Žalúdočné problémy po každom jedle

sara_1
12. apr 2020

Ahojte vedel by niekto čo toto môže byť už asi dva týždne ma trápia žalúdočné problémy všetko čo zjem je mi z toho zle ale až extrémne moc a do toho mam hnačky potom sa to ukludni a po každom jedle takto a aj keď nezjem nič ťažké lebo teraz jem fakt len málo a po 5 nezjem nič už a som už zúfalá lebo v noci nespavam od bolesti brucha je to taka tupá bolesť až na vracanie mi je vždy ako príde na to ze mam ísť spať tak koniec nejde to prosím vás neviete niekto čo by toto mohlo byt som už zúfalá a teraz ma asi lekár ani nezoberie

lenuliatko84
13. apr 2020

Hned v utorok chod k lekarovi. Pokial nemas cestovatelsku anamnezu tak ta zoberie, preco by nemal. Ved neni len covid 19 choroba a ostatne zmyzli

elizeenka
13. apr 2020

A to mám aj ja. Není niečo vo vzduchu? Aj syn to mal,normálne že iba hlien išiel z neho,potom hnačka. Mňa to drží už mesiac,že mám hnačku,potom takú kasovitu,dám si probiotiká,Endiex,potom bolo ako tak dva týždne a od utorka zasa sa mi to vrátilo

stanulienkat
13. apr 2020

@sara_1 odpozoruj si, či tá bolesť je po jedle alebo nalačno. Či je v nočných hodinách, či je v strede brucha. môže to byť len zapálený žalúdok môžu to byť aj vredy. Kúp si v lekárni Oprazole a užívaj ho podľa návodu aspoň týždeň uvidíš či sa ti uľaví.

eliska13
13. apr 2020

@sara_1 keď Ťa až bolesť budi v noci choď k lekárovi.Ved to môže byť čokoľvek zápal žalúdka, vredy, helycobakter, zlcnik.

sara_1
autor
13. apr 2020

@stanulienkat ta bolesť je v strede brucha vlastne na žalúdku len trosku keď si pritlačim tak cítim bolesť cez deň to je fajn dá sa to vydržať ale ako príde noc tak to je najhoršie

sara_1
autor
13. apr 2020

@elizeenka vôbec neviem ja som si dávala hylak aj endiex a nepomáha nič už som z toho dosť podráždená

januelik
13. apr 2020

@elizeenka u mojho krpca to iste, v priebehu mesiaca a pol mi grcal 5x len hlieny a vzdy za tym hnacka🙄

stanulienkat
14. apr 2020

@sara_1 moze to byt vred. Bud zaludocny,alebo dvanastnikovy. Kup si oprazole. Nemusis sa bat,to nie su tazke lieky. Davaju sa pri bolestiach zal, zapaloch,vredoch. Hoja sliznicu. Vyrad kavy,drazdive a korenene jedla. Neuzivala si nejake protizapalove lieky? Ibalgin a tak?

sara_1
autor
14. apr 2020

@stanulienkat to je voľno predajný liek? Práveže nie ja si malo kedy dávam lieky

stanulienkat
14. apr 2020

@sara_1 neviem. Lekarnicka ti poradi nieco s tou ucinnou latkou. Resp. zavolaj si k svojej lekarke a povedz jej,co ti je. Ona vie vypisat recept elektronicky.