Zápal okostnice

saimooon852
14. jan 2024

Mali ste niekto zapal okostnice zo zuba ?
Po akom case vam zmyzol opuch a kedy zabrali antibootika ?

alenkavrisidivov
14. jan 2024

ja, približne 3 dni. No bolesti boli príšerné

saimooon852
autor
14. jan 2024

@alenkavrisidivov tak ja mam opuch uz viac ako tyzden a antibiotika beriem tiez tyzden a nejak necitim aby to pomahalo.

sili82
14. jan 2024

@saimooon852 aj mne tak 3 , 4 dni. Tiež hrozne bolesti, steny som doma škrabala.

saimooon852
autor
14. jan 2024

@sili82 mna praveze neboli, len mam teploty, zimnicu a napuchnutu celu sanku

nikool701
14. jan 2024

@saimooon852 u muza to trvalo zhruba 3 tyzdne. Tyzden bral atb ,ktore nezaberali. Potom siel na inu pohotovost a tam mu predpisali ine atb. Bolest do tyzdna ustupila, ale opuch tvare s modrinou mal este dalsi tyzden. Na vasom mieste riesim zmenu liekov, ak liecba mezabera, moze sa vam zapal rozsirit a sposobit velke neprijemnosti. Muzovi hrozila hospitalizacia.

saimooon852
autor
14. jan 2024

@nikool701 praveze uz mi menili, 4 dni som bral jedne a ziadna zmena teraz dalsie 4 dni beriem druhe a tiez nepocitujem ziadne zlepsenie. Na pohotovosti som bol uz 2x a 2x mi rozrezali dasno aby vytiekol hnis a povedali dalej brat antibiotika.

koniarova
14. jan 2024

@saimooon852 a tvoj zubár čo na to hovorí?

saimooon852
autor
14. jan 2024

@koniarova ma dovolenku, ked som mu volal povedal tiez ze brat dalej antibiotika

koniarova
14. jan 2024

@saimooon852 to je na prd,riešiť to len pohotovosťou. Potrebuješ zubára, ktorý stav zhodnotí nanovo. Urobí snímky a pozrie znovu o deň, dva.

janickazaryb258
16. jan 2024

ahoj, jo zápal okostnice je hrozný, zažila som raz a nikdy viac. Musím povedať, že okrem antibiotík som sa snažila hojenie podporiť aj liekom Wobenzym, ktorý je voľne dostupný. Viem, že aj môj svokor ho bral na problémy so zubami a liečil sa oveľa lepšie ako predtým bez Wobenzymu.

nikool701
16. jan 2024

@saimooon852 vyskusajte inu pohotovost,inu zubnu ambulanciu, reap.lepsiu zubnu kliniku . Ak nie, chodte na drzovku na oddelenie maxilofacialnej chirurgie do nemocnice a opiste im problem. Znamy skoncil na operacii, od zuba sa mu zapalil srdcovy sval a zapal presiel az do chrbtice, ktpru po pol roku liecbu tiez trebalo operovat. Zub nema ani jeden svoj. Nedajte sa odbit.