Zápal pošvy a bolesť podbruška

magdus89
14. júl 2020

Ahojte mám problém pred nedávnom som si prešla zápalom pošvy, to mi aj ako tak prešlo, mala som tablety do pošvy aj masť, len prišla menštruácia aj som krvacala 5 dní a za tým mala špinenie hnedé 6 dní, dokopy 11 dní bolelo ma podbrušku, neviem mala ste niektorá? Aj na vrchu ju mám ešte červenú okolí pyskov, akokeby mi to neprešlo mám pocit, to špinenie mám mierne, pondelok mam vyšetrenie

millky
15. júl 2020

@magdus89 trápi ťa aktuálne aj svrbenie?

millky
15. júl 2020

@magdus89 každopádne nech je to ako chce, odporučila by som ti začať užívať gynex kvapky. Sú na prírodnej báze a detoxikujú telo - najmä ženské orgány. Vedia vyliečiť zapáli rôzneho druhu, pomáhajú odstrániť tiež cysty ba zmenšiť či úplne zahubiť myom. Takže toto je výborná voľba pri problémoch. Naštartujú ti celé ústrojenstvo. A čo sa vagíny ako takej týka, odporúčam gyntima tablety. Sú s čajovníkovým olejom a pomáhajú aj s mykozami aj zacervenaním a svrbenim.

magdus89
autor
15. júl 2020

@millky ešte mám dobrať tie gynoflor tablety a uvidí sa pondelok ci to prešlo, vraj to môžem mať s bicykla, dosť teraz športujem.
Ale mam ju s vrchu ešte červenú len to podbruško cítim vkuse.

millky
15. júl 2020

@magdus89 no pri zápale by si na bicykel ani sadať nemala 😕

magdus89
autor
15. júl 2020

@millky to som ešte pred zápalom mala a ty si doktorka ci?

millky
15. júl 2020

@magdus89 nie som lekár, môj otec je lekár a mňa tieto veci vždy zaujímali. Tak ak sa ti da, vyhýbaj sa teraz veciam, kde ťa môže "zapariť" tam dolu. Začervenanie môže byť príznak zapalu, takže možno preto si to mala už pred ním.

magdus89
autor
15. júl 2020

@millky aj môj otec je lekár ale on je očný 😂

radicova12345
2. jan 2021

@millky ahoj chcem sa ta opýtať. Ten gynex je len na predpis. Sú to vaginálne capiky. Ďakujem ti za z oji odpovet. Myslím tieto

millky
2. jan 2021

@radicova12345 zlatik Gynex su kvapky, toto je Ginexid. Toto nepoznam.

radicova12345
2. jan 2021

@millky ďakujem. Za tvoju odpovet. A gynex kvapki sú načo prosím ta.

millky
5. jan 2021

@radicova12345 ☺️ precitaj si prosím druhý komentár v tejto diskusii ☺️