Zápal trojklanného nervu

cherry1981
14. aug 2013

Prosim Vas trpel alebo mal niekto zapal trojklanneho nervu? Mne ho vcera diagnostikovali a bolest je hrozna ☹ ☹ ☹ Idem sa bolestou zblaznit ani lieky nezaberaju ☹ ☹ Ako dlho ste sa liecili? Prosim za kazdu radu.

22petruska
13. jún 2021

@kusika to som ešte nepočula o niečom takom idem to pre zistiť, ďakujem a k tým zubom jeden mam citlivý na studené, očný aj na tej strane co ma bolieva no mam ho už robený isto už vyše roka to bude, tak som sa objednala na tento piatok ci tam nemám ozaj niečo keď je citlivý

kusika
14. jún 2021

@22petruska zuby su potvory a su niekedy pricina aj zapal trojklanneho nervu. Drzte sa a dajte vediet ako ste dopadli

22petruska
14. jún 2021

@kusika ďakujem napíšem 🙂

miskalaura
14. jún 2021

@kusika
@kusika No prave ze nemam a chrptica ma boli ale uz mam podvrdene trojklanny nerv tlaci mi nerv na cievu a je to silna bolest

kusika
17. jún 2021

@miskalaura skuste tu dornovu metodu to napravi slachy ...kosti...a myslim ze urcite nieco dopomoze k navrate vasemu zdraviu .

crysol
11. apr 2023

@cherry1981 Ako sa prosím zápal toho nervu zisťuje?

minnkaa
3. jún 2023

@martin2018
Dobry den. Mozem sa opytat ako sa mate? Preslo vam to? Ja mam bolesti zubov uz skoro ok podla zubarov vsetko ok a neurologicka mi povedala ze to moze byt podrazdeny trojklanny nerv ale mne sa to nezda lebo nemam take velke bolesti skor mierne ale celodenne