Závislosť na cukre

tatiana1329
23. máj 2020

Ahojte. Som závislá na cukre... Denne potrebujem niečo sladké aj viac krát. Nemám problém ho jesť aj celý deň. Viem že to nie je zdravé ale neviem ako s touto závislosťou prestať. Ak by mal niekto dobrú radu bola by som vďačná. Prestať len tak zo dňa na deň som skúšala a nepomohlo. Aj obmedziť som skúšala ale vždy niečo niekde nájdem alebo upečiem... To upečené by až taký problém nebol ale tie kupované sladkosti... Predídem otázkam: hej niekedy kvôli tomu idem aj do obchodu, nie nie som moletnej postavy mám necelých 60 kíl a bojím sa že to dopadne nesmiernym priberaním no nejde mi prestať. Máte nejaké rady? Ďakujem

tatiana1329
autor
1. jún 2020

Baby musim sa pochvalit lebo to sa tak skoro nestane... Zacala som drzat dietu prerusovaneho postu... Moj cas konci o 18tej... No moja draha mamicka mi k MDD dala cokoladu, samozrejme po mojom case... Samozrejme sliny az po zem... No kedze tuto dietu nechcem porusit odolala som 💪 nezjedla som ani kusok a odlozila ju do linky... Samozrejme ze zajtra hned ako nabehne moj cas a budem mat po ranajkach ju celu na posedenie spraskam... ALE velmi sa tesim ze som odolala a nezjedla ju ☺️