Zdravé recepty, chudnutie, zdravá strava

ruzicccka
23. aug 2018

Najde sa tu niekto kto sa snazi zhodit par kil no nejde to ? Podme sa k tomu dokopat spolu
spolu nam to pojde lahsie
Kazdy recept na zdravu maskrtu cviky a rady
Pomozu
Kazdy pondelok zacinam chudnut ziadne drasticke diety
Snazim sa jest zdravo vela zeleniny atd atd ... no samej sa mi nechce stale to vzdam a siahnem po mojej
najväčšej Nepriatelke COKOLADE 🤦‍♀️😢😢
Motivacia velka !! No
Nejako sa k tomu neviem dokopat aby som to davala na 100%

osky
23. aug 2018

@ruzicccka ja uz dlhsie drzim tzv.inzulinovu dietu.ta jedina mi ako tak pomaha a to ani necvicim.
Zaklad je ze nemozes byt hladna-cize kyble zeleniny.ta ta zasyti.
Dala som.dolu cca 10kg za 14 tyzdnov.teraz uz je 18 tyzden ale posledne dva som to dako odflakla takze sa to nepohlo dolu...
Ak chces pozri na nete alebo ti poslem ip

ruzicccka
autor
23. aug 2018

@osky posli mi prosim ta IP 🙂

osky
23. aug 2018

@ruzicccka ok.vidim ze riesis vsetko mozne.tak sa stretame vo viacerych temach 😉ale tu vahu co udavas,myslim ze to je este ok.i ked na tu vysku trochu viac...
Posielala som uz niekomu.najden a preposle ti to.

ruzicccka
autor
23. aug 2018

@osky

Riesim veru riesim asi vsetko naraz 🙄😂😂

Ms mi neskala 10 dni
Dufala som ze ide o Tehotenstvo kym som cakala ... som si Planovala co vsetko zacnem robit ak tehu nebudem cvicit zdrava strava wobenzym inofolic

😁😁😁 a dnes posledny tehu test Negativny zobrala som si Tabletky na Vyvolanie menstruacie a
Teraz Mam tooolko
Otazok a planov
Co brat ako cvicit ako chudnut az mi z toho sibe

Ved vies aby som nebola az tak velmi sklamana sa zaoberam vsetkym :D

osky
23. aug 2018

@ruzicccka uuuplne ti rozumiem.ja som mala bohuzial este stale mam priznaky.3 dni po sebe ovu testy pozitivne vsetko sa zdalo byt jasne.a v utorok tehu test total biely...
To je to milovane pcos myslim.neviem.
Ta "dieta"vyzera komplikovane ale nie je.je to pre diabetikov i pre zeny s i zulinovou rezistenciou...
Ja nemam ale mohla by som lahko mat.a vela som nabrala vdaka hormonalnym kuram....zakue bojujem sama so sebou.
Drzim.palce.ak budes mat otazky kludne üis.

zirafienka
23. aug 2018

@osky to znie zaujimavo. Mohla by si k tej diete viac napisat, popripade nejaky jedalnicek. Dakujem.

osky
24. aug 2018

@zirafienka zakladne pravidla su jednoduche a priklady mozem rozpisat vecer.
Snad by bolo aj ok zalozitbnovu temu.nech je to mozne najst.ale musim mat nato trochu casu.

1.ranajky len sacharidy a ovocie/alebo zelenina/
2.obed klasika kombinovany ,posledna moznost jest ovocie
3.vecera len bielkoviny/a zelenina/

-zelenina sa moze skratka stale je to zaklad lebo zasyti.
Medzi jedlami.ma byt min.5 hodinova pauza.
Dolezity je dobbry spanok a pitny rezim .
Odporuca sa kazdy den aspon 30 min.nejakej fyzickej aktivity-tam som sa ja este nedokopala.

Viac mozem napisat neskor alebo zajtra..

hawo
27. aug 2018

My nastavuje stravu nasledovne: https://imwell.sk/vyzivovy-plan

Či už chcete schudnúť, pribrať, zlepšiť trávenie, potom môcť so stravou pri ochoreniach... 😉
Ak vás to zaujalo, napíšte nám/mi aj na FB
https://www.facebook.com/imwell.sk/

doda818
27. aug 2018

Odporucam zacat detoxom, ja nabieham znovu na Clean 9 od forever, som po druhom porode a po jehondokonceni pokracujem dalej 💪💪😊