Železničná nemocnica Košice - sono prsníkov

kokada
24. apr 2018

Dobry den chcem sa opytat ci ste niektora bola na sone prsnikov v zel.nemocnici v Kosiciach?
A hlavne ci bola spokojnost s vysetrenim.dakujem.

vanilkavan
25. apr 2018

Ja odporúčam radšej ísť inde. USG tam robí starší pán doktor aj keď je príjemný, milý ale myslím, že už čo to prehliadne 🙂

kokada
autor
25. apr 2018

@vanilkavan mate s tym skusenost?prave sa zajtra tam chystam.

rory12
25. apr 2018

@kokada z vlastnej skusenosti a aj od znamych viem, ze najlepsie vysetruje prsniky v KE pani doktorka Hakova na poliklinike sever. Treba sa ale najprv objednat 🙂 snad som pomohla

kokada
autor
25. apr 2018

@rory12 pomohla ja som bola pri nej ale teraz ma objednala az na 29 maj mala som ist o pol roka co vychadza teraz len som chcela niekde skor tak ma napadla zel.nemocnica no ale teraz som na pochybach ze co ci ist do zeleznicnej alebo nie.Nevadilo by mi len som mala nalez

rory12
25. apr 2018

Rozumiem 🙂 ale ak mozem poradit, urcite by som na Vasom mieste isla zas na sever. Ak pojdete do zeleznicnej, usg Vam bude robit

rory12
25. apr 2018

Iny lekar a to v takomto pripade nie je velmi dobre riesenie.. najlepsie je na mamografiu a usg stale chodit na jedno miesto, k jednemu lekarovi, on ma potom vsetky predosle vysledky a tak vie posudit ci sa nieco od posledneho vysetrenia zmenilo, alebo nie.. to plati pre vsetky pacientky a duplom pre take, ktore uz maju nejaky nalez.. v takom pripade podla mna jednoznacne ist na to iste miesto a budete mat istotu, ze je vsetko tak ako ma byt.. 🙂

livka_
25. apr 2018

@kokada ja chodim k tomu staremu doktorovi a som spokojna

kokada
autor
25. apr 2018

@rory12 asi pockam do toho 29 maja a pojdem na sever ta uz bude co bude asi to bude najlepsie riesenie dakujem

vanilkavan
25. apr 2018

Kamosky zdravotnícky co k nemu chodili radšej teraz chodia tiež na sever k Dr. Hakovej 🙂

laura1813
25. apr 2018

@kokada jednoznačne Dr. Hakova sever, dr. Bicaka by som neodporučila

kokada
autor
26. apr 2018

Dakujem za rady pojdem na sever