Zlatý stafylokok v nose

janka9800
26. nov 2021

Ahojte mám na vás otázku na dospelých, aké ste mali príznaky zlatého stafylokoka v nose ? Mam problém a dýchaním a mám pocit že mi zlyháva celé telo, každý deň má bolí niečo iné..

jana7843k
26. nov 2021

Ahoj, ja som mala stale neskutocnu nadchu, zapchaty nos a stale mi tiekol velmi vodnaty sopel, nemohla som poriadne ani chodit bez vreckovky v nose. Bolo to priserne. Skoro celu noc som nespala, bola som priserne unavena.

janka9800
autor
26. nov 2021

@jana7843k ako si sa toho zbavila ? 🙂

jana7843k
26. nov 2021

@janka9800 ja som bohuzial prisla dost neskoro k doktorke lebo som si myslela ze mam nadchu z alergie a niekolko tyzdnov som takto zbytocne trpela. samozrejme antibiotika mi nasadila. naordinovala vyplachy nosnou sprchou a este neviem co vsetko som dostala. je to uz davno, takze dobre si to nepamatam. ale trvalo to extremne dlho nez som sa toho zbavila. antibiotika mi znizili travenie. a zacala som aj posilnovat imunitu. takze som nasadila kozie kolostrum colostrino na posilnenie imunity a upravu travenia. drzim palce nech to mas cim skor za sebou. pretoze ja som bola extremne unavena. skus posilnit aj tu imunitu. dost to tiez pomaha

janka9800
autor
26. nov 2021

@jana7843k ja som aj prišla skoro k doktorke lenže tá mi vôbec neverila myslela že si že domýšľam a že mám úzkosť a podobne hlúposti...až na neviem kolky krát keď som tam prišla mi spravila vytery...už sa trápim od septembra už mám druhý krát ATB ale žiadna sláva .. cítim sa stále rovnako...,😭

jana7843k
26. nov 2021

@janka9800 tazko sa to lieci, ja som brala extremne dlho silne antibiotika a jedine co mi aspon trochu ulavilo bola ta nosna sprcha. skus hlavne posilnit imunitu. verim ze je to neprijemne, hlavne ked musis takto s doktorkou bojovat a nik ti poriadne neveri. drzim palce

bubo551
27. nov 2021

@janka9800 ja mam stále zlatého stafylokok v nose. Nádchu nemám ale boli na cele telo akoby som bola chorá.

extreme
27. nov 2021

@janka9800 Aslo sis spravila? Ak je vysoke , treba ist na krcne , ak je tam streptokok mandle von…

janka9800
autor
27. nov 2021

@bubo551 no presne aj mňa odniesie si to chrbtica, sem tam hlava a mám pocit niekdy ako keby som sa nemohla nadýchnuť z hlboka a dosť som a toho nervózna ☹️

nina88
28. aug 2023

@janka9800 ahoj, dostala si sa z toho? Ak ano ako?