Zmena obvodného lekára

7. jún 2022

Ahojte aký je postup menili ste obvodného lekára? Kartu mám doma lebo behám po vyšetreniach. Zahlasim sa inde a musím ísť ešte tomu pôvodnému? Či nový dr mu to oznámi neviete? Dik za rady

michaelam2
7. jún 2022

Staci za novym, on vybavi vsetko

janolaura8065
7. jún 2022

Nemusíte nič hlásiť lekár ktorého si vyberiete tak prepošle faxom oznámenie že ste už jeho pacient

autor
7. jún 2022

Super lebo je mi to nepríjemné ísť za predošlým aj keď viem že mám nárok na zmenu.

mogaa
8. jún 2022

No ak máš zdrav.dokumentáciu u seba, nestačí ísť k novému, starý ťa musí na základe niečoho odhlásiť....

aknamorka22
8. jún 2022

Ja som mala kartu u seba, veselo som nakracala k novému a on ma otočil, že odhlásenie od starého musím mať zapísané v karte. A starý doktor chcel papier od nového doktora. Takže najskôr som išla k novému po papier, potom k starému odhlásiť sa a potom sa l novému prihlásiť. Odhlasuje sa väčšinou k poslednému v mesiaci. Muž riešil toto isté ale pôvodná doktorka bola v inom okrese tak sa dohodol so sestričkou a urobili to poštou. Takže zavolaj a zisti u nového a starého dr. 🙂

slavomira236
8. jún 2022

Keď som synovi menila pediatrausela som ísť najprv k aktuálnemu odhlásiť dal lístok ten som odniesla novému nový zaevidoval k prvému v mesiaci a vyžiadal kartu