Zväčšená štítna žľaza a porucha jej funkčnosti

lagunka0000
14. nov 2020

Ahojte, už dlhšie pociťujem búšenie srdca, nebije mi rýchlo alebo nepravidelne ale silno až sa mi hýbe ľavý prsník. Tak aj tep sú ok. Teraz stredu mi zistili niečo na štítnej žľazy, trochu zväčšenú a poruchu funkcnosti, ešte mi majú robiť ďalšie vyšetrenia. vraj búšenie môže byt aj z tohoto a aj tlak môže skakat. Liečim sa aj na vysoký tlak ale na štítnu mi ešte nič nedali. Máte niektorá s týmto tiež tak?

unicornlady
14. nov 2020

Hej, pri hypefunkcii som to mala. Rýchly tep, silné búšenie, teplo, zadychavanie..

marci77
14. nov 2020

skuste sa aj tu v skupinke Stitna zlaza spytat
https://www.modrykonik.sk/group/2168/

lagunka0000
autor
14. nov 2020

@marci77 ďakujem

majamat
14. nov 2020

urcite to moze robit stitnazlaza. urobia ti vysetrenia, poriadne nadstavia liecby a malo by sa to zlepsit. no fakt je, ze taketo tazkosti mavaju aj ludia, comaju stitku OK, ale ak u teba OK nie je, je tu pravdepodobnost, ze to stitka bude.

ervenka
15. nov 2020

@marci77 ja len dufam, ze ta skupina sa zmenila a is to nie je len o chudnuti a "zazracnych" JPP pripravkoch.
Ked som tam bola, dala som si tu namahu a uverejnila preklady z odbornych clankov, len sa do mna -slusne povedane- obuli... tak som znechutene odisla. Nebudem mrhat cas... 🤷‍♀️

yvett78
2. feb 2023

Mne na stitnu pomohla kurkuma s piperinom, vzdy vysledky v norme a bez liekov.