Aké odrážadlo kúpiť pre dvojročnú dcérku?

adrys
15. máj 2016

Ahojte,mám dvojročnú dcérku pre ktorú chcem kúpiť odrážadlo. Na trhu ich je tak veľa, a každý obchodník ponúka len to najdrahšie.Viete mi prosím poradiť ak má niekto skúsenosť,že teraz niekedy kupoval pre svoju ratolesť odrážadlo, cenovo prijateľné,tak mi prosím poraďte, kde? Alebo ktoré sú lepšie,či je nejaký rozdiel medzi nimi, na krabici je vždy písané pre deti od 3 rokov, dá sa sedadlo na tomto odrážadle aj nejako znížiť?

jatva
16. máj 2016

za mna strider, je jedno z najmensich a najlahsich. Ale mozno bude mimo rozpocet ...

cichlida
16. máj 2016

Strider

beybitko
16. máj 2016

To závisí od toho aká je vysoká, najlepšie je ísť s ňou do obchodu a nech vyskúša. My sme nakoniec kúpili PUKY http://www.market24.sk/odrazadla/puky-odrazadlo..., lebo sa dalo dať dostatočne nízko.

makimakimaki
16. máj 2016

Z mojej skúsenosti Puky LRM je super, iba je dosť ťažké na nosenie, aj odrazadlo z Lidl je fajn - lacné, ľahké, s brzdou (býva myslím za 29,90 eur) - ale to je trošku väčšie ako Puky. Sedadlo sa väčšinou dá výškovo regulovať na "bicyklových" odrážadlách, na tých plastových motorkách nie. Inak tie kvalitné sa oplatí kúpiť aj cez bazár, to deti nezoderú 😉

tatiana262
18. máj 2016

@jatva @cichlida kočky, prosim vas, kde ste kupovali stridera? Z akej stranky? Nasla som ho aj na fb stranke, da sa cez nich objednat, nemate skusenost s nimi? Dakujem

mirkatb
18. máj 2016

My sme kúpili dcérke k tretím narodeninám odrážadlo strider, objednávali sme ho zo stránky active-one. Spolu s ním sme si tiež objednali prilbu a chrániče na lakte a kolená. Veľká spokojnosť. Ináč mne sa pozdáva odrážadlo kupovať až trojročnému dieťaťu, pre dvojročné je to ešte skoro.

poohie
18. máj 2016

my sme to nedavno riesili - vo februari sme kupovali dcerke k 3. narodeninam, ale chcela som, aby sa dalo pouzivat uz od dvoch rokov, nech ho jej brasko potom vyuzije co najskor. tiez som nechcela nejake drahe, nakoniec se kupili Hauck: https://www.mall.sk/odrazadla/hauck-t-prvni-kol... ale cervene, stalo daco cez 30 eur, uz si nepamatam presne, treba pohladat, bude niekde hadam aj lacnejsie. len niekde uz bolo vypredane... nepamatam si uz, kde sme ho kupovali.
ja som spokojna, dcerka tiez. je lahucke... len neviem zarucit, ze dvojrocne dieta na nom naozaj bude vediet jazdit, len to o nom tvrdia a ja v to dufam 🙂 zalezi ale urcite od vysky dcerky. pisu "Sedlo, výškovo nastaviteľné: 32,5 – 38,0 cm". keby ste boli blizsie, mohli by ste si prist vyskusat 🙂

klara333
18. máj 2016

My sme kupovali z bazaru dvojrocnym, neviem znacku, ale neboli vobec lahke. Naprv ma to hnevalo, po case som pochopila, ze je to dobre. Naucili sa drzat rovnovahu, zosilneli a teraz maju vyse dva a pol roka deti a bicykluju na normalnom bicykli s pomocnymi kolieskami. Myslim si, ze im to ide aj preto, ze nemali superlahke odrazadlo a museli sa naucit. Takze moj nazor je taky, ze sa na odrazadlach rozhodne netreba vybijat. My sme investovali uz aj do bicyklov. Ako vravim, maju dva a tristvrte roka, bikuju ako draci 🙂

zuzanaete
18. máj 2016

My sme minuly mesiac kupili tiez k druhym narodeninam odrazadlo. Rozhodovali sme sa medzi puky a strider. Vyhral strider sport. Sice drahsi ako puky, ale je na dlhsie. Maximalna spokojnost. Mala by som si kupit kolobezku, aby som malemu stihala. 🙂 Rychlo sa naucil jazdit, brzdit, vsetko ok. Patri medzi kludnejsie deti, takze aj pred cestou zastavi a caka na mna. Kupovali sme z superodrazadlo.sk Aj dalsi kamarati v okoli maju strider a su spokojni. Deti jazdia od 2 rokov.

zuzka_1985
21. máj 2016

Mojmu malemu som tiez kupila strider na 2. narodeniny. Je to kvalitne odrazadlo a ked rozpocet nepusti, poobzerala by som sa po nom na bazarikoch - urcite zozeniete

slniecko1989
21. máj 2016

My máme tiež strider od 18 m, maximálna spokojnosť, dcéra nie je s tých najvyšších, jedine nam vyskovo vystacovalo. Za dva dni zvládla sama. Je síce drahšie ale po par rokoch ho vklude môžeš predať za super cenu. Nemyslim si, že je to zlá investicia. A tiež rozmyslam nad kupou kolobezky pre seba, keďže jej miestami už nestiham... Na zaciatkoch keď si to dcéra roznyslela, že nechce ist ďalej, zobrala som ho do ruky a je ľahký. V obchodoch sme poskúšali všetko čo bolo no nič nebolo také nizke ako sme hľadali. My to máme priamo od predajcov aktive-one... Za mňa maximálna spokojnosť 🙂

pitonisa
21. máj 2016

My sme sa takto oklamali. Kupili sme malemu k 2. narodeninam Master Pull ale je mu to velke... tak aby nemusel este rok brkat na plastovej motorke tak sme mu kupili este jedno... Master poke (cena aj prevedenie super) http://www.najlacnejsisport.sk/detske-odrazadlo...

marcinho11
25. máj 2016

Ja si myslím strider je to jedno z najmensich a najlahsich , tu je nato aj zľava http://www.kuponyzdarma.sk/hej-sk/

oblecenieavecicky
11. jún 2016

Baby, nepredavate niektora odrazadlo? Zhanam pre dcerku, len ona ma iba 80 cm, takze vyska sedadla by mala byt menej ako 30 cm. Len tie ceny, co tu vidim, su mimo nas rozpocet... Dakujem