Ako postaviť na záhrade detské ihrisko?

kikatko
29. jan 2010

ahojte,
chceme s polovičkou postavit malej k narodeninám ihrisko. mame obrovskú zahradu a bol by to hriech nevyužit.chceli by sme len par veci- teda pieskovisko, preliezku, hojdačku a šmýkalku a jedného konika či iné zvieratko na pružine. ak mate niekto skusenosti so stavbou, pripadne kontatky sem s nimi. alebo ak mate niečo čo by sa nám hodilo a nepotrebujete to , kludne sa ozvite. za všetky pripomienky vopred velké D.kikatko
p.s. firmy ani moc nemusite doporučat bo čo nam posielali ponuky, tak najlacnejšia bola okolo 2500 euro

alusha
29. jan 2010

ahoj, my mame takisto velky dvor, manzel minuly rok svojpomocne urobil pieskovisko, ja som natierala, podla vzoru od tejto kocky, da sa u nej aj objednat
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6121994

smykacku sme kupili v draciku taku malu plastovu, zatial staci...

este sme minuly rok robili hojdacku, klasika pozvarali rury, hojdacku som objednala od tej kocky, co som hore dala link http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=3788177, vsetko som to ponatierala do rovnakych farieb ako pieskovisko

a tento rok planujeme spravt dreveny domcek, tiez podla vzoru od tej baby, inspirujeme sa u nej 🙂
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5597953

popozeraj jej album, su tam dobre napady, mozno buduci rok spracujem manzela na ten stolik s lavickami...

a ked si to robis svojpomocne, kupili sme len laty, dali ohoblovat a zvysok sami, tak ta to nevyjde nejako extremne draho...

alusha
29. jan 2010

a este sme kupili bazen, taky co sa nafukne len obruc a napusti vodou, na zimu ho odkladame dnu...

kikatko
autor
29. jan 2010

diky za inšpiráciu. my tiež planujem svojpomocne a zamestnat celú rodinu na víkend. chcem sa spýtat či nevieš o niekom kto by mal či predaval konikov alebo inú zver na tej pružine. malá to miluje ale na obecnom ihrisku to výrastkovia zlomili

alusha
29. jan 2010

viem, co myslis, ale neviem, kde by si to zohnala, zatial som to nikde neobjavila... inak roboty je s tym dost hlavne s natieranim som sa vyzabavala, treba to aspon 3x, aby boli farby pekne a nieco to vydrzalo...

mirka414
29. jan 2010

uz tu takato tema je napr.aj nase pieskovisko uz drzi 3tiu zimu a je stale super.mrkni do nasho albumu tusim tam mam fotky nasho ihriska.

maruschka
29. jan 2010

kikatko, tie hojdacie zvieratká sú fakt drahé-keď som sa pred istým časom na ne pozerala, tak stáli nejako okolo 250-300 eur-ak myslíš tie zvieratká na tej pružine, čo sa zabetónujú do zeme v záhrade.. 😉 😉 😉

môj tato urobil deckám pieskovisko z dreva,hojdačka vedľa nafukovací bazén, z domu sme priniesli šmýkačku do piesku a bolo radosti celé leto..A úplne naj-naj atrakcia bola húpacia sieť-ale taká látková-pevná..Celé leto a jeseň bola zavesená, každý deň plne obsadená deckami ( v rodine ich máme teraz 5 vo veku od 1-7 rokov) a keď sa na nej nehúpali, tak sme im prehodili veľkú plachtu cez sieť a mali zasa veľký stan a tam varili čerešne, jabĺčka, hrušky, skrátka čo kde natrhali.. 😀

jediné, čo teda tento rok už nedáme bude šmýkačka Macko Pu, lebo je už krátka, takže musíme kúpiť väčšiu 😉 😉 No, už sa celkom teším, ako sa tam budú znova hrať.. 😵 😵

kikatko
autor
30. jan 2010

a budete sa zbavovat tej smýkalky??? ak hej, mysli na mna- že by som odkupila. a presne tie hupacie zvieratká som myslela, škoda že si ma tou cenou nepotešila. skusime to nejak vymysliet s polovičkou lebo u nas je predajna pružín

mirka414
23. mar 2010

my mame tie hojdacie zvieratka od jedneho pana,jedno je celkom pekne uz aj zakopane v zahradke a druhe je u stolara to potrebovalo kompletnu rekonstrukciu.mate pravdu v dedine mame original predajnu na tieto pruzinove zvieratka ale cena sa pohybuje okolo 400eur. 😠

evuliki
23. mar 2010

Super aktualna tema 😵
Uz par dni hladam nejake mini ihrisko pre malu na zahradu k svokrovcom a nakoniec sme sa rozhodli pre toto http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=3775399&tab=1
Je to drevenne,super cena a velmi sa mi paci aj to ukryte pieskovisko.Ale striesku si dorobime svojpomocne drevennu 😵

mirka414
23. mar 2010

evuliki je to super take by som prijala aj ja,ale manzel nechcel,ze by to nevyzeralo dobre v predzahradke domu 😒

veverca
23. mar 2010

Ja by som veľmi chcela, aby manžel urobil záhradný domček na hranie. Tie hotové sú pre nás drahé. Nemáte niekto nejakú foto, alebo link na stránku, nech máme niečo na inšpiráciu?

mirka414
23. mar 2010
veverca
23. mar 2010

Mirka ďakujem 🙂. Celkom šikovný a my "stolári-amatéri" by sme také niečo mohli zvládnuť. Ja som tiež skúsila hľadať, ale to čo som našla je na nás trochu "priveké" 😀
http://www.drevoraj.sk/detske-ihriska/detska-dr...

monikka22
26. mar 2010

Ahojte aj my rozmyslame nad ihriskom ale uz take vacsie pre 4 rocne dieta,,, viete nieco odporucit, poradit??? DAkujem 😅

veverca
30. mar 2010

mirka...tak tento nemá chybu 🙂 , presne podľa mojich predstáv. vďaka 😉

mirka414
31. mar 2010

rado sa stalo 😀 😵 hned som si spomenula na vas.

luciankasebastianko
11. apr 2010

ahojte som rada že som Vás našla s mužom staviame detské ihrisko pre našho drobca tak hladám inšpiráciu 😀 tie zvieradka zvládne vyrobiť snad každy a pružinu vám predajú na vrakovisku je to priemer z avie , my budeme mať psíka 😉
šmykalku sme ojednali s novoplastu domček a všetko ostatné bude robiť tatík tak potom dám fotečky ,pieskovisko vyrobil minulí rok

luciankasebastianko
11. apr 2010

našla som fotočku 😉

mirka414
11. apr 2010

ja som zrovna vcera premalovala pieskovisko 😀 je krasne farbebne predtym bolo len hnede.
Lucinkasebastianko paci sa mi vasa strieska asi taku tiez spravime.

mirka414
11. apr 2010

a pribudne aj vecsia smyklavka mensiu sme predali dalej.

luciankasebastianko
12. apr 2010

ahoj mirka strieska je super maly nemal ani rok a slniečko by mu asi nerobilo dobre a zadruhé tam nenapršalo 😅
šmukalku máne tu vandu červenú http://www.novoplast.sk/katalogy/smyklavky.pdf ale ked bude pršať ako dnes neviem kedy ju nahodíme 😔

mirka414
13. apr 2010

lucinkasebastianko kolko vas stala ta smyklavka?

luciankasebastianko
14. apr 2010

ahojte mirka máš to IP , zvieratko už coskoro bude zháname vhodnú strunu jedna je dlhá jedna krátka, tvrdá , mäká potom dám fotočku v IP som mala otázku na postup - muž si obkreslil na ihrisku psíka pozrel uchytenie dal ho vyrobiť 😅 planujeme to zabetonovať no ved uvidíme čo stoho bude 😀

mirka414
15. apr 2010

luciankasebastianko my mame dve strunove hupacky ale dcerke sa pacia viac aj tie plastove na travnik.my sme tie strunove dostali uz hotove auticko bolo v dobrom stave,ale ten dino (foto v albume)sme dali stolarovi prerobit.jednoducho tiez sme vyrezali dina a on ho len osadi do povodneho ramu.

veverca
15. apr 2010

Baby, máte pekné pieskoviská. Už nech sa vyčasí, aby sme aj mi niečo porobili.

mirka414
15. apr 2010

toto sa strasne paci dcerke ale uz mame toho dost a ocko chce aj travicku http://www.darovanek.cz/produkt/houpadlo-pro-de...

mirka414
17. apr 2010

dnes sme kupili tu smyklavku bola v akcii tak nekup to 😀 manzel pracuje v lese a ked pride moze sa hned smykat uz som ju aj namontovala.

luciankasebastianko
17. apr 2010

mirka čákame foto 😎

mirka414
18. apr 2010

nech sa paci,zatial nieje na travicke,lebo sme ju posypali hnojivom ale zajtra ju uz presunieme.