Akú bábiku pre 3,5 ročnú dcérku?

martinarezova
7. nov 2017

Ahojte baby,dlho som vahala aku babiku pre moju 3,5r.dcerku.nakoniec som si zvolila novorodenca od Llorens chlapceka,kedze mame cerstve babo dievcatko.kupila som novorodenca chlapceka naheho,bez akehokolvek outfitu.je uzastny.meria 45cm je celogumeny,krany do detailov,zo vsetkym co k tomu patry🙂babätko kupite aj oblecene ale nie takto velke a za drahsie.ja som kupila klasicke dojcenske oblecko velkost 50..zatial..da sa kupit aj mensia velkost napr v tescu alebo v kik.tak pozrite ako krasne sa da nastajlovat.a vasa dcerka bude mat realiaticke miminko,to bude radosti.babärltku sa daju hybat rucky aj nozky hore dole,aj posadit.otacat hlavickou.tesim sa ked si ho najde moja dcerka pod Vianocnym stromcekom,a som zvedava ake mu da meno. 👍 🙂

katjaa
18. okt 2018

@martinarezova ahoj prosim ta na akej stranke si kupovala? Cumlik bol pri nom? Dakujem

lenqua_12325
18. okt 2018

Majú to v draciku za 35€
@katjaa

katjaa
18. okt 2018

@lenqua_12325 ozaj? Tieto llorens?

lenqua_12325
18. okt 2018

@katjaa mám presne túto z Dráčika za 25 bez oblečenia. S oblečením bola za 35€ v bledo modrom oblečení. Minulý rok.

lenqua_12325
18. okt 2018

@katjaa inak je dosť ťažká a za tú cenu no neviem...dcérku moc nezaujala možno kvôli tej váhe a je dosť tvrdá.

martinarezova
autor
2. dec 2018

@katjaa cumlík ku nej nieje cumlík má iba dekoračný ozajstný😉

martinarezova
autor
2. dec 2018

@katjaa na stránke najlacnejšie hračky