Akú česaciu hlavu kúpiť? Aká je najlepšia?

mamina291
19. nov 2008

Ahojte baby, moja bambulka by chcela cesaciu hlavu od jeziska(okrem ineho) a chcela by som sa s vami poradit, co mate skusenosti, aku tu hlavu kupit. Nechcem kupovat hocijaku, viem ze tie lacnejsie dlho nevydrzia a ani sa neviemako nedaju cesat. Takze ak mate skusenost, budem rada ak mi poradite:o).Znacku, cenu a este kde by som to zohanla:o)Dakujeeeem a prajem pekny den.Mirka

slunicko552
19. nov 2008

Tak já Ti moc neporadím,ale nějaké jsem viděla v Tescu.Spíš zkus napsat na volnou diskuzi.

monkula
19. nov 2008

mamina, ja som také hlavy videla v dráčiku, skús www.dracik.sk
A sú aj také, že keď stlačíš tlačidlo, vlasy vyrastú... jeej, to by som chcela 😀

matica2
19. nov 2008

nám tiez ježiško donesie česacie hlavy. my ale potrebujeme dve tak ma zaujala akcia v dráčiku kde sú dve za 999sk. boli sme sa s manželom pozret a nakoniec sme našli také obyčajné po 300sk tak sme kúpili. to im stačí ved nemusia mat znacku barbia

jaduska
19. nov 2008

ja som kúpila pred rokom v neckermane, stála vtedy 699 Sk, teraz sú oveľa krajšie a aj lacnejšie. U číňana by som ju určite nekupovala, ale aj tá naša sa dosť zle rozčesáva...

jarka70
19. nov 2008

my sme kupili minuly rok v tescu a vyzera ako nova este dnes a dcera sa s nou hra a cese ju stale ani vlasy nevypadavaju daju sa robit pekne zapletane copiky no proste som natrafila na dobru cesaciu hlavu. stala nejakych 600 alebo500 sk

jaduska
19. nov 2008

a myslím, že teraz ich už majú v každom hračkárstve, v dráčiku a tescu určite

lea1
19. nov 2008

ja som videla teraz v meste za 200 a je pekna🙂)))

mamina291
autor
19. nov 2008

Jeej baby, ale ste sa rozpisali, dakujem pekne.
Aj ja som pozerala v draciku, ved moznosti je naozaj vela, len mi islo o tie skusenosti, aby som nekupila kravinu a aby to cosi vydrzalo.Jarka a aku to mas znacku? Vies mi poradit? Dakujem a prajem vsetkym pekny vecer.

emjee
20. nov 2008

prave kukam letak z kauflandu - maju ju za 249,-

daves
22. nov 2008

ahojte, no ja som kupila neteri tu v Kauflande. No nie som si nou ista. Urcite sa neda porovnat s tymi "barbiovskymi" a neviem, ci spravi tu istu sluzbu. Vyzera tak - no lacno. Co vy na to? Mam radsej pohladat nieco kvalitnejsie?

mamina291
autor
28. nov 2008

Baby, pozrite, tak takuto som nakoniec nasla. Zaujala ma hlavne tym, ze nie je vymachlena a nema vytasene cici :o).Nevie ake budu vlasky,ale hadam to bude v poriadku.Tak sa tesim.A dakujem za diskusiu.