Barbie Mariposa od Mattela

anda123
14. okt 2013

Maminy mate doma niektora Barbie mariposu od mattela? Je to nazaj tak skvela babika alebo...? Malej sa paci no zvazujem ci by nebola lepsia nejaka ina ...co by ju mohla prezliekat. Podotykam, ze len barbie. Neviete aky je rozdiel medzi barbinami od mattela a od simby? Dakujem 🙂

sisaha
14. okt 2013

@anda123 uz je to sice davnejsie co moja dcera bola zatazena na barbieny.. Ale uz vtedy bol rozdiel medzi jednotlivymi značkami.. Od mattela mali gumove nohy, nie plastove ako to bolo pri simbe (moznos sa aj to už zmenilo) a teda nelamali sa... To mas ako so značkami aut.. nie kazde je mercedes..

anda123
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tulipka
14. okt 2013

@anda123 ahoj, tak u dcerky sa zaujem o takyto typ barbie (vily s kridlami prip.take co maju uz "namalovane" saty/vrsok) rychlo vytratil, lebo ako hovoris bez prezliekania to uz neni ono🙂 konkretne mame od mattela s velkymi kridlami na ktore sa daju "nastrelit" kvietky. neodporucam velmi investovat 😉 momentalne u dcerky boduje tehotna steffi 😝

dai
14. okt 2013

@anda123 ahoj. my tu babiku mame - asi ako vaecsinu ostatnych vilovskych barbie, postaviciek a podobne... je to barbie ako ine barbie - pre mna osobne absolutne nezaujimava hracka, pre moje dieta momentalne zijuceho vo svete vil velmi zaujimava kamoska ... moja mala ma ale nenormalnu fantaziu - so svojimi babikami sa rozprava, lieta s nimi etc. ... pre nu nemusia robit nic, staci ze su, ona si ich ozivuje sama... inak kridla sa nam pokazili za nejake 2 mesiace - stale roztahovanie a zatahovanie samozrejme ze nie tym nato urcenym hacikom ale nasilu spravilo svoje😉 sukna ale drzi stale😉

anda123
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tulipka
14. okt 2013

@anda123 ja by som asi kupila lacnejsiu vilu, nemusi byt predsa mariposa, ta je dost draha...v draciku/tescu maju pekne barbie vily aj za cca 14Eur (cca polovica co stoji mariposa) a inej znacky-napr.winx hadam aj za menej...a popripade jej kupis este jednu normalnu barbinu - v katalogu som minule videla taku obyc ale peknu a original mattel za 8Eur a mas za tu cenu ako mariposa 2 😉 a baby si mozu vymienat 🙂 treba vyuzit terajsie zlavy...

anda123
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tulipka
18. okt 2013

@anda123 ahoj, tak konkretnu ti bohuzial neporadim a asi ani so vsetkymi poziadavkami co mas nenajdes, ale ak chces "plnoohybnu" tak podla mna len prave barbie a hladaj skor s malymi kridlami alebo potom kombinaciu dvoch 😉 kazdopadne ak najdes, daj vediet aj mne, vela stastia pri hladani (najlepsie zober dcerku do dracika a mozno si vyberie nakoniec uplne nieco ine 😎

barbapapa
20. okt 2013

@anda123 prave vcera som ich pozerala v obchode,lebo mala ju chce na narodeniny..
A vobec sa mi tam ten strojcek nepaci☹ je obrovsky..takze u nas vyhrala princezna Catania( neviem ci aj na Sksa tak vola) prave z rozpravky Mariposa🙂

hamimami
20. okt 2013

@anda123 ja si tiez myslim ze ju to skoro omrzi, lebo babiky treba prezliekat.......skor ti odporucam nieco taketo http://www.detska-postel.sk/mattel-babika-barbi... za menej penazi ovela viac vyuziti a mozes mat z nej vilu, princeznu alebo morsku pannu, alebo som dnes v tescu objavila barbie s satnikom za cca 20 eur http://www.hrackarna.cz/barbie-fashionistas-kou... tiez zaujmave, su tam aj saty, topanky, aj ta barbie a moze prezliekat a prezliekat, je to prenosne ako kufrik, mne sa to velmi pacilo

anda123
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lauricka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz