Chlapčenské hračky. Ako fungujú?

janinah
27. sep 2010

Ahoj,maminky chlapcov,poučte ma....transformer je robot,ktorý sa prestaví na auto al. lietadlo? bionicle sa poskladá z dielikov? treba do niečoho aj baterky?je to aj odstupňované podľa veku-náročnosť?kde to najlepšie kupovať?a čo ešte podobné existuje? syn príde vyškolený zo škôlky a ja sa nechytám...bude mať 5.narodky,tak chcem kúpiť niečo,čo by ho potešilo...a aké podobné hračky pre chalanov teraz letia? dík. 😉

aero
27. sep 2010

@janinah v podstate to ovládaš
do transformerov idú baterky , no tiež neviem či do všetkých
náročnosť bioniclov máš napísanú na každej krabici, mi sme stále kupovali bioniclov v dráčiku
máme už všetky 😲
bionicle sú veľmi pekní a ked´ je ich viac dajú sa poskladať do všeliakých možných variácii 🙂
no neviem , či si ma pochopila .....

mateson
27. sep 2010

@janinah náš malý je bioniclový maniak. Máme toho plný byt a od každého musí skladovat ešte aj krabicu. Teraz u nás frčí séria HEROFACTORY. Ale zasa je fakt ,že on sa s tým strašne vela prehraje. Niekedy závidím maminám dievčat že možu kupovat bábiky a také všelijaké pekné veci. My stále iba tie obludy 😉 😉 😉

mateson
27. sep 2010

@janinah mám sice aj dievčatko 🙂 ale už sa nehraje. Takže jeden bionicle a druhý topánočky apod...

janinah
autor
27. sep 2010

mateson,prosím ťa,kde to kupuješ? dá sa aj z netu,nevieš? idem googlovať,dík
to by mi celkom bodlo,ak by sa s niečim dlhšie zabavil 🙂
budem sa snažiť nájsť nejakú sympatickejšiu obludu,obdobie bábik som si ja už prežila pred pár rokmi 😉

janinah
autor
27. sep 2010

mateson,u nás sa tie bábiky zmenili u jednej dcéry na všetko čo sa týka upírov a u druhej na všetko čo sa týka Španielska,takže sa nechaj prekvapiť u svojej dcérky 🙂

mateson
27. sep 2010

@janinah v dráčiku a v Alltoys. V dráčiku až máš dráčik kartu býva zlava. Ale hlavne kupuje manžel on mu totiž nevie povedat nie.