Hracia deka s hrazdičkou

hajajanka
6. feb 2012

Ahojte, maminy.

Mam skoro 3-mesacne dievcatko, ktore zaujimaju hrkalky a chcela by som jej preto zaobstarat hraciu deku s hrazdickou. Predpokladam, ze mnohe z vas ju maju a chcem sa preto spytat, ci ste ju dostatocne vyuzili alebo su to zbytocne vyhodene peniaze.
Ak mate, tak aku?

dadda02
6. feb 2012

Ahoj, nasa ma 2,5 mesiaca, paci sa jej tam - bucha ruckami po hrkalkach, sleduje ich, vie sa tam celkom pekne pohrat.

dibik
6. feb 2012

@hajajanka ahoj, my hrazdicku vyuzivame velmi casto, mame ju bez hracej deky, takze ju babam davame na gauc, na postel... podla potreby 🙂. vydrzia sa hrat same taku polhodku (to je uz asi maximum), ale za tu polhodku, co sa same prebavia, som neuveritelne vdacna 😀.

hajajanka
autor
8. feb 2012

Dakujem Vam za odpoved. Rozhodla som sa, ze jej kupim hraciu deku s hrazdickou. Tak idem vyberat 😀

luckalucka83
8. feb 2012

@hajajanka
Ahoj, aj ja mam 3 mesacneho drobca a mame aj hraciu deku s hrazdickou aj osobitne hrazdicku, mozem len odporucat 🙂 vydrzi sledovat hracky na hrazdicke aj hodinku a pekne si blaboce do toho 🙂 Ja som mu tam zavesila este kadejake ine hracky, aj hrajuceho psika a tak nizsie taku plysovu hrkalku ktoru uz chyta do rucky, to je radosti 🙂 🙂

ichbinich
8. feb 2012

Ja som mala aj hrazdicku, aj deku s hrazdickou. Deku od Sterntaler, bola dost draha, ale tie, co boli v akcii, sa mi nepacili 😝
Pouzivala som obive, lebo moj syn potreboval "zmenu programu" 😀 Z tej decky, co som mala ja, sa dala hrazdicka odopnut a pouzit iba deka a tie hracky z hrazdicky sa dali dat dole. Jeden macko mal uz taku volnu pracku, ze to moj vedel a vzdy ako prve sa za nim natiahol a strhol si ho a potom si s nim hrkal. Davala som ho tam potom aj ked uz vediel sediet, to si stale do hraciek buchal a macka strhaval. Ale ked sa zacal opierat a vstavat, tak som hrazdicky zrusila, to by bolo nebezpecne...
My sme ich teda plne vyuzili 🙂

zaneta123
8. feb 2012

@hajajanka Ahoj, tak tu je skúsenosť s mojimi dvoma synmi -prvý bol hracou dekou priam fascinovaný, pamätám, ke´d som ho na ňu položila tak len oči otváral, veľmi dlho sa s ňou hral, najskôr na chrbátiku (mali sme deku s hrazdou) a potom ke´d sa naučil prevracať tak sa vyhral i na brušku. Druhý syn je fascinovaný prvým synom takže od začiatku mi na deku, hrazdičku a aj iné výmysly, ktoré majú zabaviť deti "kašle" 😀 . takže odporúčam pooslovovať mamičky v okolí, požičať si na čas nejakú takú deku s hrazdičkou a podľa toho ako malá zareaguje tak sa rozhodnúť, či kúpiť alebo nájsť niečo lepšie na rozptýlenie.

zana7
26. nov 2014

ČAUTE Maminky :D Chcem kúpiť hraciu podložku, ale neviem, kde:
--- kúpim LACNO a kvalitne ( som z KE)
--- čo je lepšie na tých drahších?
--- aké máte skúseností s tými podložkami, ktoré majú hrázdu či čo nad hlavičkou?
--- je nutné sa vystríhať dačoho pri tých lacných?
--- a naposledy... ocenili ste keď mala podložka aj dajakú melódiu? :D

Veľkééééé ĎAKUJEM za každý názor :D

dollynkaa
26. nov 2014

@zana7 super su tie fisher price cenovo super. I ked moju malu hracia deka vobec nezaujimala. Inaj mam ju na predaj ak by si chcela

mischell0110
26. nov 2014

My sme kupili deku,ktora ma hrazdicku s hrackami a este aj hra a blikaju tam 2motyle.Mala dcerka mala 3,5mesiaca,ked sme jej ju kupili a dnes ma 5,5 a velmi rada sa tam hra.Hracky este poriadne neudrzi v rucicke,lebo je predcasniatko a predpokladam,ze to dobehne mozno o mesiac,ale hracky chyta,hra sa s nimi,a vydrzi tam aj hodinu,myslim si,ze je to dobra vec.Aspon pre nas isto,ze ju nemusim stale nosit len na rukach,ako doteraz.

nikuska744
26. nov 2014

My sme kupili hrazdičku drahšiu za 45 eur. Malý sa tam hral, páčilo sa mu tam. Neurologička nám to hneď zatrhla, že to nie je dobre pre dieťa, že sa pozera iba hore na hračky a nezaujíma ho svet okolo. No a on mi na tej hrazdičke zamrzol a prestal sa otáčať. Začal sa otáčať ako 10-mesačný. Teraz má 14 mesiacov a ešte sa mi nepostaví na nohy. Takže pre mňa určite vyhodené peniaze. Pediatri to neodporúčaju, tak isto ako choditko. Nie je to vraj pre dieťa dobré.

zana7
26. nov 2014

@dollynkaa A vedela by si mi poslať foto? :D A cena?

zana7
26. nov 2014

@mischell0110 jeeeeeeeej :D a motýle sú asi dole však? či teda na tej hrazdičke?

zana7
26. nov 2014

@nikuska744 och :( a prečo si nedávala malého na bruško?

zana7
26. nov 2014

@dollynkaa
@mischell0110
@nikuska744

nooooooooooo :D čiže 45e je drahšia a teda taká lacnejšia?

aaaaaaaaa :D fisher price je zrejme značka, kde ste našli ich ponuku?

zoženiem lacno v obchode? na nete sú nejaké stránky s vyslovene lacnými podložkami?... teda ja si vlastne na značky nepotrpííím :P

zana7
26. nov 2014

No ešte mi napadlo 😝 : Dajaký dobrý tip na knihu ..čosi ako môj prvý denník abo čo a nejaké cd s uspávankami? ..... lebo mp3 mi radio neprehrááá 😎 ĎAKUJEM :D

dollynkaa
26. nov 2014

@zana7 pozri do mojho albumu je nova. Dam ju za 17 aj s postou lebo mi to tu len xbytocne trci ;)

dollynkaa
26. nov 2014

@zana7 aha nemam ju tu na baxare tak mi posli mail tam ti to poslem ak ces

nikuska744
26. nov 2014

@zana7 davala som ho na bruško

nenabaja
27. nov 2014

Máme okrem hrazdičky aj Chicco tummy pad, je to podložka s vankúšikom, na ktorom môže bábo aj "pásť baránky" a hrať sa pritom s hračkami. Celkom dobrá vec, ale zase na viac ako pár minút u nás nefungovalo nič.

zana7
29. nov 2014

@dollynkaa nemáš žiaden album :(

zana7
29. nov 2014

poraďte mi ešte prosím vás nejaký prvý denníček a cd s uspávankami :D dik

victorialucia
12. jún 2017

Maminy posielaly ste niektora hraciu deku postou?mam na predaj a neviem kolko mam pitat za postovne kedze je to velka krabica.Ako ste risily balenie krabice?Dakujem za info 🙂