Hračka pre 3-mesačné bábätko

antonia15
1. dec 2022

Ahojte,
Máte nejaký tip na overenú hračku, ktorá zaujme 3mesačné bábätko? Možno z tej rady uspavacích medvedíkov (je ich veľa na trhu), ale aj hocičo iné.
Ďakujem 🙂

martina1985ba
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
antonia15
autor
1. dec 2022

@martina1985ba áno to máte pravdu, ale predsa len nejakú drobnosť človek chce kúpiť na Vianoce aj keď symbolické 🙂

barbora0308
1. dec 2022

@antonia15 moj zboznuje od 3 mesiacov knizky, napr. aj tuto vid. foto. Teraz ma 6 mesiacov a knizky su stale top 🤗 ale aj taka hrazda pre babatko, celkom sa s tym vedel uz v 3 mesiacoch zabavit, idealne zavesit iba geometricke tvary ako su kruzky, trojuholniky a pod. (cervena, zelena, zlta a modra farba je idealna - tieto uz totizto zacina rozlisovat v 3 mesiacoch).

tamarkissova
1. dec 2022

Hracia deka,my sme mali tuto, ešte ju mám doma, predám ju kľudne, https://www.predeti.sk/hracky-pre-deti/deky-a-h...
Dávala som ho tam stále, bavilo ho kukať a chytať a môžeš si tam povesat hocijaké hracky.

beata_k
1. dec 2022

@antonia15 Cierno-biele leporelo alebo karicky.

kukulienka999
1. dec 2022

Ja by som moc do hračiek ore 3 mesačne už nešla, deti sa oaradoxne aj tak viac zahrajú s vlhčenými obrúskami, prázdnou flasou od oleja alebo nejakou blbostou. Dávam tip na toto, mame to od cca 6 mesiaca a kúpanie je aj vďaka zabke kľudný rituál, zapneme ked prichádzame a dávame pusu a vypiname, ked odchádzame. A to má maly už 2 roky onchvilu 😁Dovtedy bol plač pri kúpaní.

veronika3110
1. dec 2022

@barbora0308 tiež ju máme a malá má 7m a stále ju to zaujíma.. teraz si ju už dokáže sama prezerať.. 🙂
ale ako 3m by som odporučila nejakú hrkalku alebo čokolvek čo hrká a dá sa chytiť do ruky, hryzatko, knihu napr. gumenú, alebo kontrastné knihy