Hračky vláčik Tomáš. Poradí mi niekto?

lindulienka
1. okt 2010

Ahojte, chcela by som poradit ohladom vlaciku Tomas. Planujeme na Vianoce kupit dcere tento vlacik aj s nejakym prislusenstvom. Sme vsak zmateni roznymi rozmermi vlacikov a kolajnic, v roznych cenach 😖 . Chcela by som poradit, co je s cim kompatibilne a cenovo najvyhodnejsie. Vopred dakujem za kazdu odpoved 😵

bamb27
26. jan 2016

@renatulienka to je este zdaleka nie kompletna zbierka, toto je cca 2 roky dozadu 🙂 ...ale ta navacsia vasen uz opadla, no ...drzim palce nech zozenies niekde, ale je to tazke

renatulienka
30. jan 2016

@bamb27 http://www.aliexpress.com/item-img/D1028-Free-s...
prosim ta taketo nieco by som mala dokupit a cena je v pohode?

bamb27
30. jan 2016

@renatulienka ano, myslim ze by to malo pasovat 😉

nina20
12. máj 2016

Prosim vas nepredate niektora vlaciky bil a ben ?dakujem

denislava
29. jún 2016

Nemá niekto na predaj vláčiky na baterky a depo, prosím? Ďakujem. 😉

maduha
11. aug 2016

Ahojte,neviem ci sa este diskutuje...vie mi niekto poradit kde by som pozistovala mena vlacikov T and friends? Vela som kupila cez bazar,sada Take along,a je tam jeden dvojhlavy....raz neviem meno. Diky.

bamb27
11. aug 2016

@maduha myslim ze sa vola Mighty Mac ..nema to napisane na podvozku Take along by to mohol mat napisane

bamb27
11. aug 2016

@maduha jaj, pises ze nema napisane ..pardon 😉

maduha
12. aug 2016

ups moja chyba...naoza to tam mal napisane....clovek sa uci cely zivot. dakujem. tych vlacikov je neskutocne, ale neskutocne mnozstvo. 🙂

leeaa8
5. sep 2016

@maduha ahojky, mam napisane mena všetkých vláčikov ak by si potrebovala...ja predávam po 3,50E vláčik

maduha
5. sep 2016

@leeaa8 ahoj, dakujem, ale na tento rok staci. Este je syn maly a ked ich ma vela, tak lietaju nielen po kolajniciach, ale aj vzduchom 🙂

leeaa8
5. sep 2016

@maduha Ok, chapem...pred 3ma rokmi to aj u nás tak bolo... 😉

gabi1278
20. sep 2016

@leeaa8 ahoj,ja by som mala záujem

nina20
20. sep 2016

@leeaa8 ahoj a kde mas tie vlaciky kukla by som aj ja nejake

leeaa8
28. sep 2016

@gabi1278 napís mi prosím email: ljanusova@gmail.com a napísem ti viac o vlacikoch. Lenka

leeaa8
28. sep 2016

@nina20 ljanusova@gmail.com a napísem ti viac o vlacikoch. Lenka

micmic2412
14. nov 2016

Dobry den ma niekto na predaj vlaciky vagoniky alebo drevene kolajnice? Chceme kupit. Dakujem

leeaa8
14. nov 2016

@micmic2412 aano..napiste mi na ljanusova@gmail.com

lxqcsblxq1983
7. dec 2016

AHOJTE, POTREBUJEM NA Vianoce sadu tomas Take and Play ..... hlavne koľajnice popripade aj zvyšok ..vláčiky a sady.... má niekto? posielajte mi ponuky na bombarova.anna@gmail.com dik.

lxqcsblxq1983
7. dec 2016

@zuzul1310 zdravím .... dávno ste tu písala o tomas vláčik ... možte mi poradiť...

leeaa8
7. dec 2016

@lxqcsblxq1983 mozem i ja , co potrebujete konkretne?

barborka27
11. dec 2016

Halo zeny.Mate niektora na predaj vlacik Tomas,Percy ,James atd,ale take,co idu na klasicke drevene kolajnice (aj Tesco,Lidl,Ikea?

leeaa8
11. dec 2016

@barborka27 ano...Barborka...napis email na tomasapriatelia@gmail.com

ervenka
11. dec 2016

ahojte. sice nebyvam na Slovensku, ale moja mama ano. Nemozem nikde- ani tu v NL- zohnat LADY, ARTHUR zo sady take'n'play. Vedel by nam niekto poradit? Dakujem za odpoved.

leeaa8
15. dec 2016

@ervenka Ahojky, lady..viem do vianoc zabezpečit...na tyzden v stredu nám pride tovar..pozriem ci kolegyne i Arthura neobjednali...
Lenka

ervenka
15. dec 2016

@leeaa8 to vazne? ocelove, take'n'play? Ak ano, poprosim do spravy podrobnosti- cena, kde by pre vlaciky mohla moja mama prist, pripadne podmienky odoslania... Dakujem.

lulukuku
2. feb 2017

Zdravím Vás všetky mamule 😊
My sme nový zavislaci . Mňa osobne to chytilo veľmi manžel sa mi smeje 😂 stále si myslím že máme málo koľajníc 🙈
zatiaľ toho nemáme veľa ale pomaly sa rozbiehame máme drevené koľajnice Tesco a z Lidlu perfektne spolu pasujú 👍
A depo pre trackmaster mašiny som poriesiala s IKEA garážou... koľajnice som zaviedla až dnu drobec je z toho nadšený

leeaa8
4. feb 2017

@lulukuku kraasa...ak by ste mali záujem o točňu a iných kamarátov, tak píšte na email: tomasapriatelia@gmail.com

mima1416
19. feb 2017

Dobrý večer. Mám tiež dcéru závislú na tejto rozprávke. My ale frčíme na motorových vláčikoch zo sady Trackmaster. Nemáte náhodou niekto na predaj, prípadne mi poradiť kde by som zohnala Hira a Henryho ? Ďakujem Vám veľmi pekne 🙂