Je trampolína vhodná pre deti?

Ake mate nazory na detsku trampolinu?kupit alebo nekupit detom?moja mala po nej tuzi no manzel je proti.
Strana
z4
Dole
PredošláStrana
z4
Ďalšia
dasenkap
12. jún 2014
@mirka414 určite sa oplatí aj malá trampolína kúpiť, využívame cez zimu vnútri a je to super, malá dostala pod stromček v 2 rokov, acvičíme na nej obe- je to super, odporúčam, a ideme teraz aj na dvor velkú kúpiť 🙂
852852
30. mar 2015
Kupoval niekto trampolíny z www.najlacnejsietrampoliny.sk ? Píšu že maj´ najlacnejšie trampolíny na trhu, poraďte sú bezpečné ?
zz134
12. máj 2015
@852852 nekupovat! my sme kupili, trampolina sa po 2mesiacoch potrhala ( obvodovy plast) a dodnes nemame ani trampolinu ani peniaze.
Reklamaciu uznali ale firmu premenovali na Detskapostel a tvaria sa ze su ina pravnicka osoba tak s tym nic nemaju.
ale trampoliny predavaju na tejto stranke stale. len pod inym menom.
Som zvedava ako sa budu vola o rok ...?
zuzka2241
25. jún 2015
Skusali ste trampoliny od ? www.najlacnejsietrampoliny.sk
e_z
25. jún 2015
O trampolínach sa dočítaš aj v našej encyklopédii Wiki Modrý koník: http://www.modrykonik.sk/trampolina/ U nás doma sa osvedčila. Odporúčam naučiť deti pravidlám, aby bolo jej používanie bezpečné a nestali sa zbytočné úrazy.
zuzka2241
27. aug 2015
@zz134 KEby firmu len premenovali to by bola stale ta ista pravniska osoba. To je nova firma ako som pozerala v orsr.sk
zuzka2241
21. apr 2016
Kupoval niekto trympolíny od www.najlacnejsietrampoliny.sk ?
lili007
19. júl 2016
Trampolína – to je ľahká cesta k zdraviu vašich drobcov. Pri skákaní sa deťom automaticky vyrovná chrbtica, lopatky a bedrá. Deti začnú správne dýchať, lepši budú tráviť a vylučovať, a tiež si takto ochránia zdravé srdiečka.
(citujem zo stránky Buppi detský svet)
Pozor však, na trampolíne dochádza k stále vzrastajúcemu % detských úrazov.
http://www.slovenskachirurgia.sk/index.php?page...
maminecka266
19. júl 2016
trampolina je super no stavaju sa pri nej aj urazy ako aj pri inych sportoch alebo aktivitach urcite pod dozorom
hvolkovamirka
19. júl 2016
@maminecka266 treba byt opatrny. Ale to je pri vsetkom tak aj pri bicyklovani aj pri akejkolvek inej zabavke 🙂
floranse
30. apr 2017
Úraz sa stane aj pri inej zábave, takto by som to nebrala. Treba kúpiť kvalitnú (odporúčam vačšiu), ktorá má dobre chránemé pružiny a má sieť.
Strana
z4
PredošláStrana
z4
Ďalšia