• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je trampolína vhodná pre deti?

19. júla 2016 
@mirka414 určite sa oplatí aj malá trampolína kúpiť, využívame cez zimu vnútri a je to super, malá dostala pod stromček v 2 rokov, acvičíme na nej obe- je to super, odporúčam, a ideme teraz aj na dvor velkú kúpiť :slight_smile:
12. jún 2014 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kupoval niekto trampolíny z www.najlacnejsietrampoliny.sk ? Píšu že maj´ najlacnejšie trampolíny na trhu, poraďte sú bezpečné ?
30. mar 2015 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@852852 nekupovat! my sme kupili, trampolina sa po 2mesiacoch potrhala ( obvodovy plast) a dodnes nemame ani trampolinu ani peniaze.
Reklamaciu uznali ale firmu premenovali na Detskapostel a tvaria sa ze su ina pravnicka osoba tak s tym nic nemaju.
ale trampoliny predavaju na tejto stranke stale. len pod inym menom.
Som zvedava ako sa budu vola o rok ...?
12. máj 2015 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Skusali ste trampoliny od ? www.najlacnejsietrampoliny.sk
25. jún 2015 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
O trampolínach sa dočítaš aj v našej encyklopédii Wiki Modrý koník: http://www.modrykonik.sk/trampolina/ U nás doma sa osvedčila. Odporúčam naučiť deti pravidlám, aby bolo jej používanie bezpečné a nestali sa zbytočné úrazy.
25. jún 2015 o 13:05  •  2 deti - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zz134 KEby firmu len premenovali to by bola stale ta ista pravniska osoba. To je nova firma ako som pozerala v orsr.sk
27. aug 2015 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kupoval niekto trympolíny od www.najlacnejsietrampoliny.sk ?
21. apr 2016 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Trampolína – to je ľahká cesta k zdraviu vašich drobcov. Pri skákaní sa deťom automaticky vyrovná chrbtica, lopatky a bedrá. Deti začnú správne dýchať, lepši budú tráviť a vylučovať, a tiež si takto ochránia zdravé srdiečka.
(citujem zo stránky Buppi detský svet)
Pozor však, na trampolíne dochádza k stále vzrastajúcemu % detských úrazov.
http://www.slovenskachirurgia.sk/index.php?page=pdf_view&pdf_id=7220&magazine_id=17
19. júl 2016 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
trampolina je super no stavaju sa pri nej aj urazy ako aj pri inych sportoch alebo aktivitach urcite pod dozorom
19. júl 2016 o 21:53  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maminecka266 treba byt opatrny. Ale to je pri vsetkom tak aj pri bicyklovani aj pri akejkolvek inej zabavke :slight_smile:
19. júl 2016 o 22:02  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok