Príspevky pre registrovaných používateľov sa ti nezobrazujú.
a uvidíš všetky príspevky!
lili007
Správa bola zmenená 24. máj 2018
Testovanie PLANTUR 21 pokračuje. Prvé dojmy sú priaznivé, konečne lesk na vlasoch a zvýšenie vitálnosti (rozumej vyzerajú zdravšie a krajšie). Dôležitá je pravidelnosť. A keďže ja testujem zodpovedne, ide predsa o moje vlasy, šampón ide všade kam aj ja...aj do fitness. :dancer:
#test_plantur21
Zobraz celú správu
(1 fotka)
lili007
23. máj 2018
Keď sa Vám niekto ponúkne, že Vás odfotí a vy ste šťastím bez seba, že už konečne nebude na foto moja napriahnutá ruka, že bude na fotke viac ako polka môjho oka, že hodím reku sexi výraz...a potom uvidíte toto:joy::joy::blush:
Zobraz celú správu
(1 fotka)
lili007
23. máj 2018
Trefné:joy: Poznáte to aj vy?
Zobraz celú správu
(1 fotka)
lili007
22. máj 2018
!!! SÚŤAŽ O :heart: !!!
Aktuálne testovanie výrobkov PLANTUR 21 ma inšpirovalo zistiť čo ešte možno pre zdravie a rast našich vláskov urobiť.
Otázka preto znie: aké domáce recepty, druhy jedál či vitamíny Vám na rast vlasov pomohli?
Každý príspevok získa :heart:
#test_plantur21
Zobraz celú správu
(1 fotka)
lili007
21. máj 2018
A je to tu! Na toto testovanie som mimoriadne zvedavá. Týka sa koruny krásy každej ženy. Nádielka je bohatá, odhodlanie a očakávania vysoké. Ide sa na to. :wink::thumbsup:
#test_plantur21
Zobraz celú správu
(1 fotka)
lili007
14. máj 2018
Zobraz celú správu
lili007
12. máj 2018
Dnešný chill out na synových atletických pretekoch. Do toho! Snáď deti nebudeme večer kriesiť v tomto teple.
Zobraz celú správu
(1 fotka)
lili007
9. máj 2018
Jednoduchý návod na ženy pre Vás páni:heart:
https://youtu.be/ZBwWmNlyS9k
Zobraz celú správu
lili007
9. máj 2018
Zobraz celú správu
(1 fotka)
lili007
17. apr 2018
Kočky poradíte ubytovanie v PRAHE?
Zobraz celú správu
lili007
17. apr 2018
Už sa teším na leto. A čo vy?
Zobraz celú správu
(1 fotka)
lili007
12. apr 2018
Viete, že…
Ak v Japonsku zamestnanec v práci zaspí, kolegovia, ale i šéf na neho vzhliadajú s obdivom, pretože pracuje do úplného vyčerpania? Tak dobrúúúú chrrrrr:sleeping: :joy:
Zobraz celú správu
(1 fotka)
lili007
Správa bola zmenená 10. apr 2018
Môže Vás kuchárka v školskej jedálni sprdnúť tak, že stojíte v pozore ako žiačik?...môže:joy:
Zobraz celú správu
lili007
10. apr 2018
Toto tričko je topka...musím zohnať pre manžela :slight_smile:
Zobraz celú správu
(1 fotka)
lili007
27. mar 2018
Poznáte to? :joy:
Zobraz celú správu
(1 fotka)
lili007
26. mar 2018 Čítané 60x

Dokáže noc zmeniť deň? Dokáže malý hnedý krém reálny zázrak a rokmi poznačenú zvädnutú pleť oživí a prinavráti jej pružnosť a svieži vzhľad? Postačí jeho nočná aplikácia k tomu aby som cez deň badala na svojej tvári výsledky? Zastaví táto novinka od Vichy čas?

Všetky otázky som si podobne ako vy, kládla aj ja, keď som získala svoje prvé testovanie na modrom koníku. O pár dní po oznámení výhry mi kuriér doručil tajomný balíček a v ňom Vichy Slow Âge nočný krém. Pôvodná obava ako prebehne moje testovanie keďže začalo s príchodom jarných prázdnin mojich detí sa rýchlo rozplynula. Modrý koník totiž dokáže nemožné a balíček ma našiel aj na druhom konci Slovenska. A tak som sa mohla pustiť do testovania.

Na úvod musím povedať, že som dosť nedôverčivý človek a tak som si neprečítala ani priložený leták, plný informácií o produkte. Stavila som na vlastné skúsenosti a poznatky z testovania, ktoré potom porovnám s oficiálnym opisom.

Medzi prvé dojmy z krému patrilo prekvapenie z jeho sfarbenia. Je totiž hnedý a má ľahkú konzistenciu Pripomínal mi tak čistý medicínsky produkt, bez zbytočných farbív a konzervantov. Do nosa mi následne udrela jeho vôňa a poviem vám, tú si zamiluje každý. Je omamná. Neraz sa počas dňa stalo, že som si ku krému pričuchla a jeho vôňa sa mi vynárala ako príjemná spomienka večerného "mazacieho" rituálu. Testovanie teda začalo pozitívne a bola som zvedavá na prvé výsledky.

Skutočné viditeľné zmeny som zaznamenala cca po 3 dňoch testovania kedy sa moja pleť rozjasnila, naplna a akoby nadýchla. Či to bol dôsledok nočného krému  Vichy Slow Âge alebo dní voľna, oddychu a dostatku spánku som ešte s určitosťou nevedela povedať, preto som s odhodlaním pokračovala v jeho spoznávaní. Už o pár dní na to sa ma ale priateľka spýtala aký make up používam a vtedy mi to došlo. Skutočne zriedka totiž používam make up a na dovolenke som ho nemala vôbec. Zjednotenie tónu pleti a jej rozjasnenie mal za následok práve nočný krém Vichy Slow Âge!

Chytila som teda do rúk info leták a začala študovať, čo sa to vlastne s mojou pleťou deje.

Zloženie krému s antioxidačnými účinkami je nasledujúce:

- Resveratrol výnimočný antioxidant, ktorý oceňuje aj tradičná čínska medicína. 

- Baikalín redukuje zápalové procesy pleti, ktoré sú okom nepostrehnuteľné.

- Bifidus derivát probiotík zvyšuje obranyschopnosť pleti a hydratuje ju.


Dozvedela som sa, že krém možno použiť ako 10 minútovú masku, ktorú následne vmasírujete do pleti alebo tampónom odstránite. Výsledok má dať pleti refresh ako po dobrom odpočinku. Po prvej párty šup vyskúšať tento prísľub. A skutočne. 

Pozitívne zmeny začali pribúdať a okrem jednotnej farby pleti, vypnutej a hladkej ma príjemne prekvapil ten pocit, že pleť dýcha, je odpočinutá a stav mojej pleti dodával aj mojej psychike energiu do každých dní. Začala som sa na svet viac usmievať. Kľudne by Vichy mohlo na tento krém použiť slogan: ,,Krém, ktorý vás rozosmeje".Testovanie Vichy Slow Âge nočného krému hodnotím veľmi pozitívne. Je to ďalší z kozmetických prípravkov, ktorý sa stane stálicou v mojej dennej starostlivosti o pleť a nebude chýbať popri Vichy odličovacom mlieku v mojej cestovnej taštičke. Zaujal ma natoľko, že som si zadovážila vzorku denného krému a po jej vyskúšaní sa chystám na nákup do lekárne.


Zo srdca ďakujem za túto jedinečnú príležitosť, ktorá prekvapila nad očakávania a veľmi rada si podobný zážitok zopakujem opäť.


#test_slowage2

Čítaj celý článok
lili007
20. mar 2018
Kočky nemá niekto na predaj hand made batoh? Alebo poznáte niekoho kto predáva? URGENT!
Zobraz celú správu
(4 fotky)
lili007
18. mar 2018
Kočky chystá sa niektorá vo štvrtok do Parndorfu?
Zobraz celú správu
lili007
15. mar 2018
Každý si vychutnáva pohľad na psie záprahy po svojom, niekto v polohe ležmo:joy::dog::snowflake::sunglasses:
Zobraz celú správu
(1 fotka)
lili007
12. mar 2018
Áno, ja viem, už sme ako supermarkety, takmer mesiac dopredu...no nevyzdob si byt keď sa už tak tešíš na jar:wink::joy::cherry_blossom::dark_sunglasses:
Zobraz celú správu
(1 fotka)
lili007
7. feb 2018 Čítané 1418x vybrali sme

Čo je eko? Čo je trendy? Aký je najaktuálnejší eko trend alebo čo je dnes trendom v eko? A kto je ekoista? Dnes už aj ja...

Ako každá žena, chcem byť trendy. Ako matke mi zase záleží na tom byť eko, nie je mi totiž ľahostajné, v akom prostredí žijú moje deti a čo im tu po sebe zanechám. To najmenej, čo pre ne môžem urobiť, je správať sa voči nášmu životnému prostrediu s rešpektom a k úcte rovnako vychovávať deti.

Áno, znie to jednoducho, ale prvopočiatky neboli ľahké. Triedenie odpadu v domácnosti považujem za nutné minimum, no aj to sa stretávalo s nechápavými pohľadmi, a manžel či deti si farebné priehradky dlho vysvetľovali po svojom. Podozrievala som ich aj z farbosleposti, ale povedzme si úprimne, svoju rolu zohrávala lenivosť. Dnes už ale chápu, prečo je táto činnosť dôležitá a papier, plasty či sklo triedime so 100 % presnosťou.

Vo vlnách eko sa objavujú aj trendy ako čapovaná kozmetika, potraviny či život bez odpadu. Snažíme sa síce byť „zerowaste“, no nie všetko je v rámci každodenného kolobehu okolo rodiny a práce úplne jednoduché. Stále som si teda kládla otázku: ,,Ako ešte chrániť prírodu?“ Najnovší ekologický zákon o odpadoch nám pomáha byť viac eko. Od januára tohto roku sa spoplatnili všetky igelitové tašky a tým sa má znížiť ich spotreba. Komu nie je ľahostajný dopad plastového odpadu na našu planétu, ten sa k používaniu igelitiek správal rezervovanejšie už pred spomínaným zákonom. Tí, ktorí sú však v eko vedomostiach nedotknutí, majú teraz  možnosť sa zapojiť sa viac. Napríklad recyklovaním tašiek v zmysle "dones si svoju".

Za absolútne kreatívny nápad s úžasným dosahom považujem kampaň nákupného centra Bory Mall, ktoré sa rozhodlo odmeniť, a motivovať tých, ktorí chcú byť eko. Za odmenu budú nielen eko, ale aj trendy. Plastové igelitové tašky mení za plátenné, viacnásobne použiteľné tašky. A to nie je všetko. Tašky pútajú pozornosť pre krásne pestrofarebné obrázky ohrozených zvierat či rastlín. Zaujali aj moje deti a mne ponúkli rozmanitú debatu o tom, ako ich chrániť. Skvelé. Nenápadný, zato nápaditý doplnok v podobe ekologickej plátennej tašky Vám spraví deň. Verím, že odmenou Vám bude aj úžasný pocit hrdosti, že robíte niečo pre našu planétu, že ste sa pridali k „ekoistom“, ľuďom, ktorí malými krokmi menia svet. Tak : „Hor sa do BORY MALL!“ a nezabudnite vymeniť fádne igelitky za trendy kúsok...

------------

Tento článok vyšiel s podporou Bory Mall.

Čítaj celý článok
lili007
26. máj 2017
Obliekli by ste si taketo leginy?:joy::joy::joy:
Skutočne nápadité, najmä v rozkroku.
Zobraz celú správu
(1 fotka)
lili007
15. máj 2017
Zobraz celú správu
(1 fotka)
lili007
15. máj 2017
Zobraz celú správu
(1 fotka)
lili007
11. máj 2017
Dopyt - nemá náhodou niekto FACE 2 FACE (2.vydanie) knihu aj pracovný zošit?
Zobraz celú správu
(1 fotka)
lili007
11. máj 2017
Posledné dni, resp. týždne ak nie mesiace, žijem vybavovaním grantu pre krajšiu Dúbravku.
Je veľmi vyčerpávajúce a demotivujúce čo všetko si človek musí preskákať aby sa dostal aspoň k pár eurám. Nehovoriac o tom, že to všetko robí vo voľnom čase, nezištne a pre druhých.
Komunikácia s našimi úradmi je tak náročná, že mám pocit, že volať z okna by bolo efektívnejšie. Pracovníci štátnych inštitúcií sa mi smejú do očí, že či som v poriadku keď očakávam, že u nich niekto číta maily!?! Termíny nám kladú také akurát na vykrútenie krku ale naopak oni ich naťahujú ako gumu v trenkách. Pozitívom je aspoň, že zo 4 gratov sme boli v 2 úspešní. Ďakujem @padul za podporu. Už sa teším na výsledky našej práce a určite sa s nimi rada podelím.
Tuším založím nejakú skupinu kde si budeme navzájom vo veciach ,,grantových,, radiť. Čo poviete? Alebo už taká je?
Zobraz celú správu
(1 fotka)
lili007
10. máj 2017
Ktorý? :heart_eyes::kissing_heart::wink::laughing::speak_no_evil:
Zobraz celú správu
(1 fotka)
lili007
7. máj 2017
Zobraz celú správu
(1 fotka)
lili007
Správa bola zmenená 6. máj 2017
Gratulácia našim a viac no comment.
Tuším prvý krát v histórii sa neodohrala víťazná hymna. Nevadí, ako naši povedali: ,,Zaspievame si inokedy". Ideálne na konci :slight_smile:
Zobraz celú správu
(1 fotka)
lili007
6. máj 2017
Keď už je ten máj - lásky a svadieb čas, tak aj naši drobci si strihli jednu takú svadobnú debatu.
Dcéra: Andy (braček) ty si koho zoberieš za ženu?
Syn: Natálku.
Dcéra: Čoóó, to ako, veď ja som si vybrala tebáá... a ofučaná tvárička:dizzy_face::cry::frowning2:
Podarené sú tieto ich debaty:thumbsup:
Zobraz celú správu
Strana
z 9
Predošlá Strana
z 9
Ďalšia