Kde kúpim mäkký koberec?

tanag
20. okt 2017

Ahojte, poradte, prosim, kde by som kupila pekny makky koberec pre 3 rocne dievcatko ? dakujem

monka338
20. okt 2017

Ahoj skús Diego alebo Breno. Tiez idem kupovat detsky koberec a maju tam krásne,ale.tie makucke a kvalitné sa pohybovali od 35€ vyššie.

monka338
20. okt 2017

...od 35€ za m2

simculllka
20. okt 2017

@tanag ahoj, my sme kupovali koberec v Mercury markete, rozmer 160x230 za 75 eur, je mäkký, farebný, pekný dizajn. Za mňa pri tak malom dieťati, sa neoplatí investovať do koberca veľa, nakoľko to dieťa ten koberec zašpiní, hoci naň dávaš akýkoľvek pozor ( obleje čajom, vysype sa mu tam jedlo, rozmága tam nejaké ovocie,atď) . A som za farebné strakamakaté koberce, nie jednofarebné, lebo tam je hneď všetko vidieť.

simculllka
20. okt 2017

@tanag toto je on 🙂

barbie1981
20. okt 2017

My mame tento a je super

oli1lila
20. okt 2017

Chceš vzorkovaný alebo jednofarebný? Vysoký alebo nízky vlas? A farba?
Prerábame doma tak som popri klasickom pozerala aj detsk. chodili sme za kobercami ako blci, mám prejdené snáď všetky obchody u v ZA a nič som nenašla čo by mi vyhovovalo až na jeden ale ten je v PL Castorame . Skus pozrieť aj koratex, jutex alebo breno. Aj v mercury mali veľký vyber

monka338
20. okt 2017

..doplnim...z vlastnej skúsenosti by som išla asi do kvalitnejšieho konerca.oje dieťa je uz o niečo staršie a idem mu robiť novu kávičku s kvalitnejšie kobercom. Ak môžem,skúsenosť...metrazove detské koberce sú veľmi tenké,už máme druhý...normalne sa zničil...strasne vybledli farby,nie je mäkký a ani až tak teply. Ak ho chceš mať len uprostred izbový, tak si kúp taký "hunatejsi ". Ja idem dávať teraz do celej izby a kvalitnejší lebo deti budú ešte dlhopis sedieť a hrať sa na zemi a.kazde 2 roky sa mi nechce meniť koberce.

monka338
20. okt 2017

Jeeej...sorry,píšem z telefónu a potvora...poprehazdoval mi slovicka🙈🙈...sorry za pravopis🙈🙈

oli1lila
20. okt 2017

@monka338 metráž aké hrúbky prosím ta? Ideme dávať do detskej po celej izbe, len 40e za meter ... ma vykoti pri tom všetkom 😂

monka338
20. okt 2017

@oli1lila ja mám momentálne tento https://www.koberce.sk/Detsky-metrazny-koberec-...

Predtým som mala 1.5 roka taký bledoruzovy s princeznami (metraz) a ten sa.normalne zostal a vybledol...

No mňa skoro tiež porazilo pri cene kvalitných kobercov,ale.asi investujem.

tanag
autor
20. okt 2017

ahojte, dakujem za typy 🙂 ja by som chcela dat do celej detskej tenky jednofarebny, nieco naco by nebo moc spina vidieť :D a nato nejaky menši chlpaty, makky 🙂 asi s nejakymi vzorom co by sa malej pacilo...

monka338
20. okt 2017

@tanag ja idem.davat tiež jednofarebny ale nedávaj nejaký tmavý.. na ňom je vidieť špina a.prach...jednoducho je na ňom vidieť všetko🙈.. stále vysavam.

tanag
autor
20. okt 2017

@monka338 ja som chcela nejaky beovy, neutralny, ale tam asi bude vsetok bordel vidiet, my mame este aj psov..ale tych tam planujem nepustat :D

monka338
20. okt 2017

@tanag bezovy ny mohol byť v pohode...tiez nad tou farbou rozmýšľam...mme sa.pacia aj také tie "hotelové " koberce...ale blede

katrin21
20. okt 2017

tie metrazne neodporucam. je to tvrde ako rašpľa, derie to nie len ponozky, ale aj kolena...
skor si chod osobne popozerat nieco akrylicove, alebo shaggy typ .. makke, pekne..
aby si vedela, ci sa ti aj material paci a potom mozees aj z netu vybrat podla toho.
isla by som do menej vyraznych vzorov,nech to nieje kiki riki, ved v detskej je aj tak dost vyraznych farieb na hrackach a doplnkoch....
Tie hotelove su super, len cena je vyssia.. to su ako tzv. plyšove.. a tam je cena priam zavratna, ale ak rozpocet dovoli,chod do nich, urcite su lepsie, ako tie metraže umele lacne..

lavender273
21. okt 2017

@barbie1981

Nadherny je 😎

zu25
21. okt 2017

@barbie1981 ahoj, kde sii, prosím, kúpila ten so sovičkou?

barbie1981
21. okt 2017

@zu25 ahoj cez internet uz si nepamatam stranku lebo je to rok dozadu, iba som si dala do googlu sovickovy koberec a tam som ho nasla 🙂

aduska121
21. okt 2017

Koberce deluxe maju velmi velky vyber a zozenu na co si clovek spomenie obchod maju v LV ale vedia poslat hocikam

slai1
26. jan 2018

Mäkké detské koberce a k tomu väčší rozmer sú určite cenovo o čosi drahšie ako bežné detské koberce, ktorých sú plné stránky. Ak ale hľadáš niečo kvalitnejšie tak skús pozrieť ponuku na http://www.detskekoberce.sk/detske-koberce-na-o...

beky1813
26. jan 2018

@slai1 ty si nedas pokoj s tou nezelanou reklamou?

damoska
6. júl 2018
Používateľ damoska je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od damoska.

já zase hľadám vhodný koberec do obyvačky. Mame ju v prirodných farbách a premyšľám či koberec ladit do toho isteho odtienu, alebo dat inu farbu a farebne to tzv.rozbit. Čo myslíte?

slai1
17. júl 2018

Trocha pestrejší by vynikol. Ak to zladíš bude to nijaké - fádne

12romi34
22. júl 2018
Používateľ 12romi34 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 12romi34.

na mna je až moc farebný. Radšej mám jednoduchý štyl.