Kde zoženiem takúto tabuľu na kreslenie pre deti?

misulikes
7. apr 2015

Ahojte,
prosííím neviete poradiť kde by sa dala kupiť tabuľa na kreslenie pre detičky?? niečo také ako na obrázkoch
dakujem za každú radu 🙂

mawka
7. apr 2015

da sa kupit aj taka folia, nalepis na stenu, hocikam a kreslia si. ja to mam doma na dverach. poslala by som ti foto, ale nie som doma, skoda. maju to v izbe vnutri na dverach a tam si mala kresli. aj to len obcas. nadsena bola z toho kratko, tak som aj rada, ze som neinvestovala do drahej tabule 🙂 pripadne ak mas doma kutila, tak nech kupi tabulovu farbu a natrie nou dosku, zavesi a hotovka 🙂 a uz vies kupit aj magneticke natery, takze vies urobit aj magneticku tabulu alebo tym natries stenu a mas magneticku stenu, vselico sa da. hotove tabule byvaju priserne drahe.

hameeda
7. apr 2015

@misulikes : tu ti vyrobia na želanie v akej veľkosti chceš www.umeniesveta.sk/cierne-drevene-tabule/

misulikes
autor
7. apr 2015

@mawka a tu foliu kde by som kupila? posli foto ked budes doma 🙂

bulicek
7. apr 2015

Mňa to takisto zaujalo a našla som túto stránku http://blog.efarby.sk/497/

mawka
7. apr 2015

@misulikes ja som kupila v zmiesanom tovare, to bola taka velka nalepka cez polku dveri. ja budem doma o tri tyzdne az 😀 skus dat do googlu ze tabulova nalepka. alebo skus www.artsablony.sk

misulikes
autor
7. apr 2015

@mawka hej artsablony som našla, su tam celkom fajn, dakujem za radu 🙂

lucianakoniku
7. apr 2015

@misulikes ja som synovi taku vyrobila, ale do interieru, dala som si odrezat a ohranovat kus laminovanej drevotriesky v pozadovanom rozmere a natrela tabulovou farbou.
do exterieru by bolo treba pouzit material ktory by nenapucal, treba poriadne osetrit najma hrany. super by mohla byt cetris doska, ta zvladne aj dazd, alebo osb doska do exterieru, len pri nej treba poriadne osetrit hrany. aj lodna preglejka by to v exterieri mohla zvladnut.

tabulova farba napr. tato
http://www.efarby.sk/dispam-tabulovka-tabulova-...

pripadne ak chces aby bola tabula aj magneticka, podklad treba material natriet najprv magnetickou farbou
http://www.old.efarby.sk/kategoria/interierove-...

hradnapani
7. apr 2015

@misulikes zozen si hocijaku hladku dosku a namaluj ju tabulovou farbou (mozes ju dat aj na stenu, dvere, ci dosku, ktoru si upevnis kde chces).

sussie259
25. mar 2016

Ahoj, ako si to nakoniec vyriesila? Ja tiez by som rada nieco taketo mala na zahrade.
Dakujem
@misulikes

misulikes
autor
25. mar 2016

@sussie259 Manzel postavil malemu dreveny domcek a na ten chceme jednu stenu zvonku namalovat s tabulovou farbou, farbu sme uz kupili, budeme to malovat na OSB dosku, rak snad to bude dobre 🙂

sussie259
26. mar 2016

@misulikes potom posli prosim fotku sem, som strasne zvedava. Ja domcek zatial neriesim, chcem hlavne hupacky a tabulu, tiez som rozmyslala nad osb doskou

misulikes
autor
27. mar 2016

Podla tohto sme robili, ked bude finalna verzia pridam foto.
Na tej druhej foto- ta tabulova farba nebude teda na streche ale na boku z domceku 🙂

misulikes
autor
27. mar 2016

@sussie259 🙂

misulikes
autor
4. okt 2016

@sussie259 takto to máme 🙂 aj domček, aj tabuľu aj pieskovisko 3v1
@bulicek

lienkaam16
9. okt 2016

My sme natreli USD dosku tabuľovou farbou a manžel spravil dookola rám, máme to pripevnené na domčeku 🙂

marta123456
31. okt 2017

@misulikes
Dobry den. Pred rokom ste uverejnili fotky domceku s tabulovou farbou. Fakt krasny domcek perfekny napad. Chcela by som sa vas opytat ako prezila tabulova farba na osb doske rok. Zanechali poveternostne podmienky na tabuli nejake stopy? Dokoncuju nam zahradu a tiez nad tymto uvazujem. Dakujem velmi pekne za odpoved

sussie259
31. okt 2017

@marta123456 dobry den, nam prezila.

misulikes
autor
31. okt 2017

@marta123456 farba drží, už druhú zimu a stále vydržala a dokonca sme to este ani nepretierali, ale na jar chceme pretret, bo uz je dosť dopísana 😁

iva123a
3. sep 2018

@misulikes mozem vediet ci vam tu dosku ta farba pekne zrovnala alebo bolo stake vidno strukturu osb dosky.ja som natrela 3x ale nie je uplne hladka🤔

misulikes
autor
3. sep 2018

@iva123a ahoj, na tu tabuľu sme použili úplne hladkú Osb dosku, ostatný domček je z takej hrbolatej osb dosky, ale tabuľa že úplne hladká 😀👍