Ktorú dráhu vybrať pre 3 a pól ročného chlapca?

zuz11
5. nov 2008

Ahojte,
chcem sa skusenejsich mamicike opytat ze ktoru drahu vybrat pre 3 apol rocneho chlapceka ci vlacik Thomas
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...
alebo taku uz vymakanu drahu s formulkami a turbom
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer...

dik za kazdu radu a postrech

eleonora
6. nov 2008

Ahoj
mého syna by určitě potěšil ten vláček 🙂 . Loni dostal autodráhu protože se mu moc líbilo jak jezdějí jiné děti a teď nám leží pod postelí 😒 takže ji vyndáme později. S mašinkama si hraje rád musíme chodit koukat na nádraží, jezdíme vláčkem po okolí..... U té autodráhy je potřeba umět zpomalit a nasadit autíčko zpátky do dráhy když vyjede přijde mi to složitější pro ně

liviky
6. nov 2008

zuz,taky bych volila vláček,na formulky čas 😉

lucxy
6. nov 2008

zuz ja si myslim, ze by si si mala zistit aky je typ myslim ten chlapcek ze co ho zaujima 🙂

titkovamiriam
6. nov 2008

VLACIK JE SUPROVY!ja som videla v Metre predavat drahu co su auticka a draha skovana vo velkom aute-vyzeralo to super-len neviem aka bola kvalita-no pri detoch do 5-6 rokov aj tak dlho nic nevydrzi-to s tych dvoch som za ten vlacik 😀

jabber
6. nov 2008

zuz - spíš Tomáše 😉 🙂, jak píšou holky - formule jsou pro starší děti 🙂

ikke
6. nov 2008

hlasujem za thomasa - je to podobne ako s legom, hocikedy dokupis par kolajnic, rozsiris a mali chalani sa s tym dokazu hrat doslova hodiny!
a thomas kolajnice tusim idu dokopy s tesco drevenymi kolajnicami aj s ikea kolajnicami... 😉

mimikyky
6. nov 2008

tomáša 😉 🙂 , náš krpec ešte nevie so starším hrať formule, máme doma podobnú, a nejde mu to, potom sa hnevá 😠

didusa.risulo
6. nov 2008

zuz urcite Tomasa, nas maly ho ma doma a vie sa s nim pekne zahat uz ako 2 rocny, sice este neviem neake veci, ale taky 3 a pol rocny to uz bude ovladat skvelo

liliandax
6. nov 2008

aj ja som za Thomasa 🙂 tak ako baby uz pisali, vzdy sa da k tomu kadeco dokupit, takze to bude vzacne stale

zuz11
autor
6. nov 2008

hej k Thomasovi chcem hned dokupit este jednu kolekciu, maju ich neskutocne vela 😀 dakujem za rady...
som bola zufala ze co sa viac hodi ale ukecali ste ma ze som si dala dobre odlozit 😀 dakujem za kazdy nazor 😉

titkovamiriam
6. nov 2008

ak by si chcela nieco ine strasne sa mi pacia tie pracovne pultiky-ako su pre dievcatka kuchynky tak chlapci maju dielnicku-chcem to marekovi kupit ked bude ma tri roky. 😀

zuz11
autor
6. nov 2008

nie urcite chcem neaku drahu 😀

nobody
6. nov 2008

na hvězdnou dráhu? 🙂
F1 nemám rád takže vláček

ukana
6. nov 2008

zuz, tiez si myslim, ze skor Tomasa. U nas je uz roky oblubena tato drevena draha s vlacikom, daju sa k nej dokupovat aj diely v TESCU, rozne mosty, vlakove supravy, vsetko to pekne sedi dokopy 😉 http://www.dracik.sk/produkt-detail.aspx?jkpov=...

audreyd
6. nov 2008

aj my sme vláčikový, ale ako "testovaciu" sadu chcem najprv kúpiť tú drevenú z tesca 🙂 nejaké referencie? 😕

ukana
6. nov 2008

audrey, ta je super, my sme kupili taku vacsiu sadu( vid odkaz vyssie) a teraz uz roky len dokupujem kolajnice a vlaky z TESCA kolajnicky drzia, myslim ze len jednu Martin zlomil 😅 , vlaciky sa drzia za sebou magnetmi a su nerozbitne 😉 len farby sa trochu casom osuchali....mame k tomu aj domceky, stromceky, ja tam mnoho variaciii, mosty a neviem co este 🙂 a netreba k tomu taku jemnu motoriku, trojrocne dieta si ju posklada aj samo, mozno nie prvy krat 😵 ale uz po par hraniach 😉

audreyd
6. nov 2008

ukana, väčšia ako množstvom alebo väčšie vagóniky? to asi nebude tá made in "tesco", nad ktorou uvažujem... takú chcem aj ja dokladaciu 🙂 a drevenú 😵 alebo žeby tieto dve sady pasovali do seba? 😕

lukin
6. nov 2008

zuz: Minulý rok dostal skoro čtyřletý synovec podobnou dráhu, jak je možnost číslo dvě. Zajímalo ho to jeden den, byla na něho moc složitá. Neuměl s tím vůbec jezdit. Auto bylo věčně mimo dráhu. Takže už skoro rok je dráha zase schovaná v krabici a vytáhnout ji později. Takže hlasuju pro vláček.

ukana
6. nov 2008

audrey, vacsiu mnozstvom kolajnic a vlacikov 🙂 presne tuto znacku mame EICHHORN ( kupovana v LIDL) a kolajnice su uplne rovnake ako tie TESCO. vsak vyrobene v Cine , nie??? 😀 Kupili sme na skusku par kolajnic v TESCU, a potom sme uz dokupovali bez obav, uplne do seba zapadaju 🙂 aj vlaciky maju rovnake 🙂

audreyd
6. nov 2008

ukana, dík 😀

zuz11
autor
6. nov 2008

inak tento Thomas je neaka nova kolekcia a s tym starym Thomashom nepasuje zevraj 🤐

asitka
6. nov 2008

no ja mám 5 ročného....3 autodráhy...a jednu vláčikovú....tie autodráhy si všimne občas...s vláčikom sa hráva častejšie 😀 takže ja som za vláčik 😀

cmilka
7. nov 2008

syn ma masinky thomasa asi 2 roky, stale dokupujeme nove masinky -drevene, kolajnice pasuju tie drevene z tesca a z ikea, hra sa s tym velmi casto. teraz sme mu kupili na narodky (4 roky) autodrahu, drzalo ho to 3 dni a uz su zase rozlozene kolajnice 🙂

jasumat
9. nov 2008

Myslím, že ten Thomas, čo majú v Dráčikovi aj v All toys sú plastové. U nás som nevidela drevenú sadu Thomasa. Videla som ju iba v lete v Prahe v Sparkys. Tam majú celú kolekciu, ale drevenú, aj všetky tie vláčiky podľa mena. U nás som videla iba plastové☹ To si myslím, že veľa nevydrží. My máme originál v jufríku drevenú dráhu Thomasa, a k nej pasujú všetky koľajnice- aj z tesca aj z Ikei.