Maté niekto skúsenosť s detskou cyklosedačkou iBert?

ewaka
6. apr 2011

potrebovala by som vediet, ci niekto ma tuto sedacku, ci ju niekedy aspon vyskusal, a ak ano, tak aka je???velmi zvazujeme jej kupu, zda sa nam najlepsia zo sedaciek dopredu, a dozadu v ziadom pripade nechceme(to len ak by ma niekto na taku skusal nahovorit) tak ak niekto nieco o nej viete viac ako z netu, tak prosim sup sem s informaciami.....vrele DAKUJEM za odpovede

mat_ka
10. apr 2011

Ahoj
iBert sme nasli na stranke www.active-one.sk ale nemali tam ziadny popis tak som im napisala. kupili sme iberta asi pred mesiacom - cena 99e a nevieme si to vynachvalit. je to stylove, pohodove, prakticke vozenie. tento tyzden ideme kupit aj pre druhe dieta a huraaa ! a tie pohlady ludi - ako keby sme z masru pristali.

V ziadnom pripade sa nedaj nahovorit na zadnu sedacku !!! neprakticke tam davat dieta, bike sa ti hned stava na zadne, ... hruza. Do iberta sa dieta dava super pohodlne, sedi, pozera, menuje.

100% spokojnost z pristupom jednanim produktom. Nedaj sa odradit !!! chod do toho a vitaj v klube

vefi89
10. apr 2011

ahoj, ja nemám ibert, ale klasickú, asi ešte aj komunistickú😀 ale rozhodne je lepšie mať dieťa vpredu, keď vidíš čo robí, zdá sa mi to byť aj bezpečnejšie. nedaj sa odradiť! 😉 ja som spokojná nadmieru, vozenie super, malý je tiež veľmi spokojný, lepšie vidí atď 😉

exupery
10. apr 2011

V ziadnom pripade nie dopredu,je to nebezpecne,a v najblizsom case to bude zakonom zakazane,na zaklade EU,cyklosedacke ma byt vzadu,bezpecnostna s pasmy,najlepsie ti poradia v predajni bicyklov,mi sme kupovali-okolo 50eur,plus prilba,mala sa viezla a nemala este ani rok,strasne sa jej pacilo...predavaju viacero druhov,nastavitelne,polstrovane,len si vybrat...

bershka
10. apr 2011

ja velmi doporucujem sedacku dopredu. rozhodne je lepsia ako ta dozadu. vidis na dieta, lepsie ho das dolu, ja by som urcite dozadu sedacku nechcela. aj v kazdej predajni ti povedia, ze je najlepsie ta dopredu

ikke
10. apr 2011

@exupery zaujimalo by ma, odkial pochadza ta fama, ze EU planuje zakazat predne sedacky 😕 🙄 tu v holandsku sa takto prepravuju denne dovolim si povedat statisice deti a urcite by to tu bolo hned v hlavnych spravach. no nic take... aj miestny vyrobca sedaciek nadalej vyraba predne sedacky. takze si dovolim povedat, ze je to blbost!

deirdra
10. apr 2011

Baby, ak mate predne sedacky, dajte tipy, ktore su pre vacsie deti, t.j. nad 15 kg. Moj maly ma uz 2 a pol roka, doteraz sme ho vozili v cyklovoziku, ale nebavilo ho to, tak chceme vyskusat cyklosedacku. Myslim, ze v zadnej sa bude nudit, tak rozmyslame nad prednou. Nasla som ale len take, ktore su do 15 kg, teda pre mensie deticky, Ondrejko ma uz teraz 14 kg, takze o rok by sme museli zhanat inu. Dakujem vsetkym za tipy.

sedmokravka
11. mar 2013

ahojte. planujeme tu zelenu iBert co je vyssie link, ako to je s tymi normami EU? moze sa vpredu nosit? a ako davate deciky dole, drzi sa dobre bicykel, ked sa zosada? Dakujem za skusenosti.

activeone
19. mar 2013

ahoj. Ibert predavame na slovensku uz viac ako 2 roky a vsetci zakaznici boli z iberta maximalne spokojny.
Pokial ide o EU normy tak je to iba nepodlozena fama! Napr. v Holandsku je trend vozit vsetky deti do 3 rokov v predu a urcite by som to doporucil kazdemu rodicovi aj na slovensku!
Zial slovensky obchodnik vam doporuci iba to co sa mu predava a na predajniach mavaju vacsinou obmedzeny vyber na lacne modely. Urcite tu mame odbornikov na opravu bicyklov avsak prehlad v detskom sortimente a trendoch zaostava.

upevnenie iberta na bicykel je rychle a namontujete ho skoro na kazdy bicykel, nakladanie dietata je pohodlne, priputavanie jednoduche, sedenie pohodlne, bicykel je stabilny, jazdne vlasnoti su super, sedacka nezavadza ani pri jazde ani pri nasadani/zosadani. je to jednoducho dobre premyslena a prepracovana sedacka. v pripade otazok nam nevahajte zavolat alebo napisat. po dohodne je mozne si ju prist aj odskusat.

livia333
21. apr 2013

mame ju doma a som maximalne spokojna, nalozenie aj vykladanie dietata je zvladatelne 🙂 , ja mozem tuto sedacku len odporucit a jej vyber urcite nelutujeme.

tamia3
10. mar 2014

My mame ibert (zo shopu activeone),pretoze to bola jedina sedacka, v ktorej som mohla vozit nase polrocne dietatko a citila som sa pri tom bezpecne a pohodlne. A ono bolo maximalne stastne z vozenia na bajku 🙂 uz sa tesim, kedy konecne vytiahneme opat bicykel a pojdeme von. Sedacka je idealna aj pre malinke deticky. Nozicky su v bezpeci, nehrozi, ze by sa dostali do kolesa (co sa mne ako malej stalo), dieta mate pod kontrolou a zaroven je ono stastne, ze vidi 🙂

kinsi
29. mar 2014

My ju máme,je ozaj super. Je to nrporovnatelne s vozenim vzadu

koczka
3. apr 2014

Ahojte, ak by mal niekto záujem o i-bert sedačku, predávam veľmi málinko používanú. je skvelá, ale nedala sa nasadiť na manželov supermoderný bicykel, len na môj, a keďže ja nie som ktovie aký cyklista, vozili sme sa len párkrát. je ako nová. bližšie info v správe.

miriam_th
1. máj 2015

Ahojte, viete mi poradit kde zozeniem ibert cyklosedacku? Neviem ju nikde najst a uz som toho pogooglila teda dost.

pivonecka
7. jún 2015

Ahojte, nepredavate niekto cyklosedacku ibert? Dakujem 🙂

4798426
15. jún 2015

ahoj, keďže deti nám pomaly vyrástli...zvažujem o predaji tejto cyklosedačky...dcéra ma 3,5 roka, ale ešte sa mi tam vlezie :->...

sophie32
10. okt 2015

Pekný večer! Mala by som na predaj ibert sedačku. Ak by mal niekto záujem tak IP.

petrofka
22. jún 2016

Ahojte. Moze mi tu niekto z majitelov ibert sedacky povedat, ci je pohodlna? Zda sa mi ako by tam dieta prilis lezalo a zda sa mi aj ta opierka na chrbat akasi mala, kratka. Vdaka za kazdy postreh!

tina2014konik
30. mar 2017

@petrofka ano je velmi pohodlna. Dieta je v nej spokojne vidi dopredu a mas nad nim dohlad. nam uz ej mama, uz mamabycikel, takze ju predavame.Boli sme s nou velmi spokojni. Mozem odporucit vsetkym. Diela v nej nelezi, sedi pohodlne, malicka, nechcela z nej ani dole.

petrofka
30. mar 2017

@tina2014konik ja som ju tolko zhaaanala. A nikde nic, tak sme kupili inu este minuly rok. Do kolko kg je, nieje na nej napisane?

tina2014konik
30. mar 2017

myslim, ze do 15 kg.

julia204
30. mar 2017

Mi sme kupili sedacku dozadu nakolko maly mal 3roky 102cm a 14kg..vyhlad mal super samozrejme prilba okuliariky museli byt ako ochrana...problem bol ten ze ja mam 45kg a maly ma prevažoval strasne..na rovine ok ale do kopcov hroza...po mesiaci putovala sedacka priatelovi na bike..sam este nevie bez pomocnych koliecok tiez by ma zaujimal daka sedacka dopredu na 15kg..

tina2014konik
30. mar 2017

no neviem nad 15 kg... mozno by to unieslo, ale bala by som sa toho prevazovania, ak sa diteaa zacne naklanat... mOju som v IBERT vozila do 3 a pol rok ale to nemala ani 14 kg a vyska 100cm. Teraz uz jaszdi sama na bycikli...ale s pomocnymi kolieskami... Pre vacsiu hmotnost som videla take privesne akoby voziky

petrofka
30. mar 2017

Nad 15 existuje wee ride. Aj ibert je do 17,5 vraj. Ale tak ci tak tu zadnu sedacku bude treba. Moj ma 20 mes. a 13,6 kg. Sedacku mame do 15kg. Neviem ci vydrzi do leta :/

andy_07
29. jún 2017

Ahojte.. chcem sa spýtať či náhodou niekto nepredáva túto prednú iBert sedačku.. stále hľadám na nete a neviem sa jej nikde dopátrať.. 😔

petrofka
30. jún 2017

@andy_07 to uz nenajdes.. :/

sophie32
30. jún 2017

@andy_07 Skus napisat do www.active-one.sk, oni ju predavali, mozno este maju

zabiba
15. sep 2017

Ahojte ak by mal stále niekto záujem..mame jednu na predaj. Vrelo odporúčam je super...no my sme už vyrástli z nej.

figurka1985
10. máj 2022

Ahojte.zhanam iBert sedačku. Nájde sa ešte u niekoho v pivnici? Alebo nevyužívaná? Ďakujem

zabiba
10. máj 2022

@figurka1985 ahoj našla som na cz bazoši .. skus, mozno budu ochotny poslat postou 😉
https://deti.bazos.cz/inzerat/150939664/sedacka...

figurka1985
12. máj 2022

@zabiba dakujem. ano, aj ja som nasla. uz to riesim s panom. myslela som ale, ci sa na slovensku nenajde. nevadi. aj tak dakujem 🙂