Nákup cez Walmart - USA

nikusssa
9. nov 2017

Ahojte, prosim vas mate niektora mamicka skusenost s nakupom cez USA e-shop Walmart? Chcela by som detom kupit kuchynku, ktora je tam o dost lacnejsia ale nikdy som takto neobjednavala a tak neviem 🙂 dakujem pekne za odpovede 🙂 🙂

sissy27
9. nov 2017

@nikusssa áno je to bez problémov, ale walmart posiela len v rámci USA.

nikusssa
autor
9. nov 2017

@sissy27 dakujem pekne a mozem sa spytat odkial si objednavala ty? 🙂

sissy27
9. nov 2017

@nikusssa odkiaľ som objednávala čo?

nikusssa
autor
9. nov 2017

Aha ja som pochopila ze si objednavala daco z inej americkej stranky tak preto som.sa pytala odkial😀😀

warholette
10. nov 2017

Z Walmartu objednavam stale, ale zijem v USA, takze to ti asi nepomoze. Viem ze Macys posiela aj na Slovensko. Alebo existuje sluzba ktora ti poskytne US adresu na objednavku, dojde to k nim a oni ti to potom poslu na Slovensko, ale to tiez nieco stoji. Ziadna ina stranka tu kuchynku nema? Amazon? Ebay? Ali Express?

elysiacik
10. nov 2017

Ja som si tam tiež nejaké veci pozerala ale to sa ti oplatí iba keď máš niekoho v USA a môžeš si to objednať k nim a oni to pošlú na Slovensku lebo tie spoločnosti čo to poskytujú si za to berú dosť peňazí. To využívam fakt iba ak nikde tú vec čo chcem nemajú

wetsel
10. nov 2017

Rada by som mala skúsenosti ale nie som ochotná dať toľko peňazí tým čo mi to pošlú z ameriky na slovensko 😂

nikusssa
autor
10. nov 2017

Dakujem baby 🙂ja som si myslela ze posielaju aj sem.na slovensko ale to sa ozaj neoplati ked k tomu treba pripocitat take postovne😅