Nákupy na www.sportsdirect.com

andynka1
9. mar 2013

Nakupovali ste už niekto priamo cez stránku www.sportsdirect.com a dali ste si poslať tovar na Slovensko? Ďakujem

lila77
9. mar 2013

hej hej

grundia
9. mar 2013

U nas v praci sa to tak robi uz nejaky cas,kazdy mesiac..Viaceri sa zlozia na postovne a este problem nebol..

jessica2225
9. mar 2013

@andynka1 hej dobré a pekné veci tam majú, aj lacné ked je výpredaj

abbie
9. mar 2013

ano a vsetko vzdy bez problemov a velmi rychle dodanie 😉 stale sa oplati objednat z Anglicka, kde nemaju dan na detske oblecenie(preto je to tam take lacne), ako nakupovat u nas v Avione, ci Eurovei, kde maju nehorazne prirazky v Sportdirect-e.

meinkonka
10. mar 2013

objednavala som uz 2x. bezproblemovy obchod, cca 2tyzdne dodanie priamo domov kurierom.

gubcikova
10. mar 2013

objednávali sme 2x.čo som by som dala za jedny topánky tu,tam som kúpila pre mňa,muža,dcérku.a za 50€ sme mali 3x dospelácke,3x detské

andynka1
autor
11. mar 2013

Ďakujem všetkým za info, cez víkend som si už aj ja zadala na webe objednávku 🙂 🙂 🙂

pablo75
29. mar 2013

ani vám neide spustiť stránka? 😒 😒 😒

lavyrle
29. mar 2013

Baby a ak ste omylom dali do objednavky vec, ktora sa vopred objednava alebo teda PRO ORDER....kolko ste potom cakali kym to prislo??????? 😨

renidendo
30. mar 2013

@meinkonka
@gubcikova
@lila77 prosim vas ja chcem tiez objednat z tej stranky a neviem zaplatit kartou mam visa electron kartu.poradte dakujem

meinkonka
30. mar 2013

@renidendo tusim musim mat aktivovany paypal, teda aspon ja to tak platim

renidendo
30. mar 2013

@meinkonka a to sa robi ako som z toho jelen 😀

meinkonka
30. mar 2013

no to si hod do googla, ako si zalozit ucet paypal a tam najdes instrukcie. musis potom pocakat na potvrdenie/schavlenie a az tak to mozes pouzit. takze dnes to uz asi neobjednas. skus googlit, aj ja som to len takto nasla 😉

brona55
15. apr 2013

ide vam dnes stranka,u mna je nedostupna