Narodeninový darček pre ročné dieťa

azbestica
9. feb 2013

Poradte darcek na 1. narodeniny. Chceli by sme nieco vzdelavacie alebo take nieco, ale urcite nie hracky typu hovoriaci pes od Fisherprice

blahova_andrea
9. feb 2013

pokud je to první dítko, tak je možností spousta. budu ráda, když někdo poradí něco méně uni a více holčičkovského, protože neteř bude mít brzy rok a běžné prvonarozeninové dárky už doma má, protože má staršího bráchu.

rora
9. feb 2013

my sme kupovali klavirik, vkladacku, penovu knizku s vkladacimi obrazkami, lego skladacku (velke diely)... super je aj dreveny vlacik na ktory sa navliekaju casti...

lajlinka78
9. feb 2013

malý byl nadšený s autíčka-odrážedla mc quen s prostorem pod sedátkem, tak pořád něco skovával a převážel, a fontánu s míčky ta zaujmula hodně a i starší děti. Míčky musel najít a zpět dát do fontány. Strašně to bavilo obě děti. A dnes pořád ještě baví.)))

nikolet_89
10. feb 2013

my sme nasej dcerke zaplatili fotenie v ateliery nakolko vsetko ma, hracky a kopu veci...aj tak z toho nic nema este a toto jej ostane na cely zivot 🙂

denaalubos
2. mar 2013

@nikolet_89 to ale neni darcek 😉 to nasa nemusela ani narodky mat a atelierove fotenia ma uz za sebou aj 2 .. @azbestica hmmm.je to dilema aj ja rozmyslam co take zaujimave co ju bude bavit...ale uz mame naplanovane auticko s ovladanim ktore neskor moze sama riadit...trojkolku 3v1 to je super darcek to od mojej mami...a rozmyslam ci nejaku babiku s kocarikom mini...neviem co jej kupime my..mozno aj hupaci konik...ma rada konikov nasa..

rebecca19
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
modrofuzik11
13. apr 2013

tieto svietiace kacicky do kupela sa nasim detom fakt pacili. mali obrovsky uspech.

http://www.paradnedarceky.sk/eshop/detail/45-ve...

evamarket24
14. apr 2013

@azbestica obľúbeným darčekom sú trojkolky, odrážadlá, ktoré využijete aj do 3 rokov. Alebo rôzne interaktívne stolíky, krásne sú napr. od Boikido.