Odrážadlá a trojkolky

byxy
6. aug 2012

Ahojte dievčatá, moja dcéra bude mať o pár dní 1 rok a nemôžme sa rozhodnúť čo kúpiť. Veľmi sa jej páčia trojkolky.Chceli sme kúpiť smart trike ale asi to nieje správna voľba. Prosím Vás poradte mi čo kúpiť . Rozmýšľala som medzi trojkolkami 1. http://www.prenasedeti.sk/obchod/action/product... 2.http://www.najlacnejsiehracky.sk/index.php/bi... alebo odrážadla 1. http://odrazadla.heureka.sk/odrazadlo-puky-wuts... 2. http://www.superodrazadlo.sk/product/odrazadlo-... ...Je to dosť veľká investícia a nechcela by som sa kopnúť. Neviem ktorú z týchto vecí najviac využije a čo bude pre ňu teraz najlepšie kúpiť.Tuším všetky okrem trojkolky baby too sú na väčšie deti,ale nemám veľa vedomosti. Prosím poradte nemám veľa času na rozhodovanie 😒 .....Ďakujem za pomoc 😀

zmrzlinkams
7. aug 2012

ja riešim tiež teraz tu dilemu a kedže to neni najlacnejšie tak by som chcela niečo v čom malu budem voziť kedže sama neviem, neskor keby sa mohla na tom aj odražať a potom sama na tom jazdiť tiež niečo zhaname mame na to necele 2 mes. 🙂
mne sa páči ta z tej prvej adresi 🙂

barbora111
7. aug 2012

@byxy ahoj,pre rocne dieta vyuzijes skor teraz tu trojkolku co mas na prvom obrazku,mali sme skoro taku rovnaku,odrazadlo mal az od 2 rokov a vyuziva ho doteraz,pre rocne dieta by som ho este nekupovala,syn mal este motorku na odrazanie ked mal asi tiez tak rok ale nevozil sa vobec na nej az ked bol starsi.

kuriatko84
7. aug 2012

ahoj my sme malej kupili k 1. narodeninam asi najlacnejsiu motorku aka je, enduro mini a teraz bude mat 2 roky a kupili sme jej odrazadlo Strider, no som zvedava ci bude chcet motorku vymenit za odrazadlo 😅
su 3 varianty mini, midi, maxi.
vonku zacla na nej jazdit ked mala asi 1 rok a 3m dovtedy iba doma
na tej motorke sa prehana ako sarkan, myslim ze lepsie sme ani kupit nemohli 😀
http://www.brendon.sk/Products/ViewDetails/1775...

je to cele plastove, velmi lahke a mala na tom ide ako drak, nezakopava o zadne kolieska lebo je to dost uzke a uplne ju zboznuje

kaja73
7. aug 2012

tak u nas ficala motorka Enduro od cca13m a od 18mSTRIDER. 🙂
Teraz ma 2 a pol roka a uz sa vie bicyklovat aj bez pomocnych koliesok-po cca hodine na bicykli zvladol pedaliky a za dalsich 20 minut aj rovnovahu.
Na Strideri drzal rovnovahu uplne suprovo od 20m-spustal sa odvtedy z kopcov.
Aj ked uz vie jazdit na bicykli -cca mesiac-,aj tak je STRIDER jeho srdcovka a aj dlho este bude-to je jasne na nom vidiet. 🙂
Bicykel je tazky a to mu vadi,strider je lahulinky a ja na nom na 100% samostatny.

tanija133
7. aug 2012

@byxy teraz na jesen vyuzijes trokoku, je to skor taka varianate namiesto kocika.....Moj maly zacal na odzazadle ficat az teraz....to ma 21 mesiacov..na odrzadlo mate este cas...ale ak ho chces, kup to najlacnejsie... enduro mini je super...tioez ho mame a po 3 odrzadlach co mame doma aj Pukyho..so zistila ze je naj.....Takze trojkolka je tak dobra namiesto kocika a odrazadlo za 10-15 E ti tiez sluzbu spravi velku...My sme na 1 narodky kupili aj trojkolku smart trike aj Puky Wutch...a nevyuzili sme ani jedno.....az teraz to lacne odrazadlo fici super.... 😉

byxy
autor
7. aug 2012

Diky baby.. No mne sa veľmi páči ten strider, len to by si na neho musela aspoň pol roka počkať. Dedko prispel peniažkami a povedal že máme kúpiť naozaj niečo kvalitné a vybrať múdro,tak som teraz v pomykove čo kúpiť... Na tom strider bike je napísané že od 76 cm tak som myslela že do toho investujeme.. je to ťažké rozhodnúť 😒 malá má 74 cm, miluje bicykle len či to bude správna kúpa? hmm
@tanija133 trojkolku sa bojím práve preto že keď bude škaredo tak s ňou nepojdeme nikde a to na jeseň dosť prší.. No a že kúpim a nevyužije to,to by bola škoda.....

@kuriatko84 @kaja73 hmm takže strider až okolo 2 rokov no to odrážadlo enduro by bolo zatial ok,... no a aký model máte ten ST-3 alebo ST-2? aký je medzi nimi rozdiel?? Asi jej kúpime strider a aj enduro a na strider si ešte počká chvíľku... trojkolku asi nebudem kupovať,lebo za chvíľku je zima a asi nevyužije...

kaja73
8. aug 2012

@byxy mame este ST-2-vtedy ine nebolo-ale rozdiel su vlastne len dake vychytavky-pointa je ta ista.
Inak sedadlo je tak nizko ako na endure č.2-klasik-mam doma obe tak som to porovnala.
Moj zacinal na Strideri v 15m bez sedadla-len aby sa s nim naucil chodit,tak ze ho mal medzi nohami-po byte s nim takto chodil mesiac,potom sme dali sedanku a snou chodil po byte do 18m a odvtedy uz len po vonku.
Lieta na nom zacal po 2 tyzdnoch vonku a o mesic aj nieco sa zacal spusta z kopcov s nohami zdvihnutymi.
Doslova ho miluje od 20m-to by snim aj spaval. Uz sme kupili aj vyssiu sedlovku a tu flasu na vodu.
Teraz ma aj bicykel velkost 16 a uz na nom ide takmer mesiac bez pomocnych koliesok ,ale moc ho nebavi-Strider je nadalej milacik.

byxy
autor
8. aug 2012

@kaja73 si zlatá.. A brzdu ste nekupovali?? to vlastne zbehne ako voda takže tých pár mesiacov kým na strider dorastie a kým sa na nom trošku nauči,tak to bude akurát von teplejšie a bude moct jazdiť🙂 Strider ST-2 majú už posledné ružové ,tak váham či ten alebo ST-3.. ružovu moc nemusím 😖 ,ešte uvidím... Tak diky 😀 😉 veľmi pomohlo

kaja73
8. aug 2012

@byxy brzdu som zvazovala,ale on je taky profik v brzdeni nohami o zem, ze to nema vyznam-ked chce zastne do 2 sekund aj z pomerne velkej rychlosti -takze by to bolo zbytocne.
Len ked ti mozem poradit,kupuj verziu stridra,kde mas moznost posuvat sedanku bez sroubovania-tie ST-3 to tak uz maju vsetky a ST-2 si to musis doobjednat-aj to sme teraz doobjednali,uz ma nebavilo stale hladat kluc na uvolonovanie sedanky-stale bol niekde strateny 😲 a tiez si takto moze stridera pozicat aj dieta s inou vyskou priamo na ihrisku a hned to viem vyskovo nastavit.

kuriatko84
10. aug 2012

My mame enduro mini ale uz zacina byt pomaly male. Preto sme kupili Stridera St-2 este sme zohnali posledny kus oranzovy. 😉 Vyzera super. Trojkolku by som urcite nekupovala, podla mna je to zbytocna investicia na veelmi kratku dobu.

byxy
autor
10. aug 2012

@kaja73 Objednala som už ST-3 má dobré vychytávky,ale myslím hlavne kvoli tomu,že nieje ružové a keby som mala náhodou v budúcnosti chlapčeka,tak by zdedil 😀 😀 😀 Uvidíme aké to bude na nu ale tešim sa jak male dieťa 😀 😀 😅 Ona miluje bicykle,tak som zvedavá ako zareáguje.Veľmi si mi pomohla ďakujem..
@kuriatko84 Enduro som ešte nekupovala,ale asi tiež objednáme,nech má niečo aj na teraz... A trojkolka ma prešla ked som zistila že vlastne to je zbytočné a som veľmi rada že som na to prišla predtým ako som ju objednala 😉 ... dik za radu

kuriatko84
12. aug 2012

@byxy nie je zac a vitaj v klube strideristov 😀

byxy
autor
13. aug 2012

@kuriatko84 Diky,, potom musíme zriešiť nejaké preteky 😀 😀

mat_ka
14. aug 2012

baby a toto ste uz zachytili 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=HTvJO9-JTzg

Super Strider !

katarinatibi
1. okt 2014

@kuriatko84 ahoj prosim ta dokedy ste pouzivali enduro mini?

didi51100
1. okt 2014

my sme 15-mesacnemu kupili enduro midi, ale dociahne z neho na zem iba na spickach, takze ho odrazanie velmi nelaka. zbytocne sme sa unahlili a teraz to musime vymenit za mini model, na tom uz bude mat nozicky pekne na zemi.

kuriatko84
2. okt 2014

@katarinatibi no k 2 narodeninam sme kupili strider2 takze do 2 rokov, ale obcas ho este vytiahla aj neskor. Takze do 2,5 vydrzi urcite 😉 a teda zalezi aj od vysky dietata.

marietta33
7. okt 2014

mne sa celkom pozdava Chillafish BMXIE, http://odrazadla.heureka.sk/chillafish-detske-o.... paci sa mi dizajn aj cenovo je pristupnejsie. ma ho niekto?

kaja73
7. okt 2014

@marietta33 sedatko vies vyvysit len o 7cm-co je malo. Plus najnizsie moze byt sedatko 32cm od zeme kym strider uz od myslim 26 ci tak dako.
A ak strideru neskor vymenis sedatko za vyssie tak sluzi az do vysky cez 48cm.
Teda rozpatie ma cca od 26cm do 48cm-co je 22cm a nie len 7cm.
A tiez ma o kilo menej-co je pre dieta dost velky vahovy rozdiel.

katarinatibi
8. okt 2014

@kuriatko84
@kaja73
@tanija133 baby prosim vas kupila som mojej 18 mesacnej slecne odrazadlo enduro mini ale zda sa mi ze ma uz moc pokrcene nozky, mam kupit to vecsie? poradte prosim vy ste uz skusene

kuriatko84
8. okt 2014

no 18 mesiacov je uz dost na mini, mohla si asi radsej kupit to stredne uz. Ale zober ju do obchodu a vyskusajte to, ci jej to zase nebude velke 😉

ale ked si tak tusim matne spominam aj nasa mala zacala na nom vonku jazdit okolo 18m. Dostala ho k 1 roku ale kedze isla do zimy tak az na jar zacala vonku. Len aby vam uz po zime nebolo dost male 😝

alexandra28
8. okt 2014

Kočky náš malý dostal na jeden tri tak sa dobre dohodnite s tými čo prídu aby to nekúpili aj oni .......
ináč ten čo je v prvom príspevku som kupila krstniatku tiež na narodeniny a strašne sa tam olúpali kolieska a že to nie je dôvod reklamácie a tiež bol veľmi hlučný na chodníku ..... kupovali sme v dráčiku

@byxy
@zmrzlinkams

marietta33
8. okt 2014

@kaja73 presne taketo prakticke info potrebujem, aby som sa vedela rozhodnut. 🙂 na ihriskach vidim rozne odrazadla, v zasade vyzeraju rovnako a deti sa na nich prehanaju bez rozdielu, ci je to strider, chillafish alebo ina znacka.

abigel1
12. mar 2015

Ahojte. Máte skúsenosti s odrážadlami PUKY?