Odrážadlo Puky Wutsh

evka_evka
16. apr 2016

Milé mamičky. Mate doma toto odrážadlo?do akého veku steho používali? Alebo dajte dobrý tip na iné odrážadlo pre 2,5 až 3 ročné dieťa.

bluka2
16. apr 2016

Myslis toto? Lebo my mame puky wutsch so 4 kolieskami, ale moja ma 16 mesiacov. V skolke co vidim deti v tom veku maju toto ako na obrazku. Aj som sa pytala na to kolegu, co to tiez ma a ficia na tom uspesne

evka_evka
autor
16. apr 2016

Myslela som to 4kolesove.lebo neviem ci by uz zvladla dvojkolesove.

evka_evka
autor
16. apr 2016
bluka2
16. apr 2016

@evka_evka Aha - nech radsej napisu mamicky starsich deti, ja si tiez rada precitam...

pepedra
16. apr 2016

@evka_evka Nasa ma toto na obrazku. Sadla si na to ked mala 2 roky a 4 mesiace a islo jej to pekne. Pred tym sme mali Wutsch, ale podla mna je tak do dvoch rokov, potom je tym detickam uz aj male. Nasa na nom sice este doma obcas beha, ale uz jej je viditelne male. a to ona je z tych mensich deti 🙂 2,5 - 3 rocne Ti podla mna uz dvojkolesove odrazadlo urcite zvladne.

nicolle21
17. apr 2016

Nas ma teraz cykloodrazadlo, nie puky, ale kettler, neviem co za znacka.. Je to ako bicykel bez pedalov a jazdi na tom ako drak.. 3r bude mat v juli.. Puky wutsch mal minuly rok, dostal ho, ked mal 1r 7mes, do jesene sme ho vyuzili, ale uz mu bolo trochu male, on je dost vysoky na svoj vek
Pre dieta nad 2,5r by som brala uz urcite cykloodrazadlo, na wutsch uz bude mat pokrcene nohy uplne

nicolle21
17. apr 2016