Odrážadlo Puky

samuel6
9. mar 2012

Prosim vas nema niekto skusenosti s odrazadlom Puky od 2 rokov .?

mat_ka
10. mar 2012

nechcem ta odhovarat., hoc je puky super znacka. ale pre dieta do 2 rokov je odrazadlo Strider asi nalepsie co sa da zohnat. Niektore Puky su hrozne tazke. Pozri si https://www.facebook.com/pages/Odrazadlo-Stride...

6mia6
13. mar 2012

@samuel6
my ho máme, syn na ňom jazdí od 18 mesiacov. Sme s ním max spokojný. kolesá sú stále ako nové. Minulý týždeň sme ho po zime konečne vytiahli ešte stále je mu dobrý 😀 no a ten náš LR M je lahučký. Syn si ho nosí sám.
https://www.modrykonik.sk/.../skusenosti-s-odra...

samuel6
autor
13. mar 2012

Dakujem za rady uz som ho vcera kupila a syn na nom uz druhy den jazdi je naozaj lahucke maly ma 2 roky a Sam ho nosi.Strasne sa z neho tesi.

zahrika
30. apr 2012

Koceny, prosim poradte. Maly ma 17m a 86cm.. Nebude mu PUKY malicke? Mame plastove odrazadlo,ale stale z neho pada, nestabilne, o nicom...rozmyslam nad niecim na 4 kolesach a toto sa zda byt fajn..auticko uz kupovat nechcem, jedno mame, mocv ho to nebavi, ale odrazadlo potrebujeme... chcela som nejaku stabilnejsiu motorku,ale to kupim asi az ked bude mat cez 2roky...
nemate nejake fotky, ake je asi velke?
@mat_ka
@samuel6
@6mia6

6mia6
30. apr 2012

@zahrika my sme štvorkolesové nemali takže ti neporadim. Nás jazdi na dvojkolesovom od 18 mesiacov takže by som uz štvorkolesové neriešila.

samuel6
autor
30. apr 2012

Ahoj Zahrika moj maly ma 91 cm malemu nie je ale jazdy na nom ako sarkan a uteka mi ja mu nestiham a tym ze je este hlupucky tak sa bojim ze mi vybehne niekam na cestu.A este by som ti odporucila odrazadlo s brzdou ta mi tu chyba .

quaxi
30. apr 2012

@zahrika puky ma sedadlo 23-24cm nad zemou, tak si to mozes porovnat s tym odrazadlom co uz mate. Podla mna puky je idealny na vysku cca 75-90cm, teraz by mu bolo dobre, ale asi uz nie na dlho, hlavne ak rychlo rastie.

zahrika
1. máj 2012

@6mia6
@samuel6
@quaxi
dakujem moc za odpovede.. asi kupim predsa len uz 2kolesove..rastie veru rychlo.. je vysoky, ale 18m ma az v juni..

mat_ka
2. máj 2012

ahoj - puky je sice fajn ale tiez mam pocit ze by mu to bolo tak na pol roka. to si rovno mozes kupit strider - dvojkolesove lahucke odrazadlo a sedanka sa da nastavit od nejakych 27 cm. Vrelo mozem doporucit Strider.
pozri si na Facebooku - tam su vyfoteny nejaky maly spunti 🙂
https://www.facebook.com/pages/Odrazadlo-Stride...

lenka03
2. máj 2012

@zahrika mala ma viac nieco cez 2,5 roka a pred par dnami som jej kupila PUKY LR-M a spokojnost. Vahala som ci LRM alebo LR1 ale maximalna vyska je pri oboch rovnaka. LR-M ma len mensie kolesa, nizsiu minimalnu vysku a ovela nizsiu hmotnost. Pre LRM som sa rozhodla aj kvoli tomu ze druhe baby bude mat zaciatkom leta 2 roky a LR1 by mu bola velka.

kafoditka
15. máj 2012

ahojte, prosim vas poradite mi, kde v BA mozem kupit pukyho tak, aby sme ho aj mohli vyskusat??? obvolala som x sportov a nikde ho nemaju na predajni 😕 😕 dakujem

6mia6
15. máj 2012

http://www.vnimavehracky.sk//predajna
@kafoditka jasombola pred tromi rokmi tu

kafoditka
15. máj 2012

@6mia6 dakujem pekne, akurat pred pol hodinkou som prave tuto predajnu nasla na nete, zajtra to pojdeme okuknut 🙂

6mia6
15. máj 2012

u nás ešte jedno veľké plus u LRM je stúpatko kam si može dieťa vyložiť nohy keď ide napr. z kopca alebo sa rozbehne. keď chce odráža sa len jednou nohou a druhú má vyloženú. Zdá sa mi to so stúpatkom pohodlnejšie ako len držať nohy skrčné v lufte.

katulka74
12. nov 2012

Ahojte,chcela by som kupit malemu odrazadlo puky pod stromcek,na vianoce bude mat 15 mes,cize na jar rok a pol,ake by ste mi poradili?

lenulien
9. júl 2013

Prosím, chcela by som sa opýtať, do akého veku sa dá využiť odrážadlo puky LRM- od 2 rokov, do koľkých ste ho prosím používali. Ďakujem.

lenulien
16. júl 2013

@6mia6 Ahoj, môžem sa prosím opýať, do akého veku sa dá využiť LRM puky, keď kúpim to od 2 rokov, do akého veku je dieťaťu dobré? Vy ho už máte dlhšie, tak by si mi prosím vedela poradiť. Váham keď má malý 2 roky, či nekúpiť už to väčšie, aby to mal na dlhšie, ale to by mu asi bolo veľké s takými velkými kolesami. Ďakujem za radu. Lenka

6mia6
16. júl 2013

NO to je potom podľa výšky, Starší si sadne na to ešte teraz a už ma skoro 4,5 roka ale je to už také komické. Známej syn má 3,5 ale je taký menší tak ho má v pohode. Ak máte možnosť skúste to väčšie alebo podľa výšky sedadla odmerať syna.

valika_val
24. okt 2013

@kafoditka
@6mia6
@katulka74
@lenulien
@lenka03
ahojte baby, nepredava nahodou niekto z vas puky wutch?

kafoditka
24. okt 2013

@valika_val ja nie.

6mia6
24. okt 2013

my nemáme

lenulien
24. okt 2013

@valika_val My máme puky, ale to od 2 rokov, nie wutch, ale chcem si ho nechať pre druhé dieťa 🙂

katka0123
4. mar 2014

My sme mali puky wutsch a nebanujem. Najlepsia hracka pre deti do 2 rokov. Teraz mame dvojkolesove puky M a ideme kupovat XL. Co je velka vyhoda oproti strider odrazadlu, je konstrukcia --akoby moped. Takze nema hned pod sedankou "ruru" a ked chlapcek spadne, neudrie si vajka. Je to nemecka certifikovana znacka. Ja som max spokojna. 🙂)

mirusska89
10. okt 2014

Maminky ahojte nemáte prosím niektorá na predaj Puky wutsch??? dakuujem;)

peliroja
20. feb 2015

zdravim, nechysta sa nahodou niekto posuvat puky bicyklik? Najlepsie ruzovy, bud 12ku alebo 16ku. Dakujem 🙂

cyklospeciality
16. mar 2015

V ponuke su aj drevene od firmy EARLY RIDER.
Odrážadla Early Rider získali množstvo ocenení na medzinárodných výstavách a okrem unikátneho spracovania vynikajú maximálnou bezpečnosťou s voľbou obmedzenia otáčania predného kolesa podľa pokročilosti jazdca.

brialka
17. mar 2015

dievcata, ak ma moja mala cca 98 cm a 2 roky, radsej asi to Lko pre nu nie? dakujem za rady 😉

peliroja
17. mar 2015

@brialka Lko jej bude fajn 🙂

brialka
17. mar 2015

@peliroja dakujem kraasne

peliroja
17. mar 2015

@brialka za malicko, nasa mala sice ma 3,5 ale vysku rovnaku 🙂 A vozila sa na nom uz minuly rok uplne v pohode.