S čím sa hrajú vaše ročné dievčatká?

lili777
23. okt 2011

Riešiem klasickú dilemu - čo na blízke narodeniny a vianoce ročnej bambulke. Všetky hračky typu "fisher price" má po bratovi. Hovoriaci hrniec, slon, ,korytnačka a kopec ďalších. Tieto uni hračky do tých dvoch rokov máme. Dostali sme aj baby Anabel a teraz vôbec neviem čo nakúpiť a odpovedať na otázky zo strán babiek a pod. S čím sa hrajú vaše ročné bambulky najradšej?

gubcikova
23. okt 2011

naša sa rada doteraz hráva s tými drevenímy doskami kde vkladáš tie obrázky.

traktor
23. okt 2011

okrem hraciek co pises...tak detska kuchynka, kocik, odrazadlo ..aj s tym sa hrali moje baby a hracky boli vyuzivane velmi dlho..

lili777
autor
23. okt 2011

@gubcikova Aha, tie akoby puzzle? Také tiež máme🙂 aj zvieratkové aj čísielkové pre staršie deti....

Ešte ma napadá, nemáte niekto toho hovoriaceho plyšáka fisher price? Páči sa vašim deťom?

traktor
23. okt 2011

@lili777 mame a paci sa doteraz..vyhral sa s tym fakt super, mal ho ked este nemal ani rok..

lucia.kl
23. okt 2011

my máme toho psíka a bavil ich asi tak mesiac, teraz sa povaluje doma... u nás majú úspech kocky umelohmotné, také ako je duplo ale tie veľké. a potom taký stojan na ktorý sa krúžky navliekajú, to majú radi - a trhať knižky 🙂

lili777
autor
23. okt 2011

@traktor asi ho kúpime k narodkám, ten ma tak dosť oslovil...

kaja73
23. okt 2011

@lili777 Mam sice chlapcov,ale take duplo ci playmobil123 by sa učite pacili aj dievcatkam-tematicky si vyberies babske namaty.
potom gulickove drahy pre male deti su fajn-s tymi sa moj vyblazni.
Tiež kresliace tabulka je fajn a samoska knižky.

mimi21mimi
23. okt 2011

s florbalovou palicou, loptami a odrazadlom tak asi najviac... a s knizkami....

lili777
autor
23. okt 2011

@traktor Tej kuchynky sa trošku bojím🙂 aby to len nezavadzalo v izbe. Je to také väčšie nie? U syna som zvažovala taký ten kutilský pultík a manžel ma zrušil☹ že o to ani nezakopne za týždeň. Tak neviem. Ale dievčatá sa iné, s tým by sa možno vybavila dlhšie.

lili777
autor
23. okt 2011

@kaja73 Tú kresliacu tabulku má malý už druhú. Baví to aj malú. Ale syn to likviduje 😠 Tým perom tam doďobe kresliacu plochu 😖

traktor
23. okt 2011

@lili777 s kuchynkou sa vyhra aj nas Maťko 😀 ...aj baby ju milovali..a mala som ju v kuchyni, ked som varila ja, varili aj deti 😉 ..asi ani nepoznam dieta, ktore kuchynka nebavi..

gubcikova
23. okt 2011

@lili777 ano tie akože puzzle.toho psa mám v skrini.záujem o neho bol za rok a pol asi tak 5 krát.inak našej na rok sa najviac páčilo to odrážacie autíčko s tými princeznami.

lili777
autor
23. okt 2011

@traktor Más pravdu, aj syn má obdobie kradnutia hrncov a variech, rozhadzuje po kuchyni. To vôbec nie je zlý nápad. -Aj on by sa ešte pohral. A akú máte? nejaký typ...

janka_pn
23. okt 2011

na kuchynku je asi este skoro, ale sak uz mozu babky do zasoby kupovat 😉 . pes FP zacal moje dieta bavit asi v roku a pol a potom bavil asi rok, ale dost intenzivne, hlavne v aute. ja by som tiez volila kupovat lego duplo, ona sa s tym este asi sama nezahra, ale skor ci neskor to velmi vyuzijete 🙂. a co tak malu drevenu postielku pre babiky? aj ta ju bude bavit.

traktor
23. okt 2011

@lili777 no tak nasa je uz staraaa..kupili sme este Simonke ked bola malinka a to uz ma Simi 14 rokov..ale nedali sme ju prec, kedze ajMaťko sa rad hra..teraz je velky vyber, popozeraj, urcite si vyberies..a ked ju zaujme, môzes jej potom uz len dokupovat spotrebice..a mas vybavene dalsie sviatky..

lili777
autor
23. okt 2011

@gubcikova Mám odrážadlo po synovi, je také univerzálne červeno-žlté. Asi do druhého investovať nebudem. A to je také, čo sa dá postupne odzbrojovať - vodiaca palica, hrací pultík, plošiky na nožičky. Síce nám to autíčko teraz padlo a zlomil sa volant. Tak keď sa to neporadí nejako urobiť, kúpime dievčenské. Máme motorku, ale tá je vyššia ako auto.

lili777
autor
23. okt 2011

@janka_pn Lego duplo máme veľkú krabicu. To je taká hračka čo ma neskutočne štve pri synovi. On to len vysype a kašle na to, odmieta zbierať. Najčastejší zdroj konfliktov, lebo neporiadok je z toho až no 🙂

kaja73
23. okt 2011

@lili777 Tu mas ten playmobil 123-pre malinke deti,sklada sa z velkych casti,dieta ich nezlomi,neprehltne.
Potom je aj playmobil od 4 rokov-ten je už sakra prepracovany.
Toto je to jednoduche-my sme teraz objednali ten domcek a auto s garažou http://www.babaloo.sk/babaloo/eshop/5-1-playmob... dieta nemusi nic skladat-teda je samostatne-pri duple treba pomahat malinkym deckam.
Pisu že je od 18m,ale vyhra sa s tym už aj mensie dieta.

janka_pn
23. okt 2011

@lili777 inak ja vyuzivam babky na nakup topanok, bund, atd... pokial dieta este nepyta 😀

lumimi
23. okt 2011

moja svokra by ti povedala "načo hračky pre ročné dieta, to žiadne nepoterbuje." mam strasne nervy na nu za to že našemu drobčekovi nedala ani len balíček piškot na narodeniny. ma ide rostrhnut ked si spomeniem

brulka
23. okt 2011

moja je nadsena teraz z tejto hracky je to v podstate vkladacka ale zabavna a zauimava ;)
http://www.amazon.de/PLAYMOBIL®-6759-1-2-3-LKW-...
a potom este tato farma 🙂, su tam zvieratka ktore sa jej pacia a s panacikmi robo haciii na stolicku ich pasadza velmi sa jej to paci :D
http://www.amazon.de/PLAYMOBIL®-6750-1-2-3-groß...

kaja73
23. okt 2011

@brulka To auto sme teraz objednali a namiesto farmy rodinny domcek-ale je to podobne-aj mne sa to hrozne paci.

brulka
23. okt 2011

@kaja73 vidim ze si ma predbehla 😀 ale detom sa to fakt paci a uz sa s tym aj dokazu hrat ja som si myslela ze je to skoro, ale dcerka ma prekvapila 😉

lili777
autor
23. okt 2011

@lumimi tak takéto typy ľudí mám ozaj rada. Tak keď hračku nepovažovala na vhodnú, mala prispieť na plienky, oblečko...niečo iné. Veď výdavkov okolo dieťaťa je milión. Ale ten názor ☹

lili777
autor
23. okt 2011

@brulka díky z linky Tento playmobil som ešte neobjavila. Popozerám. majú aj v dráčiku alebo v alltoys?

kaja73
23. okt 2011

@lili777 V nasom meste to nemaju nikde 😒 ,tak sem to riešili objednavkou cez net.
len si treba dat pozor a nekupit playmobil pre starsie deti-ten je pre nasim mrnusov nebezpecny.
pre tych nasich je len playmobil 123.

lili777
autor
23. okt 2011

@kaja73 Popozerám ja ja. Aj pre syna by som tam našla - hasiči, policajti, život na dedine, traktory - to u nás teraz ide.

brulka
23. okt 2011

@lili777
@kaja73 ja tiez vsetko cez net rieim vyjde to vzdy o dost lacnejsie !!!

kaja73
23. okt 2011

@brulka Si mozme ruky podat 😉 -tieto Vianoce budu vybavene cisto cez net-st.syn je lego maniak-ale už take speci lega potrebuje - robi vlastne mega stavby s motormi a tak doobjednavame vzdy daco speci,co v obchode ani nedostat.
tento rok ich oboch už mame vybavenych-cez net-a už len cakame kedy to vsetko dorazi. 🙂

lucik194
23. okt 2011

nasa dostala kuchynku v 15 mesiacoch a bavi ju doteraz a to ma 25 mesiacov, z casu na cas dokupime nieco noveho (naposledy mixer 🙂 plus pouziva do nej misky a veci z normalnej kuchyne.... inak ako rocnej sa strasne pacilo FP rozpravaci telefon, hrajuca gitara (gombiky so zvieratkami, plus normalne tony, ziadne struny, len gombiky), duplo, rozne pohariky co sa na seba ukladali.............. jaj a este ma napadli male auticka od 12 mesiacov take gumenne (od firmy hasbro) stoja 1 euro v draciku, od postavicky little people (auticka aj postavicky su presne do ruk, vsade s nimi chodila, nezaberali vela miesta a prehrala sa s nimi stale)