Skákací hrad namiesto darčekov

luckastar
14. máj 2021

Ahoj dievčatá,
rozmýšľala som nad tým, že už nechcem deťom na narodeniny kupovať ďalšie a ďalšie hračky a blbosti. (Nemáme to už ani kam ukladať) 🤦🏻‍♀️ Rozmýšľam, že im radšej prenajmem skákaci hrad alebo inú atrakciu na víkend. Čo myslíte? Ma niekto skúsenosť? Pripadne koho by ste mi doporučili? Prešov a okolie 😃
Ďakujem krásne 🙏

s_a
14. máj 2021

A kúpiť radšej trampolínu?

lenuska9999
14. máj 2021

@luckastar neviem či by som sa ako dieťa práve tomu potešila, že nič nedostanem na narodeniny ale poskacem si na skalacom hrade.. veď celý víkend skákať určite nebudú .. tak ako písala pani nižšie, čo tak kúpiť trampolínu ?? Máte ju na trvalo. Prípadne dať deťom nejakú drobnosť a dať im peniažky na sporiaci účet ? Alebo im vymyslieť na víkend nejaký vážne zaujímavý výlet plný zážitkov

ukulela
14. máj 2021

Náhodou, toto urobím aj ja. Chcela som už minulý rok, ale korona. Objednam hrad, zavolám kamošov a párty. Jedena malý darček s tortou a hotovo zážitok. Môj skákacie hrady mileje, takže úspech zaručený.

luckastar
autor
14. máj 2021

@s_a trampolínu mame a akurát zavadzia na dvore 😅

luckastar
autor
14. máj 2021

@ukulela tiež mám ten názor 😉

selest
14. máj 2021

Susedia minule presne toto urobili a teda deti tam skakali az do tmy😅mne urobit toto rodicia na narodky tak sa asi od stastia a pychy zbesniem😂😂

elanor
14. máj 2021

myslim, ze super napad. Keby mame dom a dvor, keby toto spravim, tak na milion % sa decka zosaleju od radosti a budu stakat do polnoci.

s_a
15. máj 2021

A aký je rozdiel medzi trampolínou a skákacim hradom?

ukulela
15. máj 2021

@s_a zážitok pre deti. Môj je zo skakacich hradov hotový. Keď majú aj šmýkačky, tak siedme nebo....

luckastar
autor
15. máj 2021

@selest od koho mali atrakcie?

luckastar
autor
15. máj 2021

@s_a pre mňa žiaden, ale deti majú radšej hrady ako trampolíny. V Jump parku ich to baví tak hodinku max. Na skákacom hrade celý deň bez problémov 🙂

luckastar
autor
22. máj 2021

@ukulela zobrali sme na víkend hrad z Prešova od firmy Zabavka, pekný hrad, fakt super prístup, veľmi sme si to užili. Odporúčam 😉

magda15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
luckastar
autor
4. jún 2021

@magda15 chápem 😀 ale je to pre deti, tak nech si to výberu oni

hipuska
27. jún 2021

@s_a tak rozdiel medzi trampolínou a skaoacim hradom je teda veľký 😊

henka123123
27. jún 2021

Ja zas rozmyslam ci nekupim skakaci hrad v lidli co maju

luckastar
autor
2. júl 2021

@henka123123 To je úplná blbosť, hneď sa to zničí, už mám doma 3. Na Profi skákaci hrad to nemá. Radšej dat 100€ a mať krásny zážitok pre deti, bez starostí. Tak dáš skoro tie isté peniaze a len to prekladáš celý rok po dome a ešte to zavadzia. Ja som vzala hrad od firmy Zabavka a mega spokojnosť, veľmi sa mi páčil ich systém a práca, ale určite sú aj ďalší šikovní dodávatelia na atrakcie ;) kým deti nevyrastu určite im zoberiem skákaci hrad aspoň raz do roka.