Skúsenosti so sedačkou na bicykel pre 2,5-ročnú

14ivanka
29. apr 2020

Ahojte, chcem si kúpiť sedačku na bicykel dozadu pre dcérku, má 2,5 roka. Prosím o vaše skúsenosti s ovládaním bicykla, či sa to dá v pohode zvládnuť, alebo je to náročnejšie...dcérka má cca 15 kg. 😊🙂
Veľmi ďakujem za každú radu a tip aj na prípadnú sedačku! 😊🙂♥️

sapetka
29. apr 2020

@14ivanka treba si zvyknut, hlavne na to ze vzadu je vaha a bicykel sa moze lahko prevazit

14ivanka
autor
29. apr 2020

@sapetka ďakujem...presne toho sa trošku obávam, ale veľmi ma to ťahá takto sa s dcérkou bicyklovať...ale snáď pri opatrnosti sa na to dá zvyknúť

3petka
29. apr 2020

@14ivanka Ja som neni moc bicyklová, ale zvykla som si pomerne ľahko. Keď na ňom ideš nesmie sa akurát moc kývať na ňom, inak super. A zase keď zostupuješ z neho tak aby sa ti bike neprevrátil, mne sa stalo že už som ho veru vykydla aj so synom ale máme takú čo mu vlastne chráni celé telo pokiaľ teda nemá vystrčené ruky von. Ešte teraz ju využívam, má 4 roky a 20,3 kg a sedačka má limit do 22, zatiaľ drží... Ale už behá na svojom, tak to len tak rekreačne...

heidy222
29. apr 2020

@14ivanka ahoj ja mam elektrobike a sedacku bobike, malu Tak vozim od 2 rokov doteraz: 4,5 rokov, jazdim denne, mam ho namiesto auta a je to super. Sedacka he lepsia taka co nesedi vzadu ale montuje sa na konstrukciu, Tak ma potom vyssiu nosnost. Ja som som taku potrebovala aj preto ze vzadu he bateria a na nej nemoze nic tlacit. Bobike ma aj plne nastavitelnu opierku na hlavu. Raz sme spadli a mala nemala Ani skrabanec

14ivanka
autor
29. apr 2020

Jeeej dievčatá, ďakujem veľmi pekne, za povzbudivé slová aj rady na sedačku 😘 určite by som aj ja chcela takú, čo chráni celé telo a s vyššou nosnosťou, aby nám ešte čosi vydržala 😊 ...už sa teším na nákup sedačky až môžeme vyraziť 😊🚴😘
A snáď si teda zvyknem aj ja 😊

lenuliatko84
29. apr 2020

My sme mali vzadu tu sedacku a syn mal aj 22 kg a vôbec som nemala pocit prevazenia sa.chodila som aj na dlhsie trasy a a aj po zlych cestach a vzdy sa nam islo dobre.skoda ze uz nemozeme pouzivat,

14ivanka
autor
29. apr 2020

@lenuliatko84 ďakujem 😘 ...asi závisí aj od sedačky aj bicykla...ja si pravdepodobne budem kupovať aj nový bicykel, tak snáď mi dobre poradia a všetko bude ok 🙂

derdia
10. jún 2020

Ako staci mi jedna odpoved typu,ze bicykel sa moze lahko prevazit...panabeka...
A teraz rada...ty si skus bicyklovat do kopca z roztiahnutymi nohami, lebo budes mat medzi nimi dieta ,ktore ti bude este k tomu buchat prolbou do hlavy....
A potom si skus dat dieta do super sedacky zadnej,kde je mu uplne super, krasne sa oprie, ty ho nevidis, takze si jazdis na bicykli alobodne ako keby si bola sama😁co je niekedy uuuplne super 😁lebo aj samotu treba...a po dalsie..take velke dieta pchat do prednej sedacky....no skus🤣drzim palce🤣🤣🤣

derdia
10. jún 2020

A este jedna rada na zaver...lebo toto som riesila aj ja ked mala mala rok...porozmyslaj ako dlhe trasy robis...lebo ak chodite na tury dlhe tak kup polohovacou zadnu, ale ak kratke len tak na hodinku a tak tak ti uplne staci aj tato mam ju aj ja a je super...ale je to na tebe...proste sluzbu ti spravi aj tato a taku isto aj ta za 120 eur...takze rozhodnut sa musis uz sama kolko do tpho chces investovat...

derdia
10. jún 2020

A skus este popremyslat nad retro bikom na tom sa skvele bicykluje.