Výmena vrecúškových aktivít

angika
autor
22. apr 2012

@nika.r aj mne sa velmi pacia tie farebne skaly, len na hromadnu vyrobu je to dost drahe, ci? Kolko Ta vysiel jeden taky pasik?

@pusinqa asi toto: http://rustspolecne.cz/?p=642

nika.r
22. apr 2012

@angika v kosickom hornbachu je 5 ks zadarmo 🙂 tak som vzala, zajtra skusime len zoradovat a ked sa bude pacit, skocime este po dalsich 5 na stipceky Ale na hromadnu vyrobu by som tam asi musela poposielat celu rodinu na niekolkokrat 😀

pusinqa
22. apr 2012

jáj toto som videla škály farebné lebo ja sa divím že aké skaly a z hornbachu reku také som nezbadala 😀

angika
autor
22. apr 2012

@nika.r aha, tak to je super, lebo napr. u nas v jednom obchode s farbami stoji jeden pasik hadam 50 centov a to je pecka, keby sme to chceli vyrabat hromadne... no ale zadara, to uz hej 🙂

nika.r
22. apr 2012

@pusinqa 😀

danu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mamusia
23. apr 2012

Aj ja by som sa pripojila,len este neviem,ze co by som urobila 😀 a hlavne treba spocitat,ze kolkokrat 🙂
@nika.r a z iPadu kopirujes linky tak,ze kliknes hore na link,objavi sa Ti oznacit vsetko,klik a potom,kde to chces vlozit klik a tam Ti samo napise,ze vlozit - to len tak medzirecou 😅

mamusia
23. apr 2012

Este by bolo podla mna dobre to nejak zhrnut,ze ake vekovo stare deti mame,bo 2 rocne dokazu ine veci ako rocne....

mima1311
23. apr 2012

Ahojte , tak som si to popozerala , kedze ma blumka predbehla 🙂 mohla by som toto tienovanie , co vy na to ? prikladat farebny obrazok na ciernobiele tiene ....a este neviete kolko stoji laminovanie ? zrejme sa to da laminovat asi v papiernictve , ci ?

angika
autor
23. apr 2012

@mamusia tak ja by som to zhrnula, keby som mala od Vas info 🙂 ja mam napr. 1,5 rocne, ale nevadi ak to bude aj pre sarsie deticky, vsak ona dorastie a druhe mam na ceste, takze to bude este mini 🙂
@mima1311 neviem kolko stoji laminovanie, nemam sajnu. Ja som si teraz objednavala laminator na doma za cca 20 EUR a 100 ks lamoinovacej folie A4 za 12 EUR.

frolunda
23. apr 2012

ahojte, rada by som sa aj ja pridala a zvazujem vyrobu tohto http://www.activity-mom.com/2009/11/button-snak... alebo sa mi paci aj tento napad aj ked to je iba na domacu zabavu a nie na cesty: http://alittlelearningfortwo.blogspot.com/2011/...

mima1311
23. apr 2012

@frolunda tie prevliekacky su uz zajednane , pozri predchadzajucu stranu , je tam zhrnute o sa uz robi ...

angika
autor
23. apr 2012

@frolunda ano tu prevliekacku chce robit @janea, ale aj to druhe sa mi pozdava pre uz trosku vacsie deti, dobra zabava na doma

lolko_lenka
23. apr 2012

a to si tu len vymieňate, či aj predávate? 🙂

angika
autor
23. apr 2012

@lolko_lenka to si budeme vyrabat, kazda spravi jeden druh tolkokrat kolko sa nas pozbiera a potom si to povymiename

janea
23. apr 2012

ano ano, button snake= gombikohad robim ja🙂 a vidim, ze sa tu zieraju same super nove napady... tie farebne skaly, ze ma to nenapadlo, a pritom mam doma vzorkovnik farieb,,,, a aj tie odtlacania cez papierovy tanier su super, uz len spreje do ruky, a vychovavame graffitakov od mala 😀 ,,,, a co sa tyka veku deti, ja by som to skor k tym starsim, cize 2 az 3 rocnym tahala;) ale samozrejme, urcite sa vyhrame zo vsetkym, co pride ,,, pekny den vsetkym prajem,,,

frolunda
23. apr 2012

@mima1311 @angika aha, to mi uslo. tak zatial tie taniere ale budem hladat dalej, ak by sa mi daco este viac zapacilo.

mamusia
23. apr 2012

@angika tak ok,nech to je aj re starsie,ni napr.moja ma 2 a 3 mesiace a s vela vecami ma este problem......
@frolunda to by sa dalo s tymi taniermi urobit aj twk,ze len nieco vystrihnes a deti budu musiet vkladat,napr vystrihne sa srdiecko a kazdy tniere roznej farby a musia priraditmfarbu...alebo viac druhov a farieb.......

Ja by som urobila Press here book,poznatemto? Samozrejme v slovencine,nech je to aj do buducna. http://www.chroniclebooks.com/presshere pozrite to video dole

nika.r
23. apr 2012

@janea tesim sa na hada.
Tuez som za, aby sa robilo skor pre starsie, mensie deti ak nevyuziju teraz, tak neskor. Ale ja mam aj vacsieho aj mensiu, takze isto vyuzijeme vsetko

angika
autor
23. apr 2012

@mamusia zaujimave!... super, tak co som naratala, uz nas je 11 🙂 a verim ze bude viac 🙂

blumka
23. apr 2012

ahojte..super napady tu lietaju baby 😉 tie papierove odtlacky su super..nam sa hodia pre starsiu Terezku 😀
ja by som sa tiez priklanala k vekovej kategorii od 2 rokov...a hoc aj nieco narocnejsie pre vacsie deti, ved raz dorastu 😉

svetlankat
23. apr 2012

@frolunda to druhe je uzasne

pusinqa
23. apr 2012

blbo sa opýtam ale nemám skúsenosť to laminovanie by mi fungovalo aj tak že farebný papier sa zalaminuje z oboch strán a potom nastrihám tvary či by to nedržalo a musím vložiť tvary z papiera medzi 2 fólie tak aby sa to medzi nimi spojili tie fólie a tak postrihať? 😅

lumarque
24. apr 2012

Ahojte,
moztem sa pridat. My budeme mat dva roky teraz v maji a druhe na ceste. Ja som rozmyslala, ze by som mohla urobit povedzme nieco ako domcek z tejto stranky. https://picasaweb.google.com/100437108087403158...
alebo plastelinovu hru na sposob Obstgarten od Haby. Tu uz mame doma... Pred hrou si vzdy spravime z plasteliny take velmi primitivne ovocie, dame ho na stromy( maly uz vie urobit guli-guli..ale nerozdeluje ovocie podla farieb este..potom vranu). Potom podla toho aka farba padne na kocke davame ovocie do misky.. ked padne vrane.. blizi sa k zahrade, aby vsetko zozrala :D
Ale asi by som to spravila so zajacom alebo kozickou ( tam sa precvicia rozne tvary zeleniny ako mrkva, kvet, kapusta. a aby to nebola taka totalna kopia tej hry od Haby.) a kocka by bola len papierova.

lumarque
24. apr 2012

@pusinqa da sa aj tak aj tak..

Inak laminovat sa da aj zehlickou( som tak malemu robila knizku s nasimi fotkami.. na nizsej teplote a pre istotu som to prkryla starsou utierkou) , niekedy sa da dat len jedna vrstva, ale lepsie chranene a trvanlivejsie je to ,je to ak su dve.

lumarque
24. apr 2012

A super su aj taketo folie.., ktore sa daju stiahnut na nete.. urob z plasteliny x ks mrkiev pre zajaca, dorob kolesa autu, dorob oci , usta na tvari...naklad do vozika, jedlo na tanieri.. to len tak pomimo🙂

angika
autor
24. apr 2012

@lumarque a to co si tu dala ako posledny prispevok, tie veci sa dorabaju z plasteliny?
a ten domcek myslis konkretne nieco taketo https://picasaweb.google.com/100437108087403158... ?

angika
autor
24. apr 2012

Vsetky baby, do mojho profilu som dala "clanok" kde je zoznam nas co sme uz rozhodnute co budeme robit, nevedela som ako to tam inak ulozit, este potom skusim inak, len aby ste mali prehlad a budem to aktualizovat

blumka
24. apr 2012

@angika dobry napad..a inak mne napadlo ze potom by sme mohli kazda to co sme robili odfotit 1ks a urobit nejaky spolocny album na konovi, mozno len samu hracku mozno s dietatkom ako sa hra a mozno v buducnosti by to aj viac dievcat motivovalo zapojit sa 😉

angika
autor
24. apr 2012

@blumka jasne, ked to uz bude porobene tak foto bude najmenej 🙂