Výmena vrecúškových aktivít 2 - 4 roky

kimiko
3. nov 2014

Ahojte dievcata

rada by som otvorila novu skupinu pre vymenu vrecuskovych aktivit, pre deticky vo veku od 2 - 4 rokov.
O co vo vrecuskovych aktivitach ide? Da sa do kopy skupina mamiciek (12 - 15 osob) a kazda z nich vyrobi nejaku vhodnu aktivitu v pocte kusov zucastnenych maminiek. Nasledne aktivity preposlete mne, ja ich roztriedim a rozposlem.
Inspiracii je na nete neskutocne mnozstvo. Avsak, poprosim aby ste sa snazili vyrabat aktivity, ktore nie su len o vytlaceni a zalaminovani obrazkov.

Detaily dohodneme, ked sa zozbierame 🙂 Tesim sa na nasu spolocnu spolupracu.

kimiko
autor
3. nov 2014

@noemka, @vampgirl, @amexa dievcata s vami ratam 😉

veronika_s
4. nov 2014

@kimiko ja by som mala zaujem, nevadi ze moja slecna este len bude mat 2 roky?

pupik111
4. nov 2014

Ahojte, aky by bol casovy harmonogram? Ak by sa vyrabalo az po Vianociach, tak sa rada pridam, skor by som bohuzial nemala cas.

kajka18
4. nov 2014

@kimiko ja sa tiez rada pridam 😉 a januarovy termin odovzdania by sa aj mne pacil...

sticza
4. nov 2014

Ja by som sa tiež pridala pokiaľ by bol termín január

mima551
4. nov 2014

Ahojte, tiez tak nejak podla terminu 🙂 ale Januar znie fajn

kimiko
autor
4. nov 2014

@pupik111
@kajka18
@sticza
@mima551 dievcata urcite, kym sa dame dokopy, navrhneme aktivity zahlasujeme, odsuhlasime, prebehne november, december - polovica januara vyroba a potom preposlanie mne a ja vam ich do konca januara rozposlem.

kimiko
autor
4. nov 2014

@veronika_s moj krpec bude mat v aprili dva roky, vobec nevadi 😉

kimiko
autor
4. nov 2014

@noemmka prepac zle som ta oznacila v prvom prispevku.

pupik111
4. nov 2014

@kimiko super, tak mozete so mnou ratat 😉

zizka
4. nov 2014

Ja by som sa tiez pridala.

arcttica
4. nov 2014

ahojte ja by som sa tiež rada pridala, môj bude mať štyri roky teraz v decembri, šlo by to??

veronika_s
4. nov 2014

@kimiko super tak so mnou mozes tiez ratat 🙂

amexa
4. nov 2014

Baby ja len taka poznamka... tym ze by bol termin v januari tak sa neda ratat s aliexpressom kedze oni maju dlhsie vianoce a teda ich dodacia doba je priserna...ja som minuly rok o takomto case objednala filc a prisiel po 2,5 mesiaci...takze pri aktivitach treba ratat s materialom zo slovenska

kaja15
4. nov 2014

Ahojte, rada sa pridam aj ja 🙂

gooobi
4. nov 2014

Ahojte, aj ja by som sa rada pridala ak by bol ten termin januar.

su_san
4. nov 2014

ja by som sa tiež pridala ak sa dá 😉

luciac
4. nov 2014

aj ja sa rada pridam 🙂

mimamijami
4. nov 2014

Aj ja sa rada pridam, hoci sme este malicky, ale to nevadi, mame mat kde aktivitky odlozene... 🙂 Mozem?

kimiko
autor
4. nov 2014

@arcttica urcite ano, ja by som bola aj rada keby boli nejake pismenkove aktivity, alebo nieco s cislami.isto nieco vymyslime 😉

kimiko
autor
4. nov 2014

@kaja15
@gooobi
@su_san
@luciac
@mimamijami super dievcata 😉 tesim sa!

kimiko
autor
4. nov 2014

Dievcata zalozila som sukromnu skupinu, mali by ste ju mat napravo ked si kliknete na fotoblogy 🙂

cicamica1980
6. nov 2014
Používateľ cicamica1980 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od cicamica1980.

mozem sa aj ja pridat? dokedy treba navrhnut aktivity? dakujem
@kimiko

kimiko
autor
6. nov 2014

@cicamica1980 ahoj, no povodne sme chceli ist ku tebe do tvojej vymeny aj s noemmkou.
Len sa ozvali dievcata, s ktorymi sme polupracovali, ze dame este jedno kolo, vypisala som este tuto diskusiu na doplnenie dievcat a prihlasilo sa nam dost vela mamiciek. Aktualne cislo je 22.
Kazdopadne si myslim, ze nas tolko nebude, chceli sme sa ustalit na pocte 20. Termin na pridavanie aktivit je do 20.11.
Mohla by som ta kontaktovat ked nam nejaka mamina vypadne? Dakujem za porozumenie. 😵

cicamica1980
6. nov 2014
Používateľ cicamica1980 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od cicamica1980.

@kimiko a ako zistim, ze niekto vypadne?

kiariq
7. nov 2014

ak este mozem, rada sa pridam 🙂

kimiko
autor
9. nov 2014

@cicamica1980
@kiariq dievcata, je mi luto, ale ustalil sa nam pocet na 20 maminiek. Cize nasa skupina je uzavreta. Dakujem vam, ale za zaujem.

cicamica1980
10. nov 2014
Používateľ cicamica1980 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od cicamica1980.

@kimiko oki vdaka za info