Aké má pozitíva a negatíva kočík Concord Fusion?

barakr
14. jan 2013

iba sportovu cast,tak ak mate nejake pozivita/negativa, co sa vam paci-co nie,pripadne velkost kosiku,strieska,material..dakujem 😵

surviver
14. jan 2013

mame ho a okrem toho,že sa neda otočit,tak aby ste videli na drobca,tak som žiadne negativa nenašla,sme s nim velmi spokojni aj čo sa tyka manipulacie,aj skladania a je super priestrany,dieta si tam sedi pohodlne 🙂

mirka1611
14. jan 2013

my ho mame tiez, a je super, sme spokojní. A zrovna mám aj na predaj fusak do šporťáku tiez original concord , lebo sme taký istý dostali do daru, ako sme si sami kúpili, takže je úplne nový, ak by si mala záujem 🙂

solvia
15. jan 2013

Ten nas ma kratke pasy na zapasanie dietatka, teraz ked je maly v overaly tak je to tak na tesno a to nema este ani rok. Tiez strieska by mohla byt dlhsia, aby pekne zakryla aj ked je dieta na lezato. Odkladacia sietka je postacujuca. S hlbokou verziou som bola az na tvrde kolieska spokojna, sportova cast mne osobne az tak nevyhovuje. Mam pocit, ze dietatko ak je mensie, tak nie je dostatocne kryte.

tilly
15. jan 2013

napr.

negativa
1. nie je otocny
2. hrozna strieska
3. blbe polohovanie
4. nepaci sa mi tam to madlo

pozitiva
1. dobre kolieska, az na to, ze zadne zvyknu byt rozcaptane a vrzgat, ale ak su v poriadku, tak je kocik tichy
2. skladny
3. velmi priestranny, jeden z najpriestrannejsich kocikov na trhu
4. velikansky a dobre pristupny spodny kosik

zdenka411
15. jan 2013

Ttento kocik som vyuzivala dva a pol roka pri prvom dietati a nemozem jedno krive slovo povedat....... nic mu po takej dobe nie je, v tom istom sa kocika uz aj druhe dieta a to som s snim zcupitavala kazdy den tri poschodia, je stabilny, najpriestrannejsi na trhu, ma snad najlepsi ulozny priestor. Rozmyslala som nad novym kocikom k druhemu dietatu a prisla som na to, ze by som opat kupovala len tento kocik takze kym bude sluzit tak ho ani nevymenime..... To, ze nie je otocny, v tom problem nevidim, dieta je aj tak zvedave v tom veku uz na okolie ako furt len na mamu 😀 a v pripade silneho vetra napr. si proste otocis cely kocik a tahas ho.... strieska v kolekcii 2009 co mame je uplne v pohode, je neprefukava. Osobne s polohovanim nemam ziadny problem, jednou rukou raz dva je to nastavene ako treba...... doplnky som kupovala z emitexu, sedia vyborne a su lacnejsie ako original znacky....napr fusaky a tak ....