Aké madlo je vhodné na Bugaboo Bee Klasik?

andiga
21. apr 2014

Ahojte mamicky. Prosim viete mi niektora odporucit ake madlo pasuje na bugaboo bee klasik? Lebo dcerka je zvyknuta sa opierat o madlo ale bugaboo mi pride take "hole". Dakujem

lilysk
21. apr 2014

@andiga ahoj
Bugaboo bee klasik ma madlo od vyroby - ja mam klasik a kupila som s madlom uz .Ked si kupila od ruky tak madlo ti mala predavajuca tiez dat .
Pasuje na to len bugaboo original .

lilysk
21. apr 2014

@andiga Inak teraz pozeram obrazky a na obrazkoch vacsinou nie je madlo dofotene ,ale ja som kupovala z rakuska kocik v 2008 a mam k nemu aj madlo hoci som ho asi nikdy nepouzila ,takze kocik uz ma aj celkom dost po 2 detoch ,ale madlo je nove 😉)))

andiga
autor
21. apr 2014

@elilysk no super. Madlo mi k tomu pani nedala :/
Vlastne okrem kocika nic. A podla obrazkov som myslela ze nie je madlo k tomu.

sarinka123
21. apr 2014

Nechapem, ake mandlo. My sme k tomu dokupili taky stupienok,
Ze dcera nam vyskoci. Ako smetiari co chodia.
Mozem ti ho predat.

chichinka
21. apr 2014

@andiga pokial viem, k bugaboo bee ani bee+ madlo original od bugaboo nie je 😕 (mala som bee+)

andiga
autor
22. apr 2014

@sarinka123 niektore kociky maju nie len popruhy pre babo aby ho chranilo ale aj madlo. deti sa za to casto drzia alebo sa tam saju vesat hracky. Mam to na concorde a mala je na to zvyknuta ale na bugaboo mi to jednoducho chyba a preto chcem nejake dokupit.

andiga
autor
22. apr 2014

@chichinka ja som tiez v tom ze original nie je, ale videla som ze niektore mamicky si k tomu dokupili od inych znaciek ale neviem akych. Preto zistujem ktore sedi najlepsie.

chichinka
22. apr 2014

@andiga hej, to som pochopila, reagovala som len na prispevok niektorej mamicky tam vyssie z ktoreho som mala dojem, ze ste v tom, ze existuje original 🙂 inak odporucam skocit do bugaboo temy tu na konovi, tam Ti najlepsie poradia a aj konkretne ktore madlo ej naj a kde kupit 😉
https://www.modrykonik.sk/forum/na-kocikovanie/kocik-bugaboo-mate-ho-odskusany/

andiga
autor
22. apr 2014

@chichinka dakujem. Uz som tam napisala

cinka2
23. jún 2015

@lilysk nechces to madlo predat?

lilysk
23. jún 2015

@cinka2 ahoj no aj hej ,ale musim ho najst ,lebo kocik mam odlozeny uz ho nepouzivam 🙂

cinka2
23. jún 2015

@lilysk kolko by si za neho chcela? nemas na predaj aj dake striesky?