Aké máte skúsenosti s kočíkom Euro-Cart Mori?

rybjar
30. júl 2015

Ahojte maminky, aké máte skúsenosti so športovým kočíkom Euro-Cart MORI?

petruci6
29. júl 2016

tiez by ma zaujimalo nikto nic?

emiliar
4. aug 2016

Ja sa práve rozhodujem že ho kúpim.

zufima
8. mar 2017

@emiliar
@petruci6
@rybjar
dobry den...chcela by som sa spytat ci ste kocik kupili..a ak ano...nejaka recenzia ? Dakujem

sun123
8. mar 2017

Mame ho a v pohode

zufima
8. mar 2017

A mozem vedet kedy ste kupila a ako stare mate dietatko ?..ako kolecka jazdia?.. po zlozeni je spratny?..nemam moznost vidiet nazivo nikde..vaham medzi tymto a petitw mars musca... maly ma 19 mes.a 13 kg..

emiliar
8. mar 2017

@zufima nakoniec som kupila iny a max spokojnost. Uz by som nemenila velmi je úžasný.

zufima
8. mar 2017

@emiliar
a aky ? Dakujem

emiliar
8. mar 2017
sun123
9. mar 2017

@zufima kupili sme pred rokom, maly ma dva roky..ja som spokojna,lahky,spratny, koliecka sluzia ,da sa polohovat takmer do uplneho lahu,tak v nom maly aj spaval..nevravim ,ze najvacsia supa,ale zas pomer cena/vykon akurat

sun123
9. mar 2017

@zufima ak pomoze😉

zufima
9. mar 2017

Dakujem..dohodla som si nr objednaju ho na predajnu pojdeme vyskusat a pak sa rozhodnem 🙂 dakujem vam

zufima
9. mar 2017

@sun123
Tak neocakavam zazraky...chapem to ze je to golfac..na rychlopresuny...ale zas..aj medI nimi sa da vybrat celkom fajn si myslim aj v tej cene omolo 100e ...ze su aj hrozne a aj lepsie... tak by som rada trafila ten lepsi ;) nech si po prvej prechadzek netrieskam hlavu..vcera som aj video pozerala..vyzera ze tam je aj nejake mini pruzenie na koleckach...co napr musca od ptetite mars co je moj druhy vo vybere nema..tam su tvrde a navyse zdvojene plastaky...inak je vse na nom super.....medzi nimi sa rozhoduje..len tu sa mi zdaju tie kolecka o trochu lepsie... ale chcem vidiet nazivo pred kupou.. ale dakujem vam ;)

zufima
12. mar 2017

@sun123 mozem mat este jednu otazku ? Ohladom stability konstrukcie...nestalo sa vam ze by sa konstrukcia kocika..a celkovo kocik ....preklopil ked maly spal v lahu..a vaha bola na zadnyh kolesach...alebo ked vam dietatko v nom "santilo - postavilo sa "..otocilo sa k vam ...ze by sa kocik prekotil..prevratil smerom k zadnym kolesam....neviem ci som to dobre napisala..a viete co mam na mysli 🙂 dakujem

sun123
13. mar 2017

@zufima nastastie, nie..ale ked uz bol vacsi, tiez sa mi to zdalo nebezpecnejsie, tak som ho vzdy o nieco podoprela radsej../aspon pre moj pocit/..ale realne to je-ak sa vystvera viac na chrbtovu opierku, prevratit sa moze..ale to asi vo viacerych kocikoch tak,ci?

zufima
13. mar 2017

@sun123
no tak snad bideme spokojni...uz si ho vezeme domov ;)
Dakujem za pokec