Aké skúsenosti máte so značkou Touragoo?

nela1x
21. feb 2011

Ahojte, tuto znacku dovaza z Madaarska iba obchod Brendon v Bratislave. Ich vyrobky vyzeraju kvalitne a velmi dobre , ale cena je neporovnatelne nizsia ako u porovnatelnych vyrobkov inych znaciek... Mate s touto znackou nejake skusenosti?

sylviah
2. mar 2011

@nela1x ahojky, ja som ju zbadala nedavno na nete v brendone, a paci sa mi golfac Touragoo Detský kočík Leda canopy and basket Navy, cena je suprova. Rozmyslam, ze si ho kupim, ale chcem si ho ist este obzriet nazivo. Ty si si ho kupila? ak ano, aky?

nela1x
autor
4. mar 2011

@sylviah Ahoj, my sme nakoniec kupili autosedacku, lebo sa nam bezkonkurencne pacial najviac odhliadnuc od ceny... maly sa v nej citil najlepsie... a je to kategoria do 25 kg... a kedze nas drobec je velmy vysoky a chudy , tak to u neho bude akoby to bolo do 18 kg... a Vraj aj crash testy dopadli vyborne.. len ich na nete neviem najst,,, tak som zacala pochybovat.. a inak aj tie ich kociky sa mi velmi pacia.. a keby som sa rozhodovala nanovo , tak si urcite vyberiem touragoo... no a neviem ktory golfac mas na mysli, ale mna uplne ocaril tento sportak
http://www.brendon.sk/Products/ViewDetails/2632...
... je uzasny ta cena sa mi az nezda ked porovnam ine znacky

zizinkafekete
18. jún 2011

©sylviah, ©nela1x - ahojte, viem, ze ide o starsiu temu, ale nedalo mi nepripojit sa, prednedavnom sme boli v brendone, kde som mala lepsie si pozriet touragoo kociky a zaujil ma touragoo flame, skuste pozriet na nete na brendonackej stranke, zdal sa mi to kvalitny premysleny kocik, dokonca super odpruzeny, s velkou vanickou, sportak az do polohy lezmo, mala som z neho super pocit a cena paradna. Da sa dokupit vajicko. Nevidela som, ako sa sklada, ale stal by rozhodne za viac info. Planujeme druhe babatko, tak by ma zaujimalo, ci nemate viacej skusenosti s tymto kocarikom....

p4
8. aug 2011

@zipsy Jani,ten kocik je uplne uzasny. Ja som maximalne spokojna. Kolieska maju velke do terenu,ale nie az tak velke,aby sa nezmestili do auta. Ja som ho v pohode napchala aj do favorita. 🙂 a ten ma fakt maly kufor. A je super,ze rucka sa da prehodit na oba smery. je celkom lahky...teda,ak v nom nemam svoje 9 a pol kilove dieta. 😀 a tie kolieska su gumene,ale nie nafukovacie. Na to kolko stoji......

zipsy
8. aug 2011

@p4 dik za info, ale asi najlepsie by bolo, keby sme sa stretli a mohla by som si ho vyskusat 🙂 lebo mozno by som mala byt so svojim spokojna, ale som len moc narocna 😉 najviac mi vadi, ze sa mi neda polohovat do uplneho lahu...maly skoro vobec nespi, len furt vycumuje - odkedy je v sportovej verzii, predtym v kociku spal vela a a rad...

p4
8. aug 2011

@zipsy no,tento sa da dat uplne do lahu. ma 3 polohy,ale maly mi spi aj v tej strednej. ta je taka najpohodlnejsia. skoda ze prsi. by som sa zajtra dohodla s drahym nech mi necha auto,ale ked je takto,nechce sa mi niekam lietat.

barborav
12. jún 2012

ahojte : obnovujem tému :o) máte niekto nejaké nové poznatky príp. skúsenosti? 🙂

alibabaa
5. nov 2012

@barborav tiez by ma to zaujimalo, dnes som ho videla v brendone a vyzeral dobre, a o cene ani nehovorim..

barborav
6. nov 2012

@alibabaa ahoj, už sme si vybrali iný, značku Bebetto :o)

alibabaa
6. nov 2012

@barborav a ako ste spokojny ?

barborav
7. nov 2012

@alibabaa ešte nevieme, máme ho odparkovaný a ešte sme čakatelia 🙂

timik77
10. mar 2013

my sme mali touragoo flame, vsetko na nom je super az na kolesa, ktore su gumene a preto sme ho predali, malá sa v nom hrkala az hrom, to sa nedalo, kazdy kamienok bolo citit, kazdu nerovnost, pokial budete kocikovat na super rovnom terene, tak je idealny, ale tieto chodniky v BA to je hroza...

dadika663
23. júl 2013

tak my mame presne tento kocik http://www.brendon.sk/Products/Details/38068 bol za super cenu a sme s nim velmi spokojny nemenila by som . kolieska velke zvladne nerovny teren bez problemov

danny2013
4. sep 2013

My mame 3-kombinaciu Touragoo Flame a nemozeme sa stazovat. Kolesa presli akykolvek teren, nehrkali a maly v nom bol spokojny. Ocenujem tiez, ze sa mi velmi lahko sklada a konstrukcia je lahka takze som sa ani nenamakala s nakladanim a vykladanim z auta. Ak je maly kufor, nie je problem dat dole vacsie kolesa - par sekundova zalezitost. Je vyborny aj do horsieho terenu (sneh, rozbite chodniky). Vyraba sa v Madarsku, nie v Polsku. Vajicko jeperfektne - ma striesku aj fusak na nožičky, čo je úžasné, keď prší a ja sa musím presunúť z auta kúsok pešo napríklad k lekárke. Vajíčko sa ľahko a rýchlo naklikne na podvozok, ktorý sa dobre skladá aj rozkladá. Takže nezmokneme :- ) Madari, ktorí ho vyrábajú asi vedia, čo je hygiena lebo časti, ktoré sa najviac špinia - madlo, kde má malý rúčky a aj priestor na nožičky dieťaťa sú obalené takou hrubou fóliou, pričom to vypadá normálne vkusne, ľahko sa to očistí a malý nežužle a ani neničí látku kočika. Keď sme zvažovali kúpu kočíka, prešli sme veľa predajní aj bazárové kočíky a podľa skúseností predajcov ako aj rodičov, čo už kočík používajú, drahá značka nikomu nezaručí spokojnosť a aj drahé kočíky sa kazia alebo v niečom nemusia vyhovovať. Bývame na sídlisku v paneláku, takže používam ho aj v zlom teréne, aj vo výťahu, často cestujeme, žijeme aktívne (lyžovačky, sánkovačky, prechádzky) a kočík zatiaľ nesklamal, čo ma veľmi teší :- )

marka13
3. okt 2013

Ahojte, aj mne sa zapacili kociky Touragoo, konkretne Adventure. Kedze som nevedela najst na nete nic ohladom vyrobcu a certifikatov, napisala som priamo do Brendonu, aby mi povedali kto je vyrobca. Prisla mi,na moj vkus az moc strucna odpoved :
"Dobry den,Touragoo je vlastná značka Brendonu, vyrába sa v Poľsku, certifikáty má, inak by sme ho nemohli predávať. S pozdravom, Brendon Slovakia"
Takze som sa nedozvedela kto , iba krajinu kde sa kocik vyraba, co ma trocha odrazda. Obavam sa problemov ak by nahodou bolo treba daco dokupit - napr sa pokazia kolieska , ci vedia zabezpecit opravu, nahradny diel a pod....
Mate niekto viac info ? Pripadne ste daco take uz riesili ?
Dakujem.

jane0123
29. dec 2013

@marka13 ahoj,kupili ste potom autosedacku touragoo,ako ste s nou spokojna?ja som im pisala,ze kde sa vyrabaju a odpisali mi,ze v Cine.tak neviem.a este som sa ich pytala na rozdiely,kedze v kat.9-25 kg maju viac druhov,aj ked velmi podobnych.

marka13
29. dec 2013

@jane0123 Ahoj, zatial sme este nekupili.....hladala som info o touragoo kocikoch vsade mozne, ale je to dost bieda...Skusala som aj madarske fora s prekladacom 🙂 ci sa nedozviem viac kedze Brendon je myslim z Madarska...ale zatial nic. Hm, nam pisali ze sa robi v Polsku, priamo v obchode vraveli ze v Madarsku....mozno prave autosedacka je z Ciny...Odradza ma prave ten nedostatok info a tieto rozne odpovede ohladom krajiny kde sa vyraba . Inak sa mi stale kocik Adventure pozdava a este som ho uplne nazavrhla....
Jedina info co mam je od kamaratkinej znamej - len sprostredkovane...maju Touragoo Flame, cca 9 mesiacov ho pouzivaju a vraj OK, na nic sa nestazuju...neviem ci maju aj autosedacku k nemu...

vanessa06
12. dec 2016

Ahojte. Chcem sa spytat, ci a ake mate skusenosti s autosedackami touragoo. Dakujem

hunornimrod
19. jún 2017

@jane0123
Nie som spokojna vecne nadavam ale ine nepoznam mozno by som nadavala aj na ostatne🙂

katka253111
19. jún 2017

My sme mali plastovu motorku Touragoo z Brendonu a super... aj ked je rovnaka ako aj ta pod nazvom Enduro ci ako teraz mame uz vyssiu Yupee

miamie
9. mar 2018

Ahojte. Kupili sme asi 2 tyzdne dozadu v Brendone kocik Touragoo Flame + sme si dokupili vajicko k tomu a sadu nafukovacich koliesok.kocik caka na svoju prvu jazdu, este je zabaleny v krabici, kedze drobec sa ma narodit za 2 tyzdne. Tak potom vam dam echo ako sa nam kocikuje. 🙂

moni_marton
14. sep 2018

@miamie Ahoj, mohla by prosim mi dat vediet ako si spokojna s kocikom? Plusy/minusy. Aka je vanicka, vajicko atd. Ake si mala povodne kolieska na nom, ked ste dokupovali este tie nafukovacie? Dakujem 🙂

miamie
19. sep 2018

@moni_marton Ahoj. Vacsinu o kociku popisala vyssie danny2013. Ja som s kocikom nadmieru spokojna.ako sa hovori za malo penazi mas vela muziky.my sa este vozime este vo vanicke (malinka bude mat za chvilu 6 mesiacov). Plusy su podla mna cena, lahko vies konstrukciu zlozit, kocik je lahko ovladatelny jednou rukou, je dobre odpruzeny( chodievame kade tade aj s nasou psicou a zvladne kazdy teren - hrkalka to nie. Dalsie plus je ze taky kocik ako mame my nema nikto v sirsom okoli, takze sa ludia pytaju odkial ho mame 🙂 za mna minus je ze do kufra mojho mini auta natrepem podvozok len tak tak a vanicka sa mi uz tam nezmesti.avsak vacsinou casu idem mojim autom len na kratke presuny takze mi staci vajco nakliknut na podvozok a ide sa. Aj tak sa vacsinou casu presuvame s manzelovim kombikom.

jahodkovko
7. nov 2018

Ahojte. Akú mate skusenost s Touragoo znackou s isofixom 9- 36 kg autosedacka??
Veľmi dôležité mi je, aby keď chrustik zaspinka, mu nepadala hlavicka.
VOPRED ďakujem, prosím rýchlo, dala som rezervovat!

miamie
19. okt 2021

@jahodkovko sice uz dost neaktualne, ale niekomu to mozno pomoze- my mame konkretne tuto v jednom aute- https://www.brendon.sk/touragoo-storm-mineral-g... a je dost tazka a mohutna a velmi pohodlna aj na dlhe cesty.

adriana8911
1. jún 2022

@miamie ešte používate autosedacku od tejto značky? akurát obzerám autosedacky a uvažujem nad https://www.brendon.sk/touragoo-cruise-black-st.... Dá sa to pekne rozložiť až na podsedak?