Ako reagovalo vaše dieťa na cyklovozík?

iwetkuska
29. jún 2017

Ahojte,
zvazujeme nakup cyklovozika, problem ale je, ze nasa dcera nechce byt ani v normalnom sportovom kociku - Book Cross Peg Perego. Mame vyhliadnuty od thule za cca 1400 eur, co mi pride dost velka investicia na to, ak by sa jej nepacilo byt ani v tomto. Kocik chceme vyuzivat pri nasich sportovych aktivitach - beh, korcule, bicykel. Mate prosim niektora podobne skusenosti? Ako vase dieta reagovalo na cyklovozik? Dakujem.

ninapat
29. jún 2017

Asi by bolo najlepsie, kedze to nie je vec za par korun, aby ste si ho najskor skusili niekde asi len pozicat a ked uviditem ze sa to malinkej paci, tak az potom by som ho kupila. Podla mna by to stalo za to a nie kupit a pridete nakoniec na to, ze tam vobec nechce byt☹

dai
29. jún 2017

@iwetkuska ahoj. Myslis ze ti nebude stacit poziciavat si vozik? Ci tie aktivity su dennodenne?

pallacinka
29. jún 2017

@iwetkuska Cyklovozik je urcite dobra volba, ak ste aktivni a vela sportujete alebo cestujete. Thule je spicka, ta investicia sa oplati (v konecnom dosledku ide hlavne o bezpecnost a pohodlie). My mame starsi thule/chariot a nase obidve deti sa v nom velmi radi vozia, nemali sme nikdy problem ani na celodennych alebo aj dlhsich vyletoch. Ak mas moznost, skuste si najprv vozik pozicat (viem, ze v BA su pozicovne, alebo mozno mate znamych), aby ste si to mohli aj s dcerkou vyskusat.

fivecat
29. jún 2017

My mame starsi thule a syn sa tiez velmi nechcel kocikovat, ale v cyklovoziku spal. Samozrejme, ked bol hore, tak revy vresky (on bol celkovo velmi uplakany). Napriek tomu, takmer kazdy den som ho vyuzila, lebo tam potiahol aj 3 hodiny v kuse, co inde tolko nenaspal. Investiciu vobec nelutujem, uz ho vyuziva mladsia. Tiez si myslim, ze je vela zaujemcov, ktori by ho kupili z druhej ruky a ponuky je dost malo.