Ako riešiť kočík pre dvojičky?

soffik
29. júl 2007

Prosím mamičky dvojičiek o skúsenosti s kočíkom pre dvojičky. Máme vyhliadnutý kočík - vedľa seba, ale rozmýšľame aj nad možnosťou 2 kočíky spojené spojkou. Zdajú sa mi viac praktickejšie, ale zase na druhej strane zaberú viac než celý chodník.
Prosím ak máte skúsenosti napíšte. Termín sa blíži a kočík nikde. Ďakujem

melissandra
7. feb 2016

@soffik ahoj prosim ta existuje nejaka spojka pre dve klasicke kociky?

katka30129
22. apr 2016

ahojte mamicky, chcem vam napisat moju skusenost s kocikom, dufam, ze Vam to pomoze...my mame dorjan vedla seba a sme s nim nadmieru spokony....vojde cez vsetky dvere, lahko sa ovlada a co je tez podstatne nestoji az take zavratne peniaze...my sme kupili pouzivany za polovicnu cenu, skoro ako novy...samozrejme ze mame aj jeden kocik malicky taky len pre jedno dieta ked idem iba s jednym niekam...teraz s odstupom casu, by som uz kocik s vanickami nekupovala, su to zbytocne peniazky navyse, nakolko su skoro ako nove a malo sme ich pouzivali...skor sportak plus tasky...kocik je pri nasich malych uplne zodraty a vanicky ako nove....to su len moje nazory mozno ze niekomu pomozu... 🙂 🙂 🙂

xjanulkaax
21. okt 2016

ahojte, mate niekto icandy peach blossom pre dvojicky? ako ste spokojne s tymto kocikom? moje dvojicky maju 8 mesiacov, no silno nad nim rozmyslam, bo mame easywalker duo (ten je super) no nezmesti sa do vytahu, takze je v pivnici a uz teraz nie som schopna ist s nimi sama von, kedze su uz v sportovej casti a este nechodia.. oplati sa mi v takomto veku vobec riesit tento kocik, kedze je dost drahy? do kedy ste ho vyuzili? nema niekto v super stave na predaj? iny neprichadza do uvahy, kedze vytah mame cez dvere len 66 cm (vo vnutri tych 76) a dlhy len 106..takze velmi na vyber nemame.. pokukovala som po baby jogger city select no ten by vosiel len s jednym sedadlom a drzat dieta na rukach a nasadzat druhe sedadlo dole nie je pre mna riesenie a ulahcenie aktualnej situacie ☹

moelka
3. nov 2016

Ahojte holky. Tiez ma caka rozhodovanie o kociku pre dvojicky. Mate niektora doma Mountain Buggy Duet? Ako ste s nim spokojne? Je to kocik pre dvojicky s ulozenim vedla seba a meria do sirky len 63cm. Pozerala som na webe, vanicka je siroka 30cm a to mi pride byt dost malo. Ja by som chcela vidiet na obe miminka narovnako, takze by som uprednostnila typ vedla seba. Diky za rady!

radussska1
7. okt 2023

Ahojte mamičky.Idem si ku vám po radu.Hladam kočík pre dvojičky ale hlavne taký ktorý sa aj hojdá.Viete mi poradiť prosím vás, s ktorým ste boli spokojné.Dakujem