Kočíky pre dvojičky

baruska1989
12. mar 2023

Ahojte zeny, ktore mate dvojicky. Aky kocik by ste mi odporucili? Nemam absolutne prehlad o tych kocikoch a vyhodach a nevyhodach kocikoch co su dva vedla seba alebo jeden hore a druhy dole... ak mate skusenosti s tymito kociarmi pomohli by ste mi svojimi radami a typmi? Vopred dakujem za odpovede 😘

skeblicka77
12. mar 2023

Neviem aký máš rozpočet, ale nekupuj Hauck Twin, horší kočík som ešte nemala, otrasná hrkalka, autosedačky k tomu čistý des 😱

kulumulu123
12. mar 2023

@baruska1989 osobne som mala moznist vyskusat oba a rozhodne sa priklanam k tomu kde sedia deti vedla seba ovela lahsie sa s nim manipuluje nie je jedno z deti skrcene "v podpalubi" ale maju rovnocenny vahlad na svet a karovat tu dlhu vec kde su dve deti za sebou je ako soferovat limuzinu zbytocne dlha tazka a neprakticka do zakrut 🤷‍♀️

kulumulu123
12. mar 2023

@baruska1989 vyhlad sorry

skeblicka77
12. mar 2023

@kulumulu123 len nie každému sa zmestí taký, tiež by som bola radšej taký objednala no nezmestil by sa cez bránu, cez vchodové dvere len tak tak

ajajaj00
12. mar 2023

my sme mali bugaboo a zboznovala som ten kocik odporucam

lija22
12. mar 2023

ak byvas v panelaku riad sa rozmermi vytahu, vchodovych dveri.moje dvojky su uz velke a pred osmymi rokmi leteli ine znacky, cize prehlad uz nemam. Ale aj teraz by som vybrala kociar ako tank, pevny, stabilny, velke kolesa, deti vedla seba bez debaty. takytosom mala easywalker

kulumulu123
12. mar 2023

@skeblicka77 ja som jeden mala presne neviem uz aka znacka to bola ale bol ultralahulinky dali sa polohovat sedadla nezavisle od seba do uplneho lahu aj striesku mal kazdy svoju, zmestila sim sa vsade cez bezne dvere (byt, dom, vytah) cenivo bol okolo 400e tusim ale presne si nepamatam ale viac urcite nestal dali sa k nemu dokupit babatkovske vanicky zvlast ja som nekupovala

simaa1105
12. mar 2023

My mame Valco Snap Duo Ultra, kocik sme kupovali aj s vanickami takze od narodenia az doteraz. Prejde cez vsetky dvere, dobre sa s nim manevruje a aj po zlozeni sa da odniest. Jedine co, kedze prejde cez vsetky dvere, postupne boli vanicky uzke ale vydrzali sme😉

kulumulu123
12. mar 2023
kulumulu123
12. mar 2023

@baruska1989 nasla som ho na nete je to tento kocik absolutne super da sa k nemu dokupit aj vanicka pre novorodnca. Nenasla som nanom ziadne negativa dokonca mi zlozeny vosiel do kufra hyundai ix20!!!

kulumulu123
12. mar 2023

@baruska1989 deti maju teraz 3r 3mes a v pohode tam vojdu iba sa uz nechcu vozit v kociku 🤷‍♀️

baruska1989
autor
12. mar 2023

@kulumulu123 super, dakujem za tipy 😘

kulumulu123
13. mar 2023

@baruska1989 inak nato ze je to kocik pte 2deti sa velmi lahko ovlada aj jednou rukou za mna uplna topka 🙂