Ako ste spokojné s kočíkom Stokke Xplory V3?

reabullow
22. dec 2019

Môžem vás poprosit o recenzie na tento kocik? Skladanie do auta?Nechyba Vám košík? Dá sa dať do lahu? Prejde aj po horšom-rozbitom chodníku?

syvina
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
briseovna01
25. dec 2019

My ho máme ale nekupovali sme ho nový ale už použitý. Kúpili sme ho lebo sa mi páčil ale priznávam že veľmi praktický nie je. Skladá sa ľahko v tom je vymakany. Spodný košík mi chýba, hoci taška je dosť veľká ale keď sa kočík skladá treba ju odpajat, zas ale keď mám v nej menší nákup dá sa rovno vzat do ruky, netreba baliť nákup do nákupnej tasky, taktiež sa dá použiť miesto tašky ktoré bývajú na rucke kočíka. Po rozbitom chodníku prejde ale treba dávať dosť pozor lebo raz mi vošli kolieska do diery a skoro som vyklopila celý kočík. Tiez pri prechodoch cez obrubník sa s nim horšie manipuluje s niekedy sa vzpriecia predné kolieska a treba s tým bojovať kým prejdem. Po chodníku čo má dlažbu alebo kocky dosť hrkoce. Zas po hladkom povrchu ako Aupark a nové chodníky ide tichucko ale to asi každý kočík. Znova by som ho asi nekupila, neviem možno tie novšie verzie sú lepšie. Predtym sme mali trojkolku Jane ta bola veľká na skladanie ale praktickejšia.

reabullow
autor
25. dec 2019

@briseovna01 ďakujem pekne

briseovna01
28. dec 2019

@reabullow niet zaco😊