Ako ste spokojný s kočíkom Concord Neo?

maximilian
25. apr 2009

Zdravím, dnes ma zaujal tento kočík, chcem sa spýtať báb čo ho majú , ako sú s ním spokojné? Čo kolieska ako sa správajú, či nehrkocú. Dakujem za každú skúsenosť. 🙂

avanka
11. apr 2011
marion
11. apr 2011

@avanka dakujem. Uz mi pride tato cierna clona tak http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8373932 tak dufam ze bude spokojna. Tebe sa ta strecha nesklapa sama? Ja ked mam polohu 3 alebo aj 2 tak ked idem aj po nejakom nerovnom terene tak sa sama sklada dozadu a mam nervy. 😠 😠

avanka
11. apr 2011

@marion ja si idem tuto clonu kupit do Brendonu vo stvrtok...my sme este v hlbokej vanicke, ale ked sme starsieho syna vozili v sportaku, nic sa nesklapalo..uvidime

lucyliu
10. jún 2011

ahojte,
zvažujeme aj my kúpu concordu neo a tak by som sa vás chcela spýtať, ako je to s polohovaním športiaku, dá sa dať do ľahu? prepáčte, ak ste to tu už písali 😉 a ďakujem vopred 🙂

kiwi82
22. júl 2011

ahojte, nechcela by niektorá mamicka vymenit fusion za neo? mam fusion vo farbe xenon.

lucikusik
27. júl 2011

Ahojte, máte niekto skúsenosť s vaničkou sleeper z kolekcie 2011? Včera som si ju bola obzrieť a zdala sa mi dosť úzka oproti starším kolekciám aj predavačka ma odrádzala. Drobec sa má narodiť v októbri, preto teraz váham, lebo mám pocit, že babatko vo fusaku tam bude moc na tesno. Vopred ďakujem.

daikas
16. okt 2011

mamicky co mate neo, aky pouzivate fusak do sportoveho kocika? ja mam lodger, no neustale sa mi zosmykuje dole z chrbtovej casti kociku a som z toho mierne zufala..

esperka
2. nov 2011

Ahojte , chcem sa opýtať, ako je to s reklamáciou. Kočiarik bol kupovaný v NR, no bývame už na východe. Je nejaké ústredie, kde ho stačí poslať, odviezť s popisom chyby a zár. listom, alebo to musíme urobiť cez predajnu, v ktorej bol kupovaný? Voprad Ďakujem za rady.

drobcek24
21. nov 2011

Baby viete mi niektora poradit ohladne Concordu Neo ? Mam ten model 2010 ale model 2011 ma nakupny kosik uz, nema tu tasku a chcem sa spytat ci sa da kosik niekde aj zvlast kupit popripade ci mi tam bude vobec pasovat ????

z.u.z.k.a.
21. nov 2011

@drobcek24 pasovat by aj pasoval, ale bola som sa pytat,a ze neda sa ten nakupny kosik objednat,tiez ma zaujal, chcela som si ho kupit... skoda

drobcek24
21. nov 2011

@z.u.z.k.a. fakt sa neda kupit zvlast nikde ??? :( ach jaaaaj tak to som sklamana velmi by som ho brala je praktickejsi ako ta taska nemotorna :(

z.u.z.k.a.
21. nov 2011

@drobcek24 bola som sa pytat v predeti,ale mozno sa uz nieco zmenilo,tak sa popripade este poinformuj 🙂

drobcek24
21. nov 2011

@z.u.z.k.a. ja sa pojdem spytat do brendonu tam som videla ten novy model 2011 s tym nakupnym kosikom, ale pochybujem ze sa to bude dat dost su tam neochotni premyslam kde by sa to dalo takto este zohnat tieto komponenty resp. prislusenostvo ku concordu

z.u.z.k.a.
21. nov 2011

@drobcek24 mna napadol aj brendon,ak nieco zistis, daj potom vediet 😉

nika12010
6. dec 2011

Ahojte baby, neviete ci sa da concord neo kupit aj v Polsku?

weronicoll
9. dec 2011

baby neviete poradit ked nasa neo konstrukcia je rozhrkana a ked na nu nasadim vanicku (proton) tak aj ta vanicka sa kiva dopredu dozadu nieje tam pevne uchytena na kociary su neni sroby ale nity a tie sa nedaju dotahovat atd. a som trosku stoho sklamana kedze kociar som kupovala po jednom dietaty na dobierku .. nuž vlastna chyba..=(

palmarmj
12. dec 2011

@drobcek24 ja este tento kocik nemam ale rozhodujem sa nad kupou... tak kukam vselijake stranky... a na ebay som nasla aj tento nakupny kosik co ste hladali.. http://www.ebay.de/itm/Einkaufskorb-Einkaufsnet...
😉

drobcek24
12. dec 2011

@weronicoll to nie je vobec rozhrkane, chod si pozriet nove tieto concord neo do predajne oni tie vanicky vsetky sa tak kyvu, ale ked tam das dieta tak uz by sa nemali, neviem este som neporodila dieta a neskusala ho tam davat 🙂 ale tak nam hovorili na predajni a ked to zatazil tu vanicku fakt sa to tak nekyvalo...

@palmarmj jej dakujem si zlata len ja neviem po nem. a aj tak to nie je ten nakupny kosik co sme hladali, ale toto je on http://www.google.sk/imgres?q=nakupny+kosik+con...

anjelicek26
12. dec 2011

@weronicoll - fakt to nie je rozhegane, ono je ten sposob uchytu taky, ze sa to trochu kyve - na inych kocikoch to inak nie je o nic lepsie 😉

palmarmj
12. dec 2011

@drobcek24 Tak tu som to nasla... http://www.marama-kinderartikel.de/Joggers/Stro... 😉 Je to ten spravny?

palmarmj
12. dec 2011

@palmarmj pisu tam ze je pouzitelny len na kociky radu 2010 a vyssie... teda nie na starsie modely...

drobcek24
12. dec 2011

@palmarmj ano presne to je on ! hej ja mam model 2010 takze by mi mal nan pasovat a teraz idem maturovat ako to objednat ? 😒

drobcek24
12. dec 2011

@palmarmj ach jaaaaj nemam paypal tak to asi nekupim :(

palmarmj
12. dec 2011

@drobcek24 nemusis mat pay pal.. da sa to aj visou a tak..ale vsimla som si ze minimalny nakup je 2 ks... to ti nevadi?

palmarmj
12. dec 2011

@drobcek24 a skusila som to len tak nezavazne objednat... a hodilo mi postovne na Slovensko 25eur

palmarmj
12. dec 2011

@drobcek24 cize ak by si sa s nejakou druhou mamickou dohodla, viem ti to objednat... ale vyslo by Vas to kazdu 51eur... PS: mne nemcina nerobi problem... 🙂

weronicoll
12. dec 2011

dakujem teda pekne potesily ste ma baby lebo ma to fakt hnevalo že sa to kyva ... a drobcek24 tak ta nakupna taska vyzera faaaakt hustooo och krasne to vypada nie ako ta sietka taku mam a no co do toho daš? heh ja si idem na zimu objednat http://shop.aladdin-kociky.sk/index.php?main_pa... bude sa mi hodit k mojej vanicke proton cierno cervena

drobcek24
12. dec 2011

@palmarmj ja odpadnem to fakt len postovne je 25 eur na SK ? :( kruci to je fakt dost.....no skusim napisat tej mamicke ktora chcela tento kosik ze ci si objedname spolu 2ks a rozdelime si to...

drobcek24
12. dec 2011

@palmarmj si zlata ze si taka ochotna velmi by som chcela ten kosik ale fakt jeden kus sa neoplati ....najlepsie by bolo co najviac kusov objednat aj kvoli tomu postovnemu aby sa to rozratalo na viacero osob. Len ako zohnat dalsie mamicky ktore by chceli kosik hm 😖

drobcek24
12. dec 2011

@weronicoll nechces si aj ty objednat ten nakupny kosik ? je to ovela lepsie ako ta sietka ktora je k tomu original do toho fakt nic nedas.....spojime sa viacere aby nas to postovne nevyslo tak vela a objedname si ich hm ? ja velmi chcem ten nakupny kosik je perfektny obzerala som ho v predajni v Brendone na to novom modeli 2011 a je naozaj uzasny pevny a vela sa don zmesti...
juj ten rukavnik je podla mna hlupost ani to nevyuzijes uvidis, ja som tiez mala jeden ale predala som ho akosik mi zavadzal radsej budem kocikovat v kvalitnych rukaviciach 🙂