Ako ušiť podložku do športového kočíka?

denisocka
29. apr 2009

chcela by som ušiť podložku do Jane Nomada,niečo na štýl Casualplay , len neviem kde hladať strih . Ma niekto skusenost?alebo nejaky odkaz na niekoho,kto to za rozumnu cenu ušije?

denisocka
autor
2. máj 2009

baby,tak modro/tm.modra podložka už dnes putuje pošťáckym uatom na vychod ..... potom pošlem foto a referencie

dosa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
vladkaz1
2. máj 2009

dosa nadherna , naozaj fakt super napis mi do ip kde si si to dala usit a kolko ta stala 😉

standu
2. máj 2009

baby tak sta ma inspirovali dik 😀 😀

uz sa nam sije takato (aj madlo):
http://www.mimibazar.cz/foto_detail.php?id=1470...

a z druhej strany:
http://www.mimibazar.cz/foto_detail.php?id=1397...

denisocka
autor
2. máj 2009

napíš to tu,nie do IP - mna moja vyšla s poštou 10€

vladkaz1
2. máj 2009

jeezis tak z druj strany s tym nanoznikom je skvela!!!!!!!!

denisocka
autor
2. máj 2009

tak moja oproti tomu vizera jak chudobna sestra 😅

dosa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
standu
2. máj 2009

388 Kc s postovnym na Slovensko tkkze 230 Kc podlozka, 60 Kc madlo...na zimu si dam usit aj nanoznik, len pockam, ci nevymenime kocik nahodou... 😵

vladkaz1
2. máj 2009

musim tej pani napísat kolko by to stalo komplet nanoznik ,vlozka, madlo aj tie malicke na popruhoch asi bude najlepsie ked napisem jej , ked to bude do tisicky tak to berem,..... ale citala som tam ze nema cas ze musia maminky cakat kolko?

dosa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
standu
2. máj 2009

ja som jej pisala predvcerom, vcera uz strihala....nechala som jej normalne odkaz na mimibazare ci co to je...ked jej pridu peniaze, obratom mi to posiela.

nepytala som sa na cenu nanozni;ka

dosa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
standu
2. máj 2009

aj ja nad tym uvazujem....bude to zrejme velkostou, ja som jej rovno pisala na aky kocik to chcem, mam ABCdesign 3tec, nie moc velky... 😀

denisocka
autor
2. máj 2009

baby a prevod na čechy,kolko si pýta banka?

standu
2. máj 2009

neviem.....ale za kocik co sme platili prevodom stiahli 500!!!!Sk tak kaslem, posielam jej peniaze v obalke doporucenym listom a hotovo

dosa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
denisocka
autor
2. máj 2009

aha ... ved preto sa pýtam,bo mne naposledy,ked som chcela z toho vyklučkovať že berem tovar na dobierku aj tak stiahla slovenska pošta 250sk za to,že aj oni tu musia previesť

dosa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
standu
2. máj 2009

to ja netusim ci to budde nat aj bocnice....ked som sa pytala, ci jej treba rozmery, napisala ze nie, ze ma. je mi to fuk len si chcem ozivit kocik 😝

mkr
3. máj 2009

nechala jsem si teď podložku šít od tchýně, je to bez bočnic, vevnitř je 1 cm molitan a kolem dokolo látka, ty podložky, které si objednáváte máte za supr cenu já jen dala za materiál 350 Kč

bezaz
3. máj 2009

baby tie vlozky su nadherne.. my cakame novy kociar kazdym dnom, len je tyrkysovy a ta pani nema na MMb ziadnu taku latku, co by sa hodila 😝
len vam chcem povedat k tomu prevodu do CR.. existuje nieco take ako zahranicna regulovana platba, to je platba v ramci EHP, kde sa NEPLATI ziadny poplatok za prevod.. ani vy ako odosielatel ani prijimatel.. uz som tak kupovala veci z ceskeho konika.. ziadna banka vam nepovie, ze take nieco existuje, ale je to povinnost bank, ktoru im uklada brusel 😉 ked platite cez netbanking vsimnite si vo vybere zahranicna platba - regulovana

denisocka
autor
3. máj 2009

bezaz fakt? 😕 hned to idem kuknuť , díííík - a kolko veci som mohla už mať bez tých poplatkoch,ked je to pravda 🙄

denisocka
autor
3. máj 2009

tak viac sa da najst pod pojmom Hladka platba .... len nič neviem najsť ohladne SLSP

bezaz
3. máj 2009

deni ja mam prave slsp, tam neplatis vobec nic, len ked zadavas platbu, tak v tom lavom stlpci, ked vyberies ze platba, tak sa ti vyroluje viac moznosti zvolis tu regulovanu a je to 😉

given
3. máj 2009

to sa tyka len platieb v mene EUR, nie CZK

standu
3. máj 2009

bezaz, a co nieco kontrastne? 😉
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=22645081&tab=7

bezaz
3. máj 2009

given, sak nie cely EHP pouziva euro 😉 .. to je jedno do akej meny.. kedze som posielala prave platby do ciech, tak viem, ze je to bez poplatku..
standu to som pozerala, asi nieco take farebne, kde bude aspon jeden pasik tyrkysovy 🙂

sisa.b
3. máj 2009

zuzi, to fakt? ja som chcela poslat platbu do ciech v czk, lebo to bolo vyhodnejsie ako v eurach a povedali mi, ze by som zaplatila 10€ poplatok za prevod 😨 bolo to cca 2 mesiace dozadu, tak som nakoniec platila dobierku v eurach, lebo to bolo o par drobnych lepsie ako zaplatit ten poplatok 😒