Používame cookies. Viac informácií tu. OK
pia22
8. apr 2012

My mame Orion a sme s nim spokojni, pouzivame ho od 7. mes.. Napis do IP, kt. konkretne model sa ti paci😉

traktor
8. apr 2012

mali sme orion a bola som velmi spokojna, lahky kocik / co som ocenila pri cestovani autobusom/, lahka manipulacia + skladanie, velke + je slnecna clona , ktora sa da stiahnut dole a dietatku , ked spinka, nesvieti slniecko do oci, ..ma dostatocny priestor na spanie - mala som spaca, takze viem o com to je 😉 , lahka udrzba, ..hoc sme mali svetly kocik, spinu nebolo vidiet, ked sme ho predavali bol ako novy, stacilo mat v kociku vlhcene utierky 😀 😉 a spinu nimi utriet ..nemala som problem ani s kolieskami , co som sa zo zaciatku aj obavala, kedze byvam na dedine a mame tu taku cestu/necestu.. a dalsie + je cena, ktora je myslim celkom fajn..cize, keby si mam este raz vybrat golfac, urcite si vyberiem zas orion

melonik7
8. apr 2012

mňa tiež nadchol..vyskúšala som si ho (teda skôr môj synček 🙂 najskôr u kamarátky a super..skladanie, manipulácia, clona, pohodlie..všetko u mňa plusy, a už som si ho aj objednala cez net 🙂

vivien10100
29. jún 2016

Nemate niekto na predaj orion kociar nie cierny?

smolenice
8. mar 2017

@traktor do kolko kg moze dieya byt v takom kociku orion golfaciku

gretocka
8. mar 2017

u nas poctivo sluzi uz tretiemu potomkovi 🙂 ziadne hrkotanie, ziadne poskodenia.... vozila som v nom aj 20 kiloveho najstarsieho 🙂 pripadne desat kilovu princeznu a pripojeny skejtik plus nalozene tasky 🙂 neznicitelny

Tu začni písať odpoveď...

Odošli