Aký fusák máte v kočíku Jane Rider v športovej časti?

monsalvy
7. nov 2011

Mam kocik jane rider sportovu cast a mala ma 14 mesiacov, ked ju tam dam len v zimnej bundicke, tak mam pocit, ze je tam natlacena. A to je celkom drobne dieta. Neviem aky fusak kupit. Myslite, ze bude dobry lodger?
dakujem.

sona_ciasnohova
7. nov 2011

ja mam tiez kocik jane rider...mala ma 5 mesiacov a uz mesiac chodime v sportaku, mam tam prechodny fusak emitex 2v1 a je tam taka napasova ze sa nemoze ani pohnut, zimny fusak tam urcite s nou nedam. kupujem novy kociar :-/

hennicka
8. jún 2012

@monsalvy ahoj, prosim ta ako si to vyriesila s tym fusakom??? ja rozmyslam nad kupou Jane Rider a tiez sa bojim uzkej sedacky.... babatko sa narodi v auguste, buducu zimu bude mat 1,5 roka, cize musime prezimovat vo fusaku a prveho syna mam dost velkeho, dlheho... zmesti sa mi tam??? tu zmensovaciu vlozku si uz mala vybratu v zime??? ako si, alebo bola spokojna s kocikom???

monsalvy
autor
10. jún 2012

@hennicka ahoj, s kocikom som maximalne spokojna, jedine co mi prekaza, ze ma maly nakupny kosik ☹ ale inak ku kociku nemam vyhrady. Najskor som sa obavala skladania, ale mame velke auto, takze ho skladam v celku a nemusim ani odopinat podvozok od sedacej casti. V zime sme chodili tak, ze som vytiahla tu zmensovaciu vlozku a kupila som lodger. Moja mala nema rada moc teplo, takze ked mala overal,tak som musela aj z lodgera vytiahnut to ovcie runo. Pouzila som ho asi 5krat, ked bolo -15, lebo mala stale teplucko v tej vrchnej casti. Teraz v lete mame aj zmensovaciu vlozku a stale sa vozi v pohode, dokupila som este tu okrasnu podlozku jane, ta je taka tenucka, tak si striedame 🙂