Aký fusak s nastaviteľnou dĺžkou odporúčate?

ryderka7
12. nov 2015

Ahojte,
Hladam fusak vhodny pre novorodenca, ktory bude ale predlzovatelny - na kociku mame dost malu vanicku, Concord Sleeper 2.0, takze najprv nam treba nieco mensie, ale nech to teda vydrzi aj na dalsie zimy. Zaroven aby bol prakticky a uchytitelny aj 5-bodovymi pasmi do autosedacky a sportaku. Pozerala som napr. Emitex Combi 3 v 1, ale rada by som si vypocula Vase skusenosti, ak mate nejake overene tipy? Taktiez, co sa Vam viac osvedcilo? Jahnacie runo alebo fleece?
Vopred dakujem za Vase prispevky🙂

evittam
12. nov 2015

@ryderka7 Dobre si pozerala. Emitex je super. Boli sme max.spokojní. 😉

ryderka7
autor
12. nov 2015

@evittam Tak to som rada🙂 A ktory mate? Kozusinovy ci fleeceovy?

siska53
12. nov 2015

@ryderka7 mne sa osvedcilo kupit si fusak rovno s kocikom,aj ked obe deti boli marcove a fusak sme teda tesne po narodeni nepotrebovali V predajni mi to rovno aj predviedli. V 1. zime sme mali tu zmensenu cast fusaku,dalsie roky sme pouzili uz tu nadstavivaciu cast pre vacsie deti.
Do vajicka sli vzdy v overale a v zime (mala bola drobnejsia,jej sme menili vajce za klasicku sedacku az na jar,lebo stale sz donho zmenstila) sme ju vozili len v hlbokom kociku (vajce na prechadzky len vynimocne).
Nas fusak ma diery na uchytenie,len ich pocet neviem. Ja som mala kocik rovno aj s remencami,kedze to bol hlboky a sportiak v jednom. A podla toho som vyberala fusak. Predavac bol velmi napomocny,on mi to navrhol a bolo to skvele riesenie.
Mame ho doteraz,vlastne vlani sme ho pouzili naposledy,mala ma uz 3,5r., jedine,ze by do sani? Obavam sa ale,ze tam neobsedi a mozno ani sneh nebude.

Takze skor by som sa aj s kocikom vybrala do predajne,kde mavaju aj tvoj typ kocika a rovno to tam vyskusala.

qetinka
12. nov 2015

Emitex je super🙂