Aký je kočík Coto baby ferrara 2012?

merica123
7. feb 2013

Ahojte maminy hľadám ľahký golfový kočík,s polohovateľným chrbátikom mám chicco multiway som s ním spokojná ale chcela by som vymeniť.Páči sa mi coto baby FERRARA 2012 black aké máte skúsenosti s ním,vyzerá ľahký aj pohodlný pre mimčo,malá bude mať v júni 2 roky myslíte,že budeme ešte používať kočík?Váham,či vymeniťalebo už predať a chodiť pešo.Ďakujem za rady.

stanislavao
7. feb 2013

ak je dcerka taka, ze sa chce vozit, tak si kupte. urcite posluzi aj an vylete, ked uz nebude vladat chodit. ja som mala coto baby soul a bola som maxi spokojna.

zivika
7. feb 2013

ja si myslim, ze golfac sa zide kludne aj do 3 rokov, takze kludne kup...nas maly sice rad beha, ale ked ideme na dlhsiu trasu, alebo sa niekam ponahlam, rad sa povozi 🙂 ale s coto baby vlastnu skusenost nemam 🙂

miselkat
7. feb 2013

ahoj, ja som tiez v stadiu vyberania golfoveho kocika, maly ma sice este len 10 mesiacov, ale uz by som chcela mat nejaky doma a nevyberat na poslednu chvilu. Presne tento zaujal aj mna, rozhodujem sa medzi nim a Babypoint Orion 2012. Bohuzial nazivo ich nemam moznost vidiet, takze asi musim risknut.

janulap
7. dec 2013

@merica123
@miselkat
kupili ste nakoniec coto baby ferrara?Spokojne? 🙂

lelec
10. júl 2014

Ja som kupila

bobacinkamajova
21. apr 2015

Tie čo ste ho kúpili ste spokojne?